Действа ли лазерният епилатор за вкъщи?!

Иновативни продукти, аксесоари и други нестандартни решения за здраве и красота.

Re: Лазерна епилация - доволни ли сте?

Мнениеот tinkerbell » 20 Апр 2017, 11:31

Stark написа:Отг тук разбирам за тази диодната, по-безболезнена е така ли? Знам за традиционната, че си има болка и известен дискомфорт по време на процедурите.


Да, процедурата е по-безболезнена и няма зачервявания. Защото има система за охлаждане Crystal Freeze. И при самата процедура това охлажда и не чувстваш болка или дискомфорт.
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: Лазерна епилация - доволни ли сте?

Мнениеот kalina_216 » 20 Апр 2017, 11:51

Звучи супер, но докато дойде до моето "село", ще мине доста време. :roll: Надявам се бързо да осигурят такива безболезнени и при нас, все пак особено за интимната област това е много важно, да не се зачервява и да не боли, там кожата е много нежна. На краката може да се допусне дискомфорт.
Аватар
kalina_216
 
Мнения: 292
Регистриран на: 23 Мар 2017, 12:24

Re: Лазерна епилация - доволни ли сте?

Мнениеот tinkerbell » 21 Апр 2017, 10:36

kalina_216 написа:Звучи супер, но докато дойде до моето "село", ще мине доста време. :roll: Надявам се бързо да осигурят такива безболезнени и при нас, все пак особено за интимната област това е много важно, да не се зачервява и да не боли, там кожата е много нежна. На краката може да се допусне дискомфорт.


Напълно съм съгласна. На всяка жена тази област е много чувствителна и според мен наистина трябва да се избере най-подходящата алтернатива за обезкосмяване. При лазерната епилация инвестираш пари веднъж за няколко процедури, но след това забравяш за космите. За мен постоянното им премахване е бреме. При лазерната се спестяват пари и време и кожата не е раздразнена.
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: Лазерна епилация - доволни ли сте?

Мнениеот La_bomba » 21 Апр 2017, 11:12

Има и други начини за обезкосмяване, лазерната епилация не понася на всеки, има и значение, ако имате заболявания и приемате лекарства, затова е важно и това да се уточни и да се направи малка проба, за да се види реакция, зачервяване, изгаряне и болка.
La_bomba
 
Мнения: 126
Регистриран на: 28 Мар 2017, 10:23

Re: Лазерна епилация - доволни ли сте?

Мнениеот Lollipop » 18 Май 2017, 13:43

Чували ли сте, че от лазерната епилация може да се получи обратния ефект и да се постигне свръх окосмяване? прочетох някъде в интернет, че една жена има такива твърдения и ми се видя направо невероятно, но реших да питам. :shock:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Лазерна епилация - доволни ли сте?

Мнениеот Ваня Стойчева » 18 Май 2017, 15:34

Lollipop написа:Чували ли сте, че от лазерната епилация може да се получи обратния ефект и да се постигне свръх окосмяване? прочетох някъде в интернет, че една жена има такива твърдения и ми се видя направо невероятно, но реших да питам. :shock:

За първи път чувам за подобен ефект, не ми се вярва да е от лазерната епилация, по-скоро може би има друга причина, или не е подействала процедурата.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Лазерна епилация - доволни ли сте?

Мнениеот denislavahristova » 27 Юни 2017, 12:03

Аз ходя от няколко месеца на лазерна епилация в http://vanity.zone/ . Честно да ви кажа много съм доволна. Причината, за да започна с процедурите, бяха подкожните косми, които ми създаваха големи проблеми. Имам да направя още няколко процедури, след което се надявам, че ще сложа край на тези неприятни подкожни косми. Засега това, което мога да кажа е, че космите ми станаха много по-тънки, светли и значително по-малко като количество.
denislavahristova
 
Мнения: 124
Регистриран на: 04 Фев 2016, 21:43

Re: Лазерна епилация - доволни ли сте?

Мнениеот Rali_hr » 27 Юни 2017, 13:57

А можеш ли да кажеш, аконе ти е неудобно, за кои косми конкретно говориш? Интересува ме триъгълника, че имам чувството, че там са едни дебели и твърди, направо ужас! :(
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Лазерна епилация - доволни ли сте?

Мнениеот denislavahristova » 27 Юни 2017, 23:54

Аз ходя за външни бикини. Доколкото знам на целия триъгълник се постигат също доста добри резултати. Просто се работи с по-ниски импулси, защото е такава зоната. Отиди и ще видиш разликата още след първата процедура. Първо избиват, до няколко дни падат и след това цял месец е супер гладка зоната.
denislavahristova
 
Мнения: 124
Регистриран на: 04 Фев 2016, 21:43

Re: Лазерна епилация - доволни ли сте?

Мнениеот vanessa_ » 28 Юни 2017, 08:46

МНого добър ефект има след епилация, наистина се решава проблема, а и е толкова достъпно, за разлика от преди ;))
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

ПредишнаСледваща

Назад към Иновативни продукти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта