Премахване на gelish

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Премахване на gelish

Мнениеот Sofito » 05 Дек 2011, 21:02

Някой знае ли как може да се премахне Gelish в домашни условия? Възможно ли е това да стане с АМВ - разредител за боя?
Sofito
 
Мнения: 53
Регистриран на: 18 Окт 2011, 21:57

Re: Премахване на gelish

Мнениеот Margo » 06 Дек 2011, 14:12

Sofito написа:Някой знае ли как може да се премахне Gelish в домашни условия? Възможно ли е това да стане с АМВ - разредител за боя?

Не не възможно е ! Гелиш можеш да премахнеш като обвиеш ноктите си с тампони натопени с лакочистител и обвиеш след това с фолио. Така трябва да почакаш известно време докато се разтвори гелиша и след това внимателно премахваш. А може да пробваш и с чист спирт.
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: Премахване на gelish

Мнениеот puhi » 08 Дек 2011, 14:28

Gelish се сваля с ацетон или ацетоно съдържащ продукт. Примерно с добре напоени памучни тампони увити с фолио за около 10-12минути. Ако можете да надраскате леко с пиличка гела така ацетона ще проникне по-бързо и по-лесно ще го свалите.
puhi
 
Мнения: 1
Регистриран на: 08 Дек 2011, 14:23

Re: Премахване на gelish

Мнениеот Ann » 05 Ное 2012, 11:53

Sofito написа:Някой знае ли как може да се премахне Gelish в домашни условия? Възможно ли е това да стане с АМВ - разредител за боя?

Ти пък с разредител, ще ти пожълтеят ноктите. Пробвай с обикновен лакочистител като обвиеш всеки пръст с тампонче напоено с лакочистител и обвий с алуминиево фолио. Виждала съм във салоните за красота, че така го правят.
Ann
 
Мнения: 81
Регистриран на: 04 Авг 2012, 11:55

Re: Премахване на gelish

Мнениеот Jully » 30 Апр 2015, 10:31

От скоро ходя постоянно на маникюристка, за да ми поддържа ноктите и съм много доволна, спряха да се чупят. На мен също ми ги махат на този принцип с фолиото и лакочистителя. ;)
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Премахване на gelish

Мнениеот Lilly_milly » 30 Апр 2015, 13:27

Не е ли кофти да се маха в домашни условия, все пак, когато ти го свалят в салон ти полират ноктите, правят ги да изглеждат на нещо, а не да си като току-що ровила в пръстта :idea:
Lilly_milly
 
Мнения: 245
Регистриран на: 16 Дек 2014, 14:32

Re: Премахване на gelish

Мнениеот Jully » 04 Май 2015, 16:01

Lilly_milly написа:Не е ли кофти да се маха в домашни условия, все пак, когато ти го свалят в салон ти полират ноктите, правят ги да изглеждат на нещо, а не да си като току-що ровила в пръстта :idea:

Разбира се, все пак си разбират от работата жените, аз съм много доволна от тези услуги:)
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Премахване на gelish

Мнениеот Harmony » 13 Май 2015, 11:28

Jully написа:
Lilly_milly написа:Не е ли кофти да се маха в домашни условия, все пак, когато ти го свалят в салон ти полират ноктите, правят ги да изглеждат на нещо, а не да си като току-що ровила в пръстта :idea:

Разбира се, все пак си разбират от работата жените, аз съм много доволна от тези услуги:)

На свестни хора си попаднала, преди време съм си слагала и мога да ти кажа, че бяха много красиви, но лака, с който бяха декорациите просто си падна, заедно с броката и остана основния цвят, не можех да повярвам :shock: ама явно така се случва при някои :shock:
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Премахване на gelish

Мнениеот Jully » 14 Май 2015, 16:13

Важното е да знаеш къде да ходиш, а не само да се оставяш на риска.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Премахване на gelish

Мнениеот donni » 20 Май 2015, 14:55

Jully написа:Важното е да знаеш къде да ходиш, а не само да се оставяш на риска.

Какво толкова рисково може да има в направата на един маникюр, аз не го намирам за страшно! :roll:
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Следваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта