Помага ли EUCARBON ?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Помага ли EUCARBON ?

Мнениеот sunnyr » 26 Апр 2013, 10:42

Здравейте , искам да попитам дали има ефект от хранителната добавка за регулиране на червата EUCARBON? Четох, че е на базата само на растителни и минерални вещества и има леко слабително действие, а отдавна търся точно такава добавка, защото имам проблеми с перисталтиката. EUCARBON действал и леко дезинфекциращо върху стомашно - чревния тракт. По описанието му е точно това, което търся. Въпросът ми е как трябва да се приема? Колко дни трябва да се пие и по колко таблетки на ден? Очаквам отговори от хора, които са използвали EUCARBON !
Благодаря предварително!
sunnyr
 
Мнения: 155
Регистриран на: 16 Яну 2013, 13:26

Re: Помага ли EUCARBON ?

Мнениеот ninars » 26 Апр 2013, 10:47

Да, аз съм много доволна от ефекта на EUCARBON . Преди него изпробвах едни други слабителни на билкова основа, но резултата беше ужасен. Жалко, че не си спомням какви бяха, за да ги "похваля". Доволна съм, че EUCARBON има много леко и внимателно към стомаха действие...желаните резултати сякаш си идват естествено, ако ме разбирате :P
ninars
 
Мнения: 345
Регистриран на: 10 Дек 2012, 19:51

Re: Помага ли EUCARBON ?

Мнениеот Siss » 26 Апр 2013, 10:49

И аз търся някакъв помощник на естествените процеси :P Ще ми се да го пробвам. Къде да го намеря?
Siss
 
Мнения: 279
Регистриран на: 11 Дек 2012, 13:11

Re: Помага ли EUCARBON ?

Мнениеот denkaruseva » 26 Апр 2013, 10:53

Помага! И на мен ми помогна в момент на криза :P
denkaruseva
 
Мнения: 180
Регистриран на: 17 Дек 2012, 14:23

Re: Помага ли EUCARBON ?

Мнениеот laurence » 26 Апр 2013, 10:58

Да, помага! Еукарбон е хранителна добавка с медицински въглен. Действието му се дължи и на листа от сена, екстракт от ревен, пречистена сяра. Заради съдържанието му на тези продукти помага при запек, спазми, подуване, газове и лениви черва.
laurence
 
Мнения: 51
Регистриран на: 29 Мар 2013, 11:47


Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта