Какво се случи с бюста ви след раждане и кърмене?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Какво се случи с бюста ви след раждане и кърмене?

Мнениеот julianne » 20 Май 2014, 12:57

Все още съм в самото начало на бременността, критичните месеци отминаха леко, но тъй като бюстът ми осезаемо започна да расте си мислих какво ли ще стане с него след раждането и кърменето, съответно?! :?

Искаше ми се в тази темичка да обменим опит, да ми дадете съвети и все пак да ме предупредите чрез личния си опит за всички промени очакващи бюста ми след раждането, а по-късно и след кърменето!
По какъв начин се промени бюста ви след раждането и как го оформи кърменето, от някои съм чувала, че намалява драстично, а при други, че се увеличава, аз съм с малък бюст, така че разчитам на второто! :lol:

А има ли нещо, което мога да направя за бюста си по време на бременността, така че да предотвратя увисване, стрии и подобни нежелани реакции? :roll: :mrgreen:
julianne
 
Мнения: 404
Регистриран на: 27 Ное 2013, 14:50

Re: Какво се случи с бюста ви след раждане и кърмене?

Мнениеот PasDeDeux » 20 Май 2014, 13:02

Все още съм в процес на кърмене, но за сега са просто големи, а относно упражнения и подобни не зная какво да те посъветвам, за стриите обаче е добре да си вземеш някакво натурално масло, и редовно да се мажеш, както корема, така и бюста!
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Какво се случи с бюста ви след раждане и кърмене?

Мнениеот utro77 » 21 Май 2014, 11:40

Е, бюстът задължително наедрява в периода на бременността и кърменето. Важното е промените да се случват постепенно. Затова й рязкото отбиване е твърде непрепоръчително.

Аз кърмих малко над 3 години. Отбих естествено - т.е. постепенно, в рамките на 2-3 месеца до окончателното спиране на кърмата. Не намирам никаква промяна в бюста си отпреди бременността. А бюстът ми е едър -чашка С. Не съм ползвала никакви мазила.
Suffer well!
Аватар
utro77
 
Мнения: 53
Регистриран на: 23 Май 2012, 15:56

Re: Какво се случи с бюста ви след раждане и кърмене?

Мнениеот Bambaa » 21 Май 2014, 12:19

utro77 написа:Е, бюстът задължително наедрява в периода на бременността и кърменето. Важното е промените да се случват постепенно. Затова й рязкото отбиване е твърде непрепоръчително.

Аз кърмих малко над 3 години. Отбих естествено - т.е. постепенно, в рамките на 2-3 месеца до окончателното спиране на кърмата. Не намирам никаква промяна в бюста си отпреди бременността. А бюстът ми е едър -чашка С. Не съм ползвала никакви мазила.

Това е супер, може би ти си единствената жена, от която съм чувала подобно нещо - поздравления! ;)
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Какво се случи с бюста ви след раждане и кърмене?

Мнениеот Mon_ton » 19 Май 2017, 14:58

Леко ми увиснаха гърдите, но никога не са били много големи, така че разликата не е осезаема.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Какво се случи с бюста ви след раждане и кърмене?

Мнениеот nefertiti » 22 Май 2017, 12:53

Най-добре е да хидратираш кожата и да гледаш да нямаш някакви резки колебания в теглото..в последствие обаче всичко си е индивидуално и ген какво ще се случи с бюста ти. В някои случаи и да полагаш усилия, може да увисне. Но не се отчайвай, най-важното е ти и бебето да сте добре. А ако така стане, че увисне - медицината напредна, може да повдигнеш бюста си оперативно и да стане същия като преди, че даже и по-добре изглеждащ! :smile:
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Какво се случи с бюста ви след раждане и кърмене?

Мнениеот уморена » 22 Май 2017, 14:03

Дали упражненията и тренировките могат да държат бюста в по-добро състояние? :?: Не ми се иска да ми се разваля бюста след като родя..
уморена
 
Мнения: 158
Регистриран на: 29 Авг 2016, 15:34

Re: Какво се случи с бюста ви след раждане и кърмене?

Мнениеот Malina » 30 Авг 2017, 10:54

Какво да се случи, промениха се формите малко, но не мога да кажа, че бюста ми е станал грозен, увиснал или кой знае колко изменен. Винаги съм тренирала, правя го и сега, но разбира се, малко ми се промениха формите. Не съм чула оплаквания от мъжа ми.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Какво се случи с бюста ви след раждане и кърмене?

Мнениеот rabotnata pchela » 30 Авг 2017, 11:08

Мояат никога не е бил като на модел, не се е променил много, пък и да се е случило има си сутиени с подплънки, така че не драматизирам.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какво се случи с бюста ви след раждане и кърмене?

Мнениеот Rali_hr » 23 Яну 2018, 12:56

Промени се, разбира се, но не мисля, че е болка за умиране.. с тренировки може да се поддържа добра форма на гърдите, дори и вече като не са толкова пищни, като преди ражданията.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта