Екзема - FAQ, мнения, въпроси, коментари

Re: Екзема - FAQ, мнения, въпроси, коментари

Мнениеот Dr Violina Todeva » 12 Мар 2013, 00:11

Venito написа:По краката от време на време се образува нещо като лишей около 4-5 см. Постепенно хваща по-твърда коричка и непрекъснато сърби. Тогава преди няколко години го лекувах с Бивацин по предписание на кожен лекар. Изчезна за известно време и пак се появява периодично. Какво може да бъде това и каква е причината за появата му?

Здравейте, Venito!

Изпратете ми снимка, за да се ориентирам по-добре.

Поздрави,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Проблем с кожата на лицето

Мнениеот eldorado88 » 12 Яну 2014, 23:33

Предварително се извинявам ако не пиша на точното място .Та на проблема от доста време имам проблем с кожата на лицето след изкъпване по лицето се появяват (нещо като бели люспички или като пърхот) използвам съм много различни кремове без ефект отидох на дерматолог които ми предписа също някакви билкови кремове (без ефект) моля някой да ми даде съвет или подход към този проблем.
eldorado88
 
Мнения: 2
Регистриран на: 12 Яну 2014, 23:19

Re: Проблем с кожата на лицето

Мнениеот Dr Violina Todeva » 14 Яну 2014, 18:05

eldorado88 написа:Предварително се извинявам ако не пиша на точното място .Та на проблема от доста време имам проблем с кожата на лицето след изкъпване по лицето се появяват (нещо като бели люспички или като пърхот) използвам съм много различни кремове без ефект отидох на дерматолог които ми предписа също някакви билкови кремове (без ефект) моля някой да ми даде съвет или подход към този проблем.

Здравейте, Eldorado 88!

Споделете какво точно сте използвал и не сте доволен. Добре е да изпратите и снимки, за да се ориентирам по-добре за състоянието на кожата.

С уважение,
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Предишна

Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с кожни и венерически болести

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron