Masterchef - нашите любимци и всичко за предаването

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Masterchef - нашите любимци и всичко за предаването

Мнениеот Stark » 23 Мар 2017, 16:51

Гледахте ли тази седмица епизодите? Аз очаквах, че няма да изгонят нито един от двамата, бяха силни играчи, за да ги изкарат още сега. Обаче тоя Иван всичко умее бе! Изненада бяха Станислава и Теодора, наистина блеснаха тези дни.
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00

Re: Masterchef - нашите любимци и всичко за предаването

Мнениеот Guppy » 12 Май 2017, 14:11

Оставащите 6-ма не са ми много любими на мен, Цветомир ми беше фаворит, но замина... :roll:
Аватар
Guppy
 
Мнения: 216
Регистриран на: 30 Ное 2016, 13:34

Re: Masterchef - нашите любимци и всичко за предаването

Мнениеот La_bomba » 12 Май 2017, 15:57

На мен пък ми харесва Божана, мисля, че е много смела и й се получават добри нещата. Да, вярно е, че малко не я бива в приказките и има голямо самочувствие, но до сега е показала защо го има.
La_bomba
 
Мнения: 126
Регистриран на: 28 Мар 2017, 10:23

Re: Masterchef - нашите любимци и всичко за предаването

Мнениеот Monika_Spasova » 14 Май 2017, 11:27

Ще видим как ще се развие предаването, тази година има повече предизвикателства, свързани с Българската национална кухня, докато до скоро такива нямаше. :) Предишните години правеше впечатление, че теми, свързани с нашата кухня не се повдигаха. :)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Masterchef - нашите любимци и всичко за предаването

Мнениеот Yunona » 15 Май 2017, 12:30

La_bomba написа:На мен пък ми харесва Божана, мисля, че е много смела и й се получават добри нещата. Да, вярно е, че малко не я бива в приказките и има голямо самочувствие, но до сега е показала защо го има.


Божана е моят номер 1 :cheerleadersmileygirl:
Компетентна, умела, креативна и дръзка. Добър лидер. Такъв трябва да е победителят.
По нашите географски ширини не се гледа с добро око на високото самочувствие. Искаме някакси човекът хем да знае, хем да може, хем да е скромен и на мравката път да прави. Особено много дразни, ако човекът има високо самочувствие и непрекъснато го оправдава. Сигурно затова хора като Божана са недолюбвани. Но те пък не се борят за всенародна любов, а за победа :wink:
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Masterchef - нашите любимци и всичко за предаването

Мнениеот Rali_hr » 15 Май 2017, 12:50

На мен също ми харесва, но по-скоро не ми харесва това, че тя е много наперена и се държи арогантно. Да, тя може да има самочувствие, може да е способна, но може да го прави и фино.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Masterchef - нашите любимци и всичко за предаването

Мнениеот Yunona » 15 Май 2017, 14:08

Rali_hr написа:На мен също ми харесва, но по-скоро не ми харесва това, че тя е много наперена и се държи арогантно. Да, тя може да има самочувствие, може да е способна, но може да го прави и фино.


Да, вероятно може, но трябва ли?

Ние, българите, имаме проблем с това да бъдем себе си. Не ни стиска някак. Затова все се опитваме да бъдем приятни на другите, да им се харесаме... все гледаме "какво ще кажат хората". Съответно не ни харесват тези, "наперените", особено пък ако са добри.
На мен ми допадат хора, които не се притесняват да бъдат себе си. Които може и да изглеждат арогантни, но пък най-голямата им арогантност е не че са "устати", а че се справят страхотно. Затова стискам палци на Божана.
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Masterchef - нашите любимци и всичко за предаването

Мнениеот rabotnata pchela » 15 Май 2017, 14:20

Аз я харесвам, харесвам и Димитър, в крайна сметка там са на състезание. Малко ми идва по-устата Божана, отколото трябва, но все пак различни хора, аз и аз съм си устата. :mrgreen: Тази година не можах да си изградя фаворит и не знам за кой точно да бъда. Надявам се просто наистина да успее да се отсее добър човек, защото с правилата и спасяванията, тази година много продължиха незаслужено напред. :!:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Masterchef - нашите любимци и всичко за предаването

Мнениеот Yunona » 16 Май 2017, 15:02

rabotnata pchela написа:Малко ми идва по-устата Божана, отколото трябва, но все пак различни хора, аз и аз съм си устата. :mrgreen: :!:


И аз съм в отбора. Ама пък колко точно "трябва" да си устат, м? :smile:
Снощи Божана за пореден път показа класа и умения. Десертът и бе просто на светлинни години в сравнение с наивните, грозновати изпълнения на другите участници.
Да работиш добре, да мислиш и твориш в условия на толкова голям стрес е способност, която се развива с огромен труд, търпение и дяволски самоконтрол. Адмирации за това момиче!
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Masterchef - нашите любимци и всичко за предаването

Мнениеот klarissa » 16 Май 2017, 15:34

Според мен тя ще победи през тази година. :roll: Довечера ще върнат един от отпадналите играчи, според мен на тоя етап на предаването на трябва да връщат никой. Не после, както тая Веселина, да обяснява, как била влезнала в топ10. След като реално е отпаднала.
Сега, когато битката е жестока, такива хора имат много по-големи шансове, успели са да си намерят грешките, да се подобрят до някъде и със свежи сили се връщат при вече изтормозените участници. Но ще видим, надявам се, ако се връща някой, това да е Цецо или Теди. Куку отдавна се представя много зле.
klarissa
 
Мнения: 133
Регистриран на: 17 Мар 2017, 15:57

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта