Масажор за крака – наистина ли помага и каква е цената?

Иновативни продукти, аксесоари и други нестандартни решения за здраве и красота.

Re: Масажор за крака – наистина ли помага и каква е цената?

Мнениеот nadqta » 30 Дек 2015, 15:28

miron написа:Не знам, но и аз бих си взел масажор, особено сега като минавам по 10км всеки ден пеша :)

По-добър масажор от един мъж с желание да ти масажира ходилата, аз не съм срещала, ама е сигурно е приятно с тази джаджа, някой изпробвал ли я е?
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Масажор за крака – наистина ли помага и каква е цената?

Мнениеот Lollipop » 04 Яну 2016, 18:49

nadqta написа:
miron написа:Не знам, но и аз бих си взел масажор, особено сега като минавам по 10км всеки ден пеша :)

По-добър масажор от един мъж с желание да ти масажира ходилата, аз не съм срещала, ама е сигурно е приятно с тази джаджа, някой изпробвал ли я е?

АБсолютно съм съгласна с теб ;) много си права, мъж с желание е най-доброто ;)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Масажор за крака – наистина ли помага и каква е цената?

Мнениеот Anka » 05 Яну 2016, 10:48

Но като няма никой мъж наблизо, то масажорите са супер, а и не мрънкат и го правят колкото време е необходимо. Мъжете с желание.. изпарява им се желанието след като мине свалката. :mrgreen:
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Масажор за крака – наистина ли помага и каква е цената?

Мнениеот roksana » 03 Май 2016, 13:34

Аз май повече обръщам внимание на тялото при масажа, ходилата все са пренебрегнати :lol: . А това е грешка, все пак те изнасят цялата тежест денем. Бих си угодила с едно такова уредче :grin: . Тъкмо няма да занимавам половинката. Само да не пострада другото, което върви след масажа :mrgreen: .
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Масажор за крака – наистина ли помага и каква е цената?

Мнениеот Anka » 01 Юни 2016, 14:28

roksana написа:Аз май повече обръщам внимание на тялото при масажа, ходилата все са пренебрегнати :lol: . А това е грешка, все пак те изнасят цялата тежест денем. Бих си угодила с едно такова уредче :grin: . Тъкмо няма да занимавам половинката. Само да не пострада другото, което върви след масажа :mrgreen: .

Абе и мъжете и гъделичкат, масажора е готин,а ви наги на разположение. :) Тези ванички с вода са страхотни също :)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Масажор за крака – наистина ли помага и каква е цената?

Мнениеот dejavu » 07 Юни 2016, 13:17

Много отпуска краката да ги потопиш във вода. Даже го предпочитам пред масажа. Много ме е гъдел отдолу на краката и не мога да издържа някой да ме пипа там :grin:
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

Re: Масажор за крака – наистина ли помага и каква е цената?

Мнениеот oriflame_rosi@abv.bg » 17 Авг 2016, 09:58

Масажора за крака наистина помага, аз съм много доволна от него и плюс това препоръчвам ваничка за крака,в която се слагат етерични масла. Аз лично предпочитам лавандула,дава пълен релакс не само на краката, а и на цялото тяло.
oriflame_rosi@abv.bg
 
Мнения: 5
Регистриран на: 17 Авг 2016, 08:41

Re: Масажор за крака – наистина ли помага и каква е цената?

Мнениеот Simona1 » 24 Мар 2017, 14:00

И моята работа е свързана с ходене и стоене права през повечето време. Преди време си взех този Масажор за крак и шия макар, че бях скептично настроена към тези глупоти, след като го получих останах доста доволна от продука. Наистина има релаксиращ ефект от него, разбира се не прави чудеса, но пак върши работа. Така че, ако още някой има такив проблеми ви препоръчвам да си вземете такъв или подобен масажор :clappingorange: :clappingorange:
Simona1
 
Мнения: 14
Регистриран на: 13 Мар 2017, 11:54

Предишна

Назад към Иновативни продукти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта