Отворените връзки - една модерна версия на любовта

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Отворените връзки - една модерна версия на любовта

Мнениеот Pipilota » 20 Юли 2016, 16:31

Това определено не е хапка за всяка уста! Отворените връзки са сериозно предизвикателство, което не може да бъде изтърпяно от всеки, а и аз си мисля, че при една нова връзка, няма как да бъде уместно, ако наистина има силни чувства. Може би вече след дълъг съвместен живот, това да се позволи, като начин да се запази семейството и все пак да се живее някакъв интимен интересен живот.. :roll:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Отворените връзки - една модерна версия на любовта

Мнениеот klara » 21 Юли 2016, 10:19

Мога да си го представя в семейства, които са изчерпани откъм чувства, страсти и е останало само разбирателството или привидната форма на семейство. Тогава отворената връзка сигурно е логично последствие и договорка между съпрузите. Но когато обичаш даден човек, можеш ли да се влюбиш в друг, който да те допълва и да ти носи друго усещане и да те накара да имаш отворена връзка?
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Отворените връзки - една модерна версия на любовта

Мнениеот Pipilota » 25 Юли 2016, 16:52

klara написа:Мога да си го представя в семейства, които са изчерпани откъм чувства, страсти и е останало само разбирателството или привидната форма на семейство. Тогава отворената връзка сигурно е логично последствие и договорка между съпрузите. Но когато обичаш даден човек, можеш ли да се влюбиш в друг, който да те допълва и да ти носи друго усещане и да те накара да имаш отворена връзка?

Ако не е разбирането между семейсгтвото е кофти едния да живее в отворена връзка, а другия не. Трябва наистина и двамата да го искат. На мен ми се е случвало да видя таква двойка, жената не беше видимо доволна, въпреки че се опитваше да ни убеди, че това е правилно, а гаджето ѝ с думи като "аз не я притежавам" допринасяше за цялото усещане за разделение. :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Отворените връзки - една модерна версия на любовта

Мнениеот belleville » 25 Юли 2016, 17:03

klara написа:Мога да си го представя в семейства, които са изчерпани откъм чувства, страсти и е останало само разбирателството или привидната форма на семейство. Тогава отворената връзка сигурно е логично последствие и договорка между съпрузите. Но когато обичаш даден човек, можеш ли да се влюбиш в друг, който да те допълва и да ти носи друго усещане и да те накара да имаш отворена връзка?


Различните хора имат различни нужди. Това, за което питаш защо да не е възможно? Кой е казал, че можеш да обичаш само един човек? Полигамните бракове не са ли отворени връзки и там любовта е основно нещо.
belleville
 
Мнения: 253
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 14:39

Re: Отворените връзки - една модерна версия на любовта

Мнениеот svetlozara » 24 Мар 2017, 12:42

Не го одобрявам това, и за мен си е направо извратено> когато не искаш един човек просто се раздели с него,след като имаш потребност да си с други и да се разнообразяваш. Не оправдавам никакво поведение и оправдание за такова държание.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Отворените връзки - една модерна версия на любовта

Мнениеот miron » 14 Юли 2017, 10:47

Сигурно е много трудно да се поддържа отворена връзка, или няколко отворени връзки, все в един момент на някой му омръзва, и не винаги и двамата са в отворена връзка, единия може да е , ама другия да не е и се оказва, че допуска позволена изневеря, но все пак го чувства като изневяра.
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Отворените връзки - една модерна версия на любовта

Мнениеот Ива Тодорова » 05 Ное 2018, 17:00

Не ги разбирам и не ги приемам. Ако искам да съм с повече от един мъж, просто няма да имам връзка с никой, а ще се виждам ту с единия, ту с другия. Без да се смятам за обвързана жена.
Аватар
Ива Тодорова
 
Мнения: 148
Регистриран на: 26 Окт 2018, 10:37

Re: Отворените връзки - една модерна версия на любовта

Мнениеот Karina_85 » 22 Ное 2018, 13:21

Модерна, е много точно казано. Аз съм от традиционалистите и не бих могла да си представя да живея или споделям с мъж, който излиза и с друга жена. По-добре сама, отколкото с такъв.
Аватар
Karina_85
 
Мнения: 213
Регистриран на: 25 Окт 2018, 12:20

Re: Отворените връзки - една модерна версия на любовта

Мнениеот Dalia » 22 Ное 2018, 19:15

Определено туй не е хапка която мога да преглътна, пък нищо че имам 20 годишен брак зад гърба си. Може пък просто да съм старомодна и строго моногамна, но не бих си се предтсвила в такава връзка. :roll:
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Предишна

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта