Смятате ли, че българските мъже могат да влезнат в класация за най-надарените в Европа?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Смятате ли, че българските мъже могат да влезнат в класация за най-надарените в Европа?

Мнениеот Pipilota » 24 Мар 2017, 21:03

С колкото мъже съм била, толкова различни.. на съм виждала. Не мога да кажа, че са много надарени, нито мога да кажа, че мъжете са пък с някакви минюнски размери. Знае ли човек, може пък да са надарени
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Смятате ли, че българските мъже могат да влезнат в класация за най-надарените в Европа?

Мнениеот mix_twix » 04 Авг 2017, 10:16

Не съм запознат какви са достойнствата нито на българските мъже, нито на останалите по света. Мисля, че всички си имаме приблизително еднакви мъжества и няма защо да го правим на въпрос, колкото - толкова. Важното е как използваме инструмента, пък дали щесме от най-надарените или не, все тая. Ще разчитаме, че жените ни не знаят за другите опции по света. :mrgreen:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Смятате ли, че българските мъже могат да влезнат в класация за най-надарените в Европа?

Мнениеот skyfly » 04 Авг 2017, 11:30

Съгласна съм, че са по-важни уменията от размера, но и той не бива да бъде подценяван.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Смятате ли, че българските мъже могат да влезнат в класация за най-надарените в Европа?

Мнениеот miron » 30 Авг 2017, 09:07

Сигурно сме надарени, повечето жени май нямат за какво да се оплакват, то винаги има някой, който е по-малко надарен, ама случва се. :) Важното е да знае как да го компенсира.
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Предишна

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта