Най-странните неща, които сме виждали във фейсбук

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Най-странните неща, които сме виждали във фейсбук

Мнениеот donni » 02 Дек 2015, 16:55

Всъщност е напълно възможно да бъде шега, не зная колко глупав трябва да си, за да се замислиш, че и да шернеш подобно изказване
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Най-странните неща, които сме виждали във фейсбук

Мнениеот Kremiliya » 02 Дек 2015, 16:58

Не искам да коментирам горното, това за мен е абсолютна глупост, която не заслужава внимание... такава асоциация и цялата българска омраза са кошмарни.
От мен нещо забавно: :)
12301_n.jpg
12301_n.jpg (36.28 KiB) Прегледано 268 пъти
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Най-странните неща, които сме виждали във фейсбук

Мнениеот ramimni » 02 Дек 2015, 18:02

Kremiliya написа:Не искам да коментирам горното, това за мен е абсолютна глупост, която не заслужава внимание... такава асоциация и цялата българска омраза са кошмарни.
От мен нещо забавно: :)

Кое пък му е смешното на това, то рядко стоят нещата по различен начин, така че ще по-скоро го намирам за жалко!
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Най-странните неща, които сме виждали във фейсбук

Мнениеот YoLindi » 14 Окт 2016, 17:19

За мен цялата истерия и зависимост от фейсбук е странна, иначе повечето неща са глупави и откачени.
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Най-странните неща, които сме виждали във фейсбук

Мнениеот kauda » 19 Мар 2017, 20:02

ramimni написа:
Kremiliya написа:Не искам да коментирам горното, това за мен е абсолютна глупост, която не заслужава внимание... такава асоциация и цялата българска омраза са кошмарни.
От мен нещо забавно: :)

Кое пък му е смешното на това, то рядко стоят нещата по различен начин, така че ще по-скоро го намирам за жалко!

Ами променяйте ги, като нещо не ви хареса, как да не е смешно?Що за тесногръди хора, да трябва да им се обясняват шегите, но ако имаш нужда с радост ще ти помогна да разбереш кое е забавното на картинкат.а
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Най-странните неща, които сме виждали във фейсбук

Мнениеот Pipilota » 12 Апр 2017, 19:17

Попадали ли сте на видеото, което е свързано с някакво убийство?! И следващото с някакъв човек, който на сила го свалиха от самолета, не знайно защо!
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Най-странните неща, които сме виждали във фейсбук

Мнениеот rabotnata pchela » 12 Апр 2017, 19:27

Pipilota написа:Попадали ли сте на видеото, което е свързано с някакво убийство?! И следващото с някакъв човек, който на сила го свалиха от самолета, не знайно защо!

До колкото разбрах, човекът е бил обявен за "Добролец", за да слезе от самолета, защото компанията продала повече билети, отколкото имало места... :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Най-странните неща, които сме виждали във фейсбук

Мнениеот kauda » 01 Авг 2017, 09:58

Това видео точно беше голяма подигравка... така да го извлачат човека, сякаш е най-големият престъпник, а те на случаен принцип правят нещо си. И как може те да решат, на кой му е по-важно да пътува и на кой не.. много грозна реклама си направиха.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта