Мъжът ми ревнува от безумни неща...

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Мъжът ми ревнува от безумни неща...

Мнениеот Monika_Spasova » 10 Апр 2017, 15:38

Едно е дас и ревнив, в здравословните граници, ама друго е вече да се полудява! Моя позната звъни на мъжа си, докато е на работа да го проверява, станал е за посмешище на всичките си колеги от този контрол!
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Мъжът ми ревнува от безумни неща...

Мнениеот Jully » 10 Апр 2017, 15:51

Всякакви и мъже и жени ги има, затова се казва, че тенджерата си е намерила похлупака. Всеки си намира половинката, която го търпи такъв, какъвто е.:)
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Мъжът ми ревнува от безумни неща...

Мнениеот rabotnata pchela » 10 Апр 2017, 21:44

То наистина казват, търкулни се гърнето, па си намери похлупака,ама мисля, че тея похлупаци много бягат от гърнетата си, като се осъзнаят... :lol: За мен ревността е най-голямата глупост на тая земя..
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Мъжът ми ревнува от безумни неща...

Мнениеот Gold » 11 Апр 2017, 16:38

rabotnata pchela написа:То наистина казват, търкулни се гърнето, па си намери похлупака,ама мисля, че тея похлупаци много бягат от гърнетата си, като се осъзнаят... :lol: За мен ревността е най-голямата глупост на тая земя..


Наистина ревността е много излишно нещо, с което се натоварваме страшно много. Обаче някои хора са си ревниви отвътре и страшно трудно контролират тази емоция. Трябва много да работят върху себе си.
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Мъжът ми ревнува от безумни неща...

Мнениеот rabotnata pchela » 11 Апр 2017, 21:34

Gold написа:
rabotnata pchela написа:То наистина казват, търкулни се гърнето, па си намери похлупака,ама мисля, че тея похлупаци много бягат от гърнетата си, като се осъзнаят... :lol: За мен ревността е най-голямата глупост на тая земя..


Наистина ревността е много излишно нещо, с което се натоварваме страшно много. Обаче някои хора са си ревниви отвътре и страшно трудно контролират тази емоция. Трябва много да работят върху себе си.

О, да това го разбирам напълно, че е до човек и до това, какво му е вродено, някои са си много ревниви и им е в характера. Аз имам такава приятелка, склонна да се разсърди и заради сън да речем. Сега, аз ако кажа, че изобщо не ревнувам няма да е така, но не ми пречи, че се вижда с колежки, че ходи да пие кафе с една, но като го знам, че я смята за много тъпичка и сам оси клюкарят за работа, на кое да се сърдя. :) дава си душата и сърцето у нас, приемам приятелствата му :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Мъжът ми ревнува от безумни неща...

Мнениеот Malina » 11 Апр 2017, 22:14

Всяккакви ги има, но си мисля, че лудостта трябва да се ограничава до някъде! :mrgreen:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Мъжът ми ревнува от безумни неща...

Мнениеот qwerryyy » 16 Май 2017, 11:03

Крайностите не са нещо нормално, нито нещо хубаво, трябва да има разграничение и да се внимава с прекаляването с упреците. Вярно е, че понякога ревност трябва да има и е заслужена, понякога даваме поводи без да се усетим, но това е рядкост.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Мъжът ми ревнува от безумни неща...

Мнениеот Pipilota » 22 Май 2017, 21:34

Ама от къде ги намирате тея мъже, които да ви ревнуват толкова.. в себе си ли не са сигурни или не са сигурни във вас? :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Мъжът ми ревнува от безумни неща...

Мнениеот qwerryyy » 23 Май 2017, 09:47

Pipilota написа:Ама от къде ги намирате тея мъже, които да ви ревнуват толкова.. в себе си ли не са сигурни или не са сигурни във вас? :)

Даже не са трудни за намиране такива мъже. Ревността присъства в повечето връзки и отново, в по-голямата част от тях, тя е направо болезнена. :roll: Аз си го обяснявам, че всички са по-изнервени и затова се получава така.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Мъжът ми ревнува от безумни неща...

Мнениеот Monika_Spasova » 20 Юни 2017, 12:01

Ако ревността е до толкова, че да погали егото е сладурско, но пристъпи и фасони.. не мерси! Присъствала съм на такъв скандал и направо ми стана неудобно, много грозна гледка. Излишната ревност не знам до кога и колко може да е полезна за една връзка..
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта