Може ли да се шофира с токчета?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Може ли да се шофира с токчета?

Мнениеот Pipilota » 20 Апр 2016, 12:12

analizatorka написа:Страшно ми е неудобно да шофирам с токчета, няма значение дали дебели или тънки. Педалите все ми бягат или ми се хлъзгат и ме е страх да не направя някоя беля. Даже съм се събувала боса :grin:

Аз имам маратонки в колата, които обувам, особено на по-дълги разстояния, ако ми е неудобно. Но с по-широк ток съм свикнала да карам и нямам проблеми.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Може ли да се шофира с токчета?

Мнениеот iwoni » 20 Апр 2016, 12:33

Има такива майсторки и хич не им пречи да шофират с токчета :lol: . Някои жени много смело подхождат към карането на кола и начина на каране. Вчера гледах една как с едната ръка държи телефона и говори, а с другата пуши. Не знам волана с какво го държеше :mrgreen: .
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Може ли да се шофира с токчета?

Мнениеот svetlozara » 20 Апр 2017, 10:23

iwoni написа:Има такива майсторки и хич не им пречи да шофират с токчета :lol: . Някои жени много смело подхождат към карането на кола и начина на каране. Вчера гледах една как с едната ръка държи телефона и говори, а с другата пуши. Не знам волана с какво го държеше :mrgreen: .
Интересно е какво точно те е възхитило и те е накарало да я определиш като майсторка.. За мен това е тъпанарска постъпка.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Може ли да се шофира с токчета?

Мнениеот Yunona » 20 Апр 2017, 11:01

Позволявам си да шофирам с токчета, но само с такива, с които наистина ми е суперудобно и се чувствам много, много сигурна. Това са два чифта ботуши, два чифта боти и три чифта обувки. С всички останали не се чувствам достатъчно уверена и затова държа под седалката си една ниска дясна обувка (карам автоматик) и много бързо и ефективно се преобувам :)
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Може ли да се шофира с токчета?

Мнениеот tinkerbell » 20 Апр 2017, 11:33

Като активен шофьор на мен ми е много трудно и затова всеки път се събувам и си нося пантофки на задната седалка :D хаха
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: Може ли да се шофира с токчета?

Мнениеот kalina_216 » 20 Апр 2017, 11:36

Yunona написа:Позволявам си да шофирам с токчета, но само с такива, с които наистина ми е суперудобно и се чувствам много, много сигурна. Това са два чифта ботуши, два чифта боти и три чифта обувки. С всички останали не се чувствам достатъчно уверена и затова държа под седалката си една ниска дясна обувка (карам автоматик) и много бързо и ефективно се преобувам :)

Много хитро, че си носиш само едната обувка! :lol: С високи обувки аз не бих рискувала, има такива, които са удобни, но и те самите трябва да прилягат правилно към самите педали и нещо такова.
Аватар
kalina_216
 
Мнения: 292
Регистриран на: 23 Мар 2017, 12:24

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

cron