Бебето на 2017 с майка на 13 години!

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Бебето на 2017 с майка на 13 години!

Мнениеот Monika_Spasova » 03 Яну 2017, 16:56

Чухте ли за нашето бебе на новата 2017 година! Малкия Динко с майка на 13 и с баща на 15! Свекъра, си поискал човека да вземе да даде една кошара, че да не се харчат, а дори още по-добре, направо един апартамент!
Много ми е интересно, ако според моите традиции и обичаи, на моето семейство, можем да убиваме по един човек на година, това означава ли, че не е престъпно, защото ми е било в обичаите?
Направо съм възмутена, с каква наглост искат? Паразити, които само искат и ще научат детето си - новия Динко, че може да иска от държавата си и от БХК да му го уреждат! Направо вече се чудя, с какво циганите са повече от нас - обикновените тъпи и наивни българи?!
Възмутена съм за пореден път и ... слушах репортажа! Тая моя наборка направо, не знаела, че трябва да каже на сина си, че трябва да използва предпазни средства и изобщо да се пази! Хора, дядото е на 32 години, възраст, в която ние още мислим дали да имаме деца, представяте ли си?! :shock: :shock: :shock:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Бебето на 2017 с майка на 13 години!

Мнениеот Pipilota » 03 Яну 2017, 18:00

Аз не се учудвам. Вече такива новини в България не са новини и будещи възмущение към младото момиче, както се опитват да го представят от тв, като тяхната неитегрираност. Това е простотия и цигания. Това е. Не трябва да има никакви помощи А такива родители, трябвя да се спират помощите и на бабата и на дядото, че са допуснали това! А НЕ ДА Иксат апартаменти да не се харчат.. да се множат могат, да мислят не могат.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Бебето на 2017 с майка на 13 години!

Мнениеот fawla » 04 Яну 2017, 09:38

Н е се учудвам на подобно нещо, вече на някой правили му впечатление, че деца раждат деца - и то главно от ромски произход. КОлкото и да са деградирали нашите млади, то те не раждат на 13 години! Момичето не можеше да говори на български...майка й с 8 деца, това да не са животни, макар че се отглеждат точно като животни.
Не си го обяснявам, как може, някой родител да има толкова малко акъл, че да си отглежда детето като някакъв предмет, без изобщо да обръща внимание на самото дете, а по-скоро само да се множи и да си начеше нагона. Това при тях е като яденето и тоалетната, и децата раждат със същата любов и желание, както ходенето по голяма нужда.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Бебето на 2017 с майка на 13 години!

Мнениеот Jully » 04 Яну 2017, 11:54

Просто тези хора живеят още във времена преди 100 години! А повечето с модерни телефони, добре облечени, не мога да се съглася, че са чак толкова бедни... мисля, че има много по-бедни българи. Облечени, нагласени, но нямат акъл да се сетят, че не трявба да се размножават като животни... направо не ми се коментира.
И тея от БХК не мога да си обясня какви идиоти са събрани там, че имат наглостта да изисккват, и да коментират как видиш ли, ние сме виновни и трябва да им помогнем. По всичко излиза, че е по-добре да си циганин в тая държава. На тях им е позволено всичко, от тях не се изисква нищо, те могат да крадат, да раждат, да строят домове където си искат, за тях може, за нас не.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Бебето на 2017 с майка на 13 години!

Мнениеот qwerryyy » 04 Яну 2017, 13:30

Мисля, че докато ние самите го позволяваме ще е така, в момента и ние се молим за равни права с циганите, а уж те са онеправданите и нуждаещите се от помощ и какво ли още не! Да, но явно не е точно така. Как може деца да раждат деца и родителите им да нямат нищо против, тея сега ще родят същата сган като тях и никога няма мда се оправи положението. Само в джоба им като се бръкне , може и да станат нещата, не трябва даима помощи за деца, родили деца!!! Никакви, нито първоначална, нито майчинство, нито каквото и да е било.
Когато се ражда повече от 3 дете, трябва да се ходи в дома на бъдещите родители, да се доказват доходите им, ако нямат такива, то да им се спират помощите след това, като искат -да раждат! Има си миилиони начини за спирането на една нежелана бременност, не тая млаката, дето не може едно изречение да върже да обяснява, как корема и пораснал.. на 13 години как ще прави секс изобщо?!
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Бебето на 2017 с майка на 13 години!

Мнениеот asdddwww » 04 Яну 2017, 15:25

цялата ни държава е такава, всяко престъпление се толерира, явно това е модела на живот по нашите ширини, особено за малцинството, което се опитва да ни превземе, явно.
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: Бебето на 2017 с майка на 13 години!

Мнениеот Lisica » 04 Яну 2017, 16:44

Все едно аз на тея години вече да имам дете на 8, и с тая така, ненормална работа. Тука социалните трябва да се намесят и да има сериозни закони, а не някакви измислици и спекулации и подобни! :mad:
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Бебето на 2017 с майка на 13 години!

Мнениеот Lollipop » 04 Яну 2017, 16:59

ми поредното цигане, дето родителите му искат държавата да им даде, ама те малко да си дадат сами не могат ли... знаят само да си начесват нагона, дори животните са по-умни от тях... тея само знаят да се размножават. Може ли аз да имам две деца с 10 години разлика, за да мога д аим осугуря нормален живот, а те да се размножават като кърлежи и само да искат и да викат ДАЙ ДА НЕ СЕ ХАРЧИМ. Психологията на цигагина е ДАЙ!
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Бебето на 2017 с майка на 13 години!

Мнениеот M.Tasheva » 05 Яну 2017, 10:14

Защо ли Българският хелзински комитет не вдига врява до Бога, че с деца се прави секс и това е нарушаване на техните права, престъпно и да поставя своите условия и изисквания? Никакви не се чуват сега. Проблемът може да бъде решен, но никой не иска да го реши, всички знаем защо. Докъде ли ще стигнем?
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Бебето на 2017 с майка на 13 години!

Мнениеот gabinka_80 » 05 Яну 2017, 10:32

Мен това не ме учудва, но има и примери, в които се справят хората. Например родилата на 11 сливенлийка, сега живее в Испания и има и друго дете. Циганите казват, че нашите момичета правят секс за едната почерпка с който сварят... и те са прави. При тях може би също има някакъв морал, само че е извратена бройката деца, която създават, това е откачено, както и факта, че те нямат трудови навици, с други думи, не знаят кво е тва работа.
gabinka_80
 
Мнения: 300
Регистриран на: 15 Юли 2016, 12:22

Следваща

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron