Можете ли да се определите като човек "Монк"?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Можете ли да се определите като човек "Монк"?

Мнениеот Malina » 20 Май 2017, 19:27

Що се отнася до дъщеря ми съм такава, а и от както тя се появи, гледам на света по-различно. Преди не подбирах много, нямах големи претенции, дали покрай мен всичко е подредено по конец, но в момента е различно и все мисля, обмислям, подреждам, редя, и внимавам да не настъпе някое аки в пясъка! :lol:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Можете ли да се определите като човек "Монк"?

Мнениеот Monika_Spasova » 21 Май 2017, 09:37

Malina написа:Що се отнася до дъщеря ми съм такава, а и от както тя се появи, гледам на света по-различно. Преди не подбирах много, нямах големи претенции, дали покрай мен всичко е подредено по конец, но в момента е различно и все мисля, обмислям, подреждам, редя, и внимавам да не настъпе някое аки в пясъка! :lol:

Да, с децаа може би е различно, все пак трябва да мислиш и за тях, може би повечето жени стават МОНК когато си имат бебенце :lol:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Можете ли да се определите като човек "Монк"?

Мнениеот Локумът » 03 Авг 2017, 10:44

Далеч съм от монк, жена ми се беше побъркала точно като децата бяха малки, защото все пак близнаците се раждат доста дребни и ги пазеше доста. Но с времето нещата минаха и заминаха...
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Можете ли да се определите като човек "Монк"?

Мнениеот skyfly » 23 Авг 2017, 16:54

Малко! Определено на ми понася хаоса и да ми е разхвърлено, обичам всичко да ми е подредено и изрядно, дразня се, когато има нахвърляни неща и у нас винагаи им се карам. Не ми е приятно и да ходя на места, на които всичко е оставено на хаоса.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Можете ли да се определите като човек "Монк"?

Мнениеот Mon_ton » 24 Авг 2017, 11:44

Важното е да не се изпада в крайности, пък то е ясно, че всеки обича да му е чисто и подредено, на всеки му е приятно като влезе вкъщи да му е наредено и да му е свежо, а не някакво затрупано с боклуци.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Можете ли да се определите като човек "Монк"?

Мнениеот Snejna » 15 Дек 2017, 12:46

Мисля, че във всеки е полезно да има по малко човек "Монк", който да бъде по-педантичен, но не чак маниакален. :) Всеки, който обича да му е чисто и става по нощите да подрежда, си е монк, а аз познавам много такива, които все се чудят кое как да подредят, за да не излиза от общата красота и смисъл.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта