Любов ON LINE - възможно ли е това?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Любов ON LINE - възможно ли е това?

Мнениеот sunnyr » 18 Апр 2013, 13:55

Жените разбира се са нагримирани колкото може повече, приложили малко бедни познания по фотошоп, деколтета, къси поли или направо по бельо пред огледалото...
:lol: добавям и устните тип маймунско дупе...толкова е смешно.
sunnyr
 
Мнения: 155
Регистриран на: 16 Яну 2013, 13:26

Re: Любов ON LINE - възможно ли е това?

Мнениеот lini_leni » 27 Сеп 2013, 14:46

Много е сладко, докато не осъзнаеш всъщност, че имаш нужда повече от монитор,мишка и клавиатура от своята мила половинка някъде там :)
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Любов ON LINE - възможно ли е това?

Мнениеот Elica » 25 Юни 2015, 15:41

За мен няма нищо лошо в онлайн любовта, свалката и дори поддържането на такъв тип връзка, случвало ми се е да имам гаджета, с които съм се запознала в Интернет и след това вече сме били двойка, но от различни градове, и какво толкова? Поддържахме връзка по интернет, не беше нито лошо, нито странно, а дори се оказаха дълги и трайни. :)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Любов ON LINE - възможно ли е това?

Мнениеот Stark » 16 Май 2017, 14:45

В наши дни това е един основен начин за намиране на половинка. много мои приятелки така си намериха своите гаджета. И все с повече различни хора се запознават по такъв начин.
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00

Re: Любов ON LINE - възможно ли е това?

Мнениеот Lisica » 05 Апр 2018, 13:03

Не виждам защо да е неправилно, лошо, ненормално или нещо подобно, любов като любов и отношения като отношения. Няма гаранция, че когато видиш един човек на живо и си с него ежедневно, то връзката ви няма дас е разруши или да се окаже насилник, да речем.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Какво мислите за флиртуването в нетa?

Мнениеот Буба Мара » 05 Апр 2018, 15:43

qproin написа:Интересно ми е какво е мнението за флирта по интернет....говоря за случаите, когато закачките си остават виртуални. Как смятате полезно ли е това за самочувствието и доброто ни настроение, или може да окаже лошо влияние на връзките ни с хората около нас?

В един момент или по-скоро ДО един момент може би такъв флирт е и забавен, и полезен за самочувствието, но все се случва някоя от двете страни да поиска да надзърне иззад компютъра. и тогава приказката свършва. От играчка става на плачка и ето ти на. Аз по принцип подкрепям такъв вид флирт и с радост се включвам дори :+1:
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Любов ON LINE - възможно ли е това?

Мнениеот Милинка » 15 Май 2018, 17:19

Флирт по нета - може до време, после му се иска поне на единия да се задълбочат нещата - абе направо да се омачкат чаршафите :mrgreen: Чак любов - не мисля.
Аватар
Милинка
 
Мнения: 157
Регистриран на: 13 Мар 2018, 18:16

Re: Любов ON LINE - възможно ли е това?

Мнениеот Malina » 16 Май 2018, 09:52

Милинка написа:Флирт по нета - може до време, после му се иска поне на единия да се задълбочат нещата - абе направо да се омачкат чаршафите :mrgreen: Чак любов - не мисля.

Защо, нали все пак са хора, след като се срещнат, запознаят, връзката може да се развие,дори и онлайн. :) Физичексия контакт разбира се, също е много важен.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Любов ON LINE - възможно ли е това?

Мнениеот Тъжна Луна » 16 Май 2018, 15:13

Много е забавно, много е освободено, интересно и някак оживява човек. Обаче! винаги трябва да си има едно на ум че може да се окаже фейк и това да не го стряска и да не се пуска в блек хола, вайкайки се "ся на какви пачи яЙца се насадих". Такъв е животът и онлайн и реално, така че.. кот такоа :cool:
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Любов ON LINE - възможно ли е това?

Мнениеот Локумът » 16 Май 2018, 15:37

И онлайн и на живо може да попаднеш на идиот. Онлайн дава едно предимство, ако си с реален човек, който няма да те изнудва де, че се опознаваш с човека по-лесно. Едно, че споделяме повече с непознати, друго, че се отпускаме да говорим по-лесно в писмен вид, отколкото очи в очи.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта