Бъбречни аномалии - онлайн консултация с нефролог

Тук можете да зададете въпроси към лекар специалист, да се консултирате и да споделите мнения за здравни проблеми. Ще получите съвет и професионален отговор от лекар.
Проф. д-р Боряна Делийска

Бъбречни аномалии - онлайн консултация с нефролог

Мнениеот Dr Boriana Delijska » 22 Фев 2017, 12:43

Задайте в тази тема вашите въпроси свързани с различните бъбречни аномалии, за да получите безплатна консултация. На вашите въпроси ще отговаря Проф. д-р Боряна Делийска, д.м.н.

Повече за Проф. д-р Боряна Делийска и нейната практика, можете да откриете в Справочник Фрамар!
Dr Boriana Delijska

Re: Бъбречни аномалии - онлайн консултация с нефролог

Мнениеот AticeSamir » 15 Мар 2017, 21:49

Здравейте.
Имам следния проблем. Откриха ми киста с размери 2.5см на левия бъбрек. Казаха, че е проста и безпроблемна. Но положението е следното понеже е отзад и ми причинява доста дискомфорт, както и тъпа болка.
Може ли да ми кажете какво би трябвало да се случи?
Мисля да я премахна с лапароскопия, но ме е страх не от операцията, толкова колкото от анестезията.
AticeSamir

Мнениеот AticeSamir » 15 Мар 2017, 21:50

Забравих да спомена, че болката е заради опирането и в слезката ми.
AticeSamir

Мнениеот Dr Boriana Delijska » 17 Мар 2017, 21:03

Здравейте,
Ако категорично са Ви казали, че това не киста не Ви съветвам да я пипате. Тя е козметичен дефект и категорично не се налага отстраняването й. Нефролозите на шега казваме , че кистите са "Бръчки на бъбрека". Оплакванията Ви вероятно са свързани с други причини, а не с кистата. Ако имате желания може да ми се обадите на тел. 0887362225 за консултация. Поздрави
Dr Boriana Delijska

Назад към Урология и нефрология