Гаджето ми иска да сваля килограми

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Гаджето ми иска да сваля килограми

Мнениеот zigzag » 30 Мар 2017, 18:36

Рядко са мъжете, като мен. Срещнах любовта от първия път. В живота ми има само една жена. Тя е красива, мила и я обичам. Винаги е била леко пълна, но мен ме е възбуждала. Сега си е наумила да отслабва, защото така и е казал личния доктор. Казал и е че е вредно за здравето и да е пълна. Този човек иска да я съсипе. Не си я представям слаба. Ако отслабне ще изчезне желанието ми за секс и незнам как ще се възбудя. Връзката ни ще се разруши заради този доктор. Като отслабне и като немога да се възбудя тя ще си намери друг и ще ме зареже.
Аз се възбуждам само от пълни жени.
zigzag
 
Мнения: 4
Регистриран на: 30 Мар 2017, 18:22

Re: Гаджето ми иска да сваля килограми

Мнениеот Lollipop » 30 Мар 2017, 18:46

Ти сигурен ли си, че асмао от пълни жен исе възбуждаш и колко е пълна всъщност? Ако е обичаш ще се възбуждаш от нея и като по-слаба, това е както много мъже, женят се за някоя фиданка, тя става 100 кила и те продължават да правят секс с нея. стават работите, но ти нещо ми се струва, че не и много в час. :mrgreen:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Гаджето ми иска да сваля килограми

Мнениеот zigzag » 30 Мар 2017, 18:54

Lollipop написа:Ти сигурен ли си, че асмао от пълни жен исе възбуждаш и колко е пълна всъщност? Ако е обичаш ще се възбуждаш от нея и като по-слаба, това е както много мъже, женят се за някоя фиданка, тя става 100 кила и те продължават да правят секс с нея. стават работите, но ти нещо ми се струва, че не и много в час. :mrgreen:


Немога да получа ерекция когато една жена е слаба.
Тя е средно пълна.
Аз фиданките ги отстъпват на другите мъже.
Обичам я. Ако не я обичах нямаше да съм с нея.
zigzag
 
Мнения: 4
Регистриран на: 30 Мар 2017, 18:22

Re: Гаджето ми иска да сваля килограми

Мнениеот Lollipop » 30 Мар 2017, 18:56

Е какво значи средно пълна? Мисля, че спокойно ще си я харесаш и по-слаба, а и една жена, когато се чувства секси, със сигурност ще го усетиш :) а и можеш да си спокоен, чак толкова плашещо слабичка няма да стане. :mrgreen:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Гаджето ми иска да сваля килограми

Мнениеот zigzag » 30 Мар 2017, 19:01

Lollipop написа:Е какво значи средно пълна? Мисля, че спокойно ще си я харесаш и по-слаба, а и една жена, когато се чувства секси, със сигурност ще го усетиш :) а и можеш да си спокоен, чак толкова плашещо слабичка няма да стане. :mrgreen:


Средно пълна означава, че е добре оформена в тялото, нежна на допир и изглежда със женствени форми.
zigzag
 
Мнения: 4
Регистриран на: 30 Мар 2017, 18:22

Re: Гаджето ми иска да сваля килограми

Мнениеот Lollipop » 30 Мар 2017, 19:07

Според мен се притесняваш напразно, а и за теб не е ли по-важно приятелката ти да е по-слаба, по-здрава, по-енергична, отколкото да й е трудон да се движи и да застарашава здравето си? мисли от тази гледна точка, може да се разберете, да не става много слаба, а когато подобри здравето си и на теб все още ти харесва, да спре и да се закотви около 65кг, оито са страхотни за повечето жени! :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Гаджето ми иска да сваля килограми

Мнениеот zigzag » 30 Мар 2017, 19:19

Lollipop написа:Според мен се притесняваш напразно, а и за теб не е ли по-важно приятелката ти да е по-слаба, по-здрава, по-енергична, отколкото да й е трудон да се движи и да застарашава здравето си? мисли от тази гледна точка, може да се разберете, да не става много слаба, а когато подобри здравето си и на теб все още ти харесва, да спре и да се закотви около 65кг, оито са страхотни за повечето жени! :)


Никога не съм си я представял слаба.
Имам кола и немисля, че гаджето се затруднява при движение.
zigzag
 
Мнения: 4
Регистриран на: 30 Мар 2017, 18:22

Re: Гаджето ми иска да сваля килограми

Мнениеот Lollipop » 30 Мар 2017, 19:40

ти си много голяма шматка бе човек, имала кола, ами да стане слон да не може да обиколи блока.. :lol:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Гаджето ми иска да сваля килограми

Мнениеот Pipilota » 31 Мар 2017, 09:50

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ох ще падна. :) темата беше някак си мила, до това изречение "тя има кола".. :rolling: :rolling: :rolling: :rolling: :rolling: :rolling: :rolling: :rolling: :rolling: :rolling: :rolling: :rolling: :rolling:
кола, кола, ама не всичко е с колата приятелю... връзването на обувките например е без кола! :pink:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Гаджето ми иска да сваля килограми

Мнениеот m0n4eto » 31 Мар 2017, 10:51

Абе може и да ти хареса, ако отслабне. Не се настройвай предварително. Плюс това не е казано, че ще стане 40 кг. А и най-важното е здравето и.. а и да се чувства добре в тялото си. :smile:
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта