Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот qwerryyy » 17 Мар 2017, 15:05

Просто българите, мъже и жени сме с убеждението, че всичко ще ни мине и ако не потърсим помощ, няма да има нужда да се лекуваме, с други думи - не го мисли и то ще мине.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Stark » 17 Мар 2017, 20:23

Просто трябва внимание ижелание да запазим здравето си. На мен ми се случи ужасно преживяване, коет ме награди с няколко проблема, по-скоро разкъсвания , но всичко вече е само блед спомен. Сега съм много внимателна иизплашена за всичко.
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот krasi_more » 18 Мар 2017, 09:14

повечето от нас ходят, само когато има проблем и аз съм така, не ходя ако се чувствам добре и ми няма нищо. Сега покрай забременяването съм редовна и след раждането ходя 2 пъти и толкова. : след това ако ми потрябва.
krasi_more
 
Мнения: 115
Регистриран на: 14 Мар 2017, 16:55

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Monika_Spasova » 18 Мар 2017, 09:42

то пак д асе ходи, когато има проблем бива, толкова познати имам, които не ходят, дори ако имат очевиден прпоблем и само казват :трябва да отида" и така и не ходят.... И след това се чудят, защо положението толкова се е усложнило и се лекуват с месеци.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Stark » 21 Мар 2017, 15:16

Да, прегледите не са приятни, а и никоя от нас не обича да дреме пред лекарския кабинет, но момичета, здравето ни интимното рядко и боли, просто трябва да се следи и 2 пъти в годината да се "прежалват" 2 дена и това. е
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Pacienti » 22 Мар 2017, 14:03

Профилактичните прегледи са задължителни, това е тъй наречената превенция на заболяванията. Намерете си лекар, който има същото отношение. Аз ходя при Каляшева и практиката ѝ е да изпраща подсещащ смс, че е време за профилактичен преглед, което е много удобно.
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот rabotnata pchela » 23 Мар 2017, 21:08

Хубаво е това, но както сме казвали, не всички сме от столицата. А за едната профилактика 500 км мерси. Ходя си и аз когатo се сетя, горе дому заплювам един месец в годината и така. Е ако се наложи не чакам следващата година.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот svetlozara » 24 Мар 2017, 12:39

Досега съм ходила само един път не лакар, след като ми го назначи ендокринолога, преди това не бях, не ми хареса прегледа и сега пак е време да ходя и ще го направя, няма да повтарям грешките от преди :)
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Jully » 18 Апр 2017, 15:08

svetlozara написа:Досега съм ходила само един път не лакар, след като ми го назначи ендокринолога, преди това не бях, не ми хареса прегледа и сега пак е време да ходя и ще го направя, няма да повтарям грешките от преди :)

Недей, не се знае, какво се крие в теб, докато не стане късно и не се възпали, по-добре каквото и да е да се лекува по-ленсо и по-бързо!
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот chiZzY_biZzY » 18 Апр 2017, 15:29

Според това, което виждам аз, жените се отнасяме много сериозно към здравето си, докато мъжете не са толкова склонни да споделят интимни проблеми и да търсят решение.
chiZzY_biZzY
 
Мнения: 123
Регистриран на: 23 Мар 2017, 16:47

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта