Витамини Green energy - влияят ли на ефективността на Ясмин?

Мнения, коментари и въпроси за лекарствени продукти.

Витамини Green energy - влияят ли на ефективността на Ясмин?

Мнениеот vivion_15 » 02 Мар 2016, 23:15

Здравейте!
Искам да ви попитам, ако сте наясно по върпоса, защото наистина много искам да знам, дали витамините Зелена енергия (Green energy) влияят върху ефективността на контрацептивните хапчета Ясмин, т.е. дали намаляват защитата от бременност? Много ще съм благодарна ако някой ми даде отговор по въпроса! :grouphug:
vivion_15
 
Мнения: 1
Регистриран на: 02 Мар 2016, 23:11

Re: Витамини Green energy - влияят ли на ефективността на Ясмин?

Мнениеот rabotnata pchela » 06 Мар 2016, 10:04

vivion_15 написа:Здравейте!
Искам да ви попитам, ако сте наясно по върпоса, защото наистина много искам да знам, дали витамините Зелена енергия (Green energy) влияят върху ефективността на контрацептивните хапчета Ясмин, т.е. дали намаляват защитата от бременност? Много ще съм благодарна ако някой ми даде отговор по въпроса! :grouphug:

Какви са тези витамини зелена енергия? Коя е фирмата производител? На мен ми се вижда нереално ВИТАМИНИ да те пазят от бременност,би следвало да подпомагат функциите на имунната система и на тялото, да помагат здравето му, надали ефекта на противозачатието е част от здравето на човека... Дано само ника ти да е _15, а не да си на 15 и да се чудиш как да правиш секс без вашите да те надушат... :-|
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Витамини Green energy - влияят ли на ефективността на Ясмин?

Мнениеот kalinka-kuku » 06 Мар 2016, 11:50

за първи път чувам, не бих рискувала с витамини да се предпазвам от бременност! Със сигурност никой не би могъл да даде гаранции.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Витамини Green energy - влияят ли на ефективността на Ясмин?

Мнениеот pavleta » 07 Мар 2016, 10:35

Според мен не би трябвало да влияят на ефективността на хапчето. Чела съм даже, че добре влияят при менструални смущения и бяло течение.
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33


Назад към Лекарства

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта