Когато сте вкъщи къде пушите, излизате ли на тераса/прозорец?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Когато сте вкъщи къде пушите, излизате ли на тераса/прозорец?

Мнениеот Lollipop » 14 Мар 2017, 15:13

То е ясно, че ти като пушиш и вероятно не усещаш миризмата, но тя винаги остава. И аз съм пушач, но у нас пушим на терасата, през зимата на прозореца на кухнята. Да запаля цигара у нас, където играят децата ми ми се вижда идиотия.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Когато сте вкъщи къде пушите, излизате ли на тераса/прозорец?

Мнениеот qwerryyy » 14 Мар 2017, 16:31

С деца вкъщи е идиотия да се пуши при тях, ако в семейството няма деца и всички са пушачи, може да се пуши и с тях.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Когато сте вкъщи къде пушите, излизате ли на тераса/прозорец?

Мнениеот Stark » 21 Мар 2017, 15:37

Аз пуша и винаги пуша на терасата, само зимат ав кухнята на прозореца, родителите ми и те, макар че всички у дома сме пушачи, миризмата на цигари се наслагва и по мебели и по стени и си мирише нетърпимо.
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00

Re: Когато сте вкъщи къде пушите, излизате ли на тераса/прозорец?

Мнениеот Kremiliya » 21 Мар 2017, 17:00

Вмирисва се да, как няма да се вмирише, особено ако е пушено години наред, всеки би се вмирисал.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Когато сте вкъщи къде пушите, излизате ли на тераса/прозорец?

Мнениеот Krum » 22 Мар 2017, 10:34

Усеща се винаги дали някъде се пуши или не, аз никога не съм пушил и съм благодарен за това, че не съм усвоил този вреден навик. Имам познати семейства, когато се съберем на гости, децата им там, те пушат в стаите незобезпокоявано. Дори и децата да са чужди, идиотия е, че се пуши при тях, все пак това са деца...
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Когато сте вкъщи къде пушите, излизате ли на тераса/прозорец?

Мнениеот silver933 » 22 Мар 2017, 13:29

Круме,всичко е до акъл брат, често се виждат майките лапнали цигарите и децата им в ръцете им. Просто пушачите са с мислене, че не вредят, малко са тези, които приемат, че това е отрова и тя не трябва да бъде вдишвана от децата.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Когато сте вкъщи къде пушите, излизате ли на тераса/прозорец?

Мнениеот Локумът » 22 Мар 2017, 15:19

silver933 написа:Круме,всичко е до акъл брат, често се виждат майките лапнали цигарите и децата им в ръцете им. Просто пушачите са с мислене, че не вредят, малко са тези, които приемат, че това е отрова и тя не трябва да бъде вдишвана от децата.

Ей тая картинка пък как я мразя, малки деца бе, никой не се съобразява. сложили по детските площадки табелки да не се пуши, всичко живо пуши и то майките на тея деца..
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Когато сте вкъщи къде пушите, излизате ли на тераса/прозорец?

Мнениеот Monika_Spasova » 22 Мар 2017, 22:15

И на мен не ми харесва особено при деца, айде когаот в семейството няма деца, да кажеш да тръгнат да си пушат където си поискат, имат право на свобода и на решения, окей.. но с децата е идиотско просто.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта