Коремна болка при дете- онлайн консултация с Педиатър

В този фору можете да прочетете здравни съвети от лекари специалисти към потребители на форума, но не можете да задавате въпроси.

Re: Коремна болка при дете- онлайн консултация с Педиатър

Мнениеот desislava.toncheva » 10 Окт 2016, 14:31

Здравейте помагайте със савети малкия е вече на 8 месеца и се свива се в ембрионална поза странично и започва да се напъва, да свива и отпуска крачета, стискайки нещо в ръце, или самите си ръце. Едновременно мрънка, почти си плаче тихичко, сякаш нещо го боли. Когато му извикам, дори не ме чува, сякаш изпада в транс.
desislava.toncheva
 
Мнения: 1
Регистриран на: 08 Май 2016, 08:25

Re: Коремна болка при дете- онлайн консултация с Педиатър

Мнениеот Dr Galina Kisyovа » 28 Окт 2016, 10:16

desislava.toncheva написа:Здравейте помагайте със савети малкия е вече на 8 месеца и се свива се в ембрионална поза странично и започва да се напъва, да свива и отпуска крачета, стискайки нещо в ръце, или самите си ръце. Едновременно мрънка, почти си плаче тихичко, сякаш нещо го боли. Когато му извикам, дори не ме чува, сякаш изпада в транс.


Здравейте,
трябва да консултирате детето с Педиатър. Снимайте с телефона си тези състояния при детето, за да може да ги покажете на вашия педиатър.
Поздрави,
д-р Кисьова
Д-р Галина Кисьова
Педиатър, МБАЛ "Тракия"-ЕООД
Консултант за националния здравен портал- Framar.bg
телефони: 0882948468; 0898227819
email: dr.kisyova@abv.bg
Dr Galina Kisyovа
 
Мнения: 747
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:43

Re: Коремна болка при дете- онлайн консултация с Педиатър

Мнениеот makke » 04 Май 2017, 12:00

Здравейте, д-р кисьова,

Имам следния проблем - синът ми е на 4 месеца и внезапно започна да яде значително по-малко от обичайното дотогава. Беше започнал да се храни с по 120 - 140 мл на хранене и затова минахме на 5 хранения. В началото беше добре, но сега започна да яде по 80-90 мл на хранене. Водихме го на лекар, преслушаха го и казаха, че всичко е наред, но аз го наблюдавам и не се държи нормално. След всяко хранене се напъва и ръмжи и като цяло има дискомфорт. Малко е рано за зъби, коликите уж ги минахме, сменихе бибероната, не знам какво да го правя. Сега по съвет на лекарката, която ни прегледа и изкара, че аз се свръхпаникьосвам, ще се връщаме на 6 хранения, но според мен няма логика като детето не иска да яде да му съкращавам периода между храненията. Моля ви за съвет.
makke
 
Мнения: 1
Регистриран на: 04 Май 2017, 11:52

Re: Коремна болка при дете- онлайн консултация с Педиатър

Мнениеот Dr Galina Kisyovа » 20 Юли 2017, 17:00

makke написа:Здравейте, д-р кисьова,

Имам следния проблем - синът ми е на 4 месеца и внезапно започна да яде значително по-малко от обичайното дотогава. Беше започнал да се храни с по 120 - 140 мл на хранене и затова минахме на 5 хранения. В началото беше добре, но сега започна да яде по 80-90 мл на хранене. Водихме го на лекар, преслушаха го и казаха, че всичко е наред, но аз го наблюдавам и не се държи нормално. След всяко хранене се напъва и ръмжи и като цяло има дискомфорт. Малко е рано за зъби, коликите уж ги минахме, сменихе бибероната, не знам какво да го правя. Сега по съвет на лекарката, която ни прегледа и изкара, че аз се свръхпаникьосвам, ще се връщаме на 6 хранения, но според мен няма логика като детето не иска да яде да му съкращавам периода между храненията. Моля ви за съвет.

Послушайте съвета на вашия лекар!
Д-р Галина Кисьова
Педиатър, МБАЛ "Тракия"-ЕООД
Консултант за националния здравен портал- Framar.bg
телефони: 0882948468; 0898227819
email: dr.kisyova@abv.bg
Dr Galina Kisyovа
 
Мнения: 747
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:43

Предишна

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта