Маските, които прикриват, че той е скръндза

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Маските, които прикриват, че той е скръндза

Мнениеот Jully » 30 Ное 2016, 16:19

Оф, като почнат така! Моя баща беше много стиснат, постоянно правеше проблеми на майка ми, че е купила нещо, чее похарчила пари за нещо ненужно. Според него достатъчно беше да имаме за ядене (възможно най-скромно), да се облечем добре- разбирайте дебело, не модерно, и да сме на топло до печката, която пускахме за няколко часа на ден! Не мога да ви обясня какъв "кеф" беше...
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Маските, които прикриват, че той е скръндза

Мнениеот mimeto90 » 30 Ное 2016, 16:27

Маските са в началото на връзката, когато се прави на примерен, ларж и готин. После падат всякакви маски и стой, та гледай.
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Маските, които прикриват, че той е скръндза

Мнениеот fawla » 29 Мар 2017, 15:21

Представяте ли си как почва той да мрънка, когато дойде време за сметката или започва да с едържи сметкаджийски за всяко нещо, направо ужас!
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Маските, които прикриват, че той е скръндза

Мнениеот Monika_Spasova » 29 Мар 2017, 19:19

fawla написа:Представяте ли си как почва той да мрънка, когато дойде време за сметката или започва да с едържи сметкаджийски за всяко нещо, направо ужас!

Да ти кажа, представям си го, вече като си се срещнал с един такъв и просто ти призлява какво точно прави... : имам един познат, който каот отиде в магазина после 2 часа мрънка колко било скъпо, как се бил охарчил, абсурд па да вземе нещо за някой друг. :lol:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Маските, които прикриват, че той е скръндза

Мнениеот rabotnata pchela » 30 Мар 2017, 11:25

Боже, колко ми е познато.. имам си един такъв у нас! А иначе мъжа ми пък от друга страна е толкова отворен, изобщо не са му разтворени пръстите, а направо липсват, харчим си спокойно всички. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Маските, които прикриват, че той е скръндза

Мнениеот кора-бия » 30 Мар 2017, 11:30

Чудя се това как точно се прикрива, не се ли вижда ясно, че той се стиска и не иска да даде пари за нещо? :roll:
кора-бия
 
Мнения: 114
Регистриран на: 22 Май 2015, 10:42

Re: Маските, които прикриват, че той е скръндза

Мнениеот skyfly » 30 Мар 2017, 13:59

Не съм срещала, по-пестили мъже - да, но скръндзи чак не съм. Много ми е интересно, как може някой мъж или жена изобщо, да стиска парите си от половинката си, след като си с някой, значи би искал да споделяш с него това, което имаш и се подразбира, че той би разбрал, ако желаеш да спестиш за нещо. :roll: Но ако си е скръндза по природа и просто не желае да сподели парите с теб, по-добре далеч, не, че всичко е пари, но скръндзите пестят и от важни неща.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Маските, които прикриват, че той е скръндза

Мнениеот Jully » 28 Апр 2017, 14:20

Не разбирам и аз как може някой да е толкова стискат, по-пестелив, както сте казали, иди дойде.. Не знам как може някой да се разбре с такъв човек, вярно, че в един ден, тея пари ще са от голяма полза, ако има цел особено, нооо.. незнам.. да мине живота в такова стискане, ужас!
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Маските, които прикриват, че той е скръндза

Мнениеот miron » 14 Юли 2017, 10:26

Къде ги намирате текиа, аз съм с отворени пръсти, каквото ми поискат и всичко давам, ако трябва и после преживявам някак си, не мога да отказвам, особено ако жената ми е много важна, или става въпрос за семейството ми.
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Маските, които прикриват, че той е скръндза

Мнениеот Gold » 17 Юли 2017, 17:32

Така и трябва да бъде, евала!
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта