Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Snejna » 16 Яну 2017, 14:42

За всяко едно простудяване може да си търсим после резултат в яйчниците. Дори и студеното, малко по-ниската талия, вятъра, измръзването на краката и течението е на лице. Лятото също, ако сме били на течение.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Doktoricata » 16 Яну 2017, 16:43

bojo_kolev написа:Има ли вероятност от студа да се увеличат секретите или не би трябвало да влияе така? Или да проверява моята жена за друга причина, че нещо се оплаква?

Отивай сам на преглед, ако се съмняваш за нещо при жена си и при теб могат да го хванат.
Сутринта четох, че има бум на сифилис, направо ми настръхна косата.
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Mon_ton » 16 Яну 2017, 16:46

ужас, наистина ли?! Тоя сифилис как го хващат хората, не се научиха за тея презервативи значи!
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Doktoricata » 16 Яну 2017, 17:15

Да, истина е, най-притеснителното е, че долната граница на заразените пада, има и малко дете заразено.
Сифилисът е много коварен, не случайно му казват Големият имитатор, защото имитира симптоми на други заболявания в началото.
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот отчаяна » 16 Яну 2017, 23:54

Мислех, че отдавна сме надраснали средните векове :sad: .
отчаяна
 
Мнения: 92
Регистриран на: 25 Авг 2016, 13:49

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот kalinka-kuku » 17 Яну 2017, 12:18

Ужас! Но все си мисля, че точно със сифилис, може да се заразиш и не само по полов път, нали?
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Jully » 17 Яну 2017, 13:41

marsu написа:Ужас! Но все си мисля, че точно със сифилис, може да се заразиш и не само по полов път, нали?

От обученията от училище се сещам, че може и дори, когато се пие от една и съща чаша примерно, но не съм напълно сигурна. Затова е важно да внимаваме с кого си разменяме лъжиците.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот tinkerbell » 17 Яну 2017, 14:40

Какви други симптоми има сифилиса, не са ли основно обриви?
Лошото на тези болести е че човек мисли, че са останали в миналото и са по-голяма рядкост. Не очакваш чак да плъзват.
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Rali_hr » 17 Яну 2017, 15:10

tinkerbell написа:Какви други симптоми има сифилиса, не са ли основно обриви?
Лошото на тези болести е че човек мисли, че са останали в миналото и са по-голяма рядкост. Не очакваш чак да плъзват.

мисля, че първите симптоми са появяването на малки ранички по тялото, както и повишена температура, като всяка една инфекция.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Pipilota » 17 Яну 2017, 16:47

Не прилича ли повече на грип, а след това да се появяват такива ранички? Н е съм и аз много наясно и дано да не се запознаваме със сифилиса.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта