Папиломa брадавици, кокоши трън - консултация с дерматолог

Тук може да зададете въпроси и да споделите мнения за проблеми с Вашата кожа.

Re: Папиломa брадавици, кокоши трън - консултация с дерматолог

Мнениеот Dr Violina Todeva » 13 Дек 2016, 12:47

Hasinicka123 написа:Добар ден д-р Тодева.искам да ви питам на главата на мъжа ми излезна нещо като бенка.ще ви помоля да ми отговорите най скоро време

Здравейте!

За да направя някакъв коментар ви съветвам да приложите поне снимка!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Папиломa брадавици, кокоши трън - консултация с дерматолог

Мнениеот Dr Violina Todeva » 13 Дек 2016, 12:51

evelina.zapryanova написа:Здравейте, от бременността ми излязоха малки бенчици, някой от които са релефни и все едно малки топчици поставени върху кожата, като ги пипна и се мърдат. Дано ме разбрахте. Излязоха ми по врата и по деколтето. Имам една на врата , която много ме деазни, понеже постоянно се закача на синджирчето ми. Мога ли да я мажа с нещо?

Здравейте!

Приложете снимки, за да Ви кажа дали имате повод за притеснение!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Папиломa брадавици, кокоши трън - консултация с дерматолог

Мнениеот lusiq » 02 Фев 2017, 18:18

здравейте др Тодева майками е оперирана преди месец от полипи на шийката на матката преди това са й взели всички изследвания за рак казват че няма всичко било наред ходи и на контролен преглед пак казаха че всичко е добре но й закъснява месечният цикъл след интервенцията и се притеснихме това нормално ли е тя е на 53 години и ако може ми кажете има ли рискове от премахването на тези образувания риск да развие рак на шийката на матката и дали има странични ефекти ако се отстранят нищо че са доброкачествени БЛАГОДАРЯ предварително и се надявам да ми отговорите че съм много притеснена
lusiq
 
Мнения: 1
Регистриран на: 02 Фев 2017, 17:59

Re: Папиломa брадавици, кокоши трън - консултация с дерматолог

Мнениеот krisidm » 29 Мар 2017, 10:55

Здравейте Д-р Тодева имам няколко брадавици. Бихте ли ми казали какви са цените за премахване,защото до колкото знам не се поемат от здравната каса. Благодаря
krisidm
 
Мнения: 1
Регистриран на: 29 Мар 2017, 10:44

Re: Папиломa брадавици, кокоши трън - консултация с дерматолог

Мнениеот Dr Violina Todeva » 20 Апр 2017, 16:42

lusiq написа:здравейте др Тодева майками е оперирана преди месец от полипи на шийката на матката преди това са й взели всички изследвания за рак казват че няма всичко било наред ходи и на контролен преглед пак казаха че всичко е добре но й закъснява месечният цикъл след интервенцията и се притеснихме това нормално ли е тя е на 53 години и ако може ми кажете има ли рискове от премахването на тези образувания риск да развие рак на шийката на матката и дали има странични ефекти ако се отстранят нищо че са доброкачествени БЛАГОДАРЯ предварително и се надявам да ми отговорите че съм много притеснена

Здравейте!

Смятам че притесненията Ви са неоснователни! Все пак ако искате направете консултация и с друг АГ специалист!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Папиломa брадавици, кокоши трън - консултация с дерматолог

Мнениеот Dr Violina Todeva » 20 Апр 2017, 16:43

krisidm написа:Здравейте Д-р Тодева имам няколко брадавици. Бихте ли ми казали какви са цените за премахване,защото до колкото знам не се поемат от здравната каса. Благодаря

Здравейте!

Не мога да посоча цена, защото до голяма степен зависи от това дали се ползва или не упойка и от начина на премахване! Може да попитате директно дерматолога, който планирате да посетите!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Папиломa брадавици, кокоши трън - консултация с дерматолог

Мнениеот kambanka85 » 15 Юни 2017, 17:02

Здравейте ,искам да попитам нещо защото притеснението мине много голямо не незная вече към кого да се обърна.Откриха ми Пап 4 Цин 2 .Първата генеколожка ,която ми направи хустолигията ми даде направление за болница за операция.Втората пък ми каза че тя на мое място не би се оперирала ,но ми каза да ида за изследвания във Онкология.Хем не трябва операция хем незнма си иаз какво.Имам преглед при треата след 15 дни но тотално се обърках и незнам какво да направя много ме е страх.Ако се налага нещо възможно ли е лазерно?
kambanka85
 
Мнения: 1
Регистриран на: 15 Юни 2017, 16:49

Re: Папиломa брадавици, кокоши трън - консултация с дерматолог

Мнениеот Dr Violina Todeva » 21 Юни 2017, 16:42

kambanka85 написа:Здравейте ,искам да попитам нещо защото притеснението мине много голямо не незная вече към кого да се обърна.Откриха ми Пап 4 Цин 2 .Първата генеколожка ,която ми направи хустолигията ми даде направление за болница за операция.Втората пък ми каза че тя на мое място не би се оперирала ,но ми каза да ида за изследвания във Онкология.Хем не трябва операция хем незнма си иаз какво.Имам преглед при треата след 15 дни но тотално се обърках и незнам какво да направя много ме е страх.Ако се налага нещо възможно ли е лазерно?

Здравейте!

За съжаление аз не мога да дам необходимите насоки! Необходима Ви е консултация с гинеколог!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Папиломa брадавици, кокоши трън - консултация с дерматолог

Мнениеот Eleonora56 » 29 Юни 2017, 10:03

Здравейте, доктор Тодева! Искам да ви попитам мога ли да използвам Вирутол за мазане на кондиломи? Горих ги с азот, лазер, мазах кондилин и какво ли още не - нищо не помага, пак излизат?
Eleonora56
 
Мнения: 3
Регистриран на: 29 Юни 2017, 09:58

Re: Папиломa брадавици, кокоши трън - консултация с дерматолог

Мнениеот Dr Violina Todeva » 05 Юли 2017, 14:57

Eleonora56 написа:Здравейте, доктор Тодева! Искам да ви попитам мога ли да използвам Вирутол за мазане на кондиломи? Горих ги с азот, лазер, мазах кондилин и какво ли още не - нищо не помага, пак излизат?

Здравейте!

Има няколко причини за да са упорити вирусните брадавици при лечение! Едната е, че имунитета ви ги пропуска, а другата е ако си ги въртите с партньора/партньорите! За това лечението трябва да е в тази посока!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

ПредишнаСледваща

Назад към Kожни и венерически болести

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron