Кои са най-дразнещите мъже?

Re: Кои са най-дразнещите мъже?

Мнениеот tinkerbell » 10 Мар 2016, 17:02

iwoni написа:
Pipilota написа:
irka написа:Мрънкащо, мързеливо и отгоре на всичко връзващо кусури за всички същество за мен е върха на дразнещите субекти. :mrgreen:

Ти описа повечето мъже на тая земя, но не ни отнемай мрънкането, жените сме големи майсторки в тази дейност. :mrgreen:


Представи си тогава колко е дразнещо да ти мрънка мъж! :mrgreen: Нещо, смятано за нетипично за тях, но вече някои се борят да го изземат от жените :mrgreen:


И често все жените им били виновни :lol:
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: Кои са най-дразнещите мъже?

Мнениеот asdddwww » 10 Мар 2016, 17:05

Е, жените винаги сте виновни. :mrgreen: Вие ни провокирате, тъйй чееееееее не се правете на невинни, ш' ви замолъ! :mrgreen:
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: Кои са най-дразнещите мъже?

Мнениеот mamina » 10 Мар 2016, 17:37

Мен лично ме дразни ходещ по петите ми мъж, не мога да издържам подобно нещо, имам чувството, че ме задушава и преследва. :shock:
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Кои са най-дразнещите мъже?

Мнениеот Alex_mor » 15 Мар 2016, 12:58

mamina написа:Мен лично ме дразни ходещ по петите ми мъж, не мога да издържам подобно нещо, имам чувството, че ме задушава и преследва. :shock:

Това не е ли присъщо повече на малките деца, отколкото на големите зрели хора?!
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: Кои са най-дразнещите мъже?

Мнениеот klara » 15 Мар 2016, 13:30

Alex_mor написа:
mamina написа:Мен лично ме дразни ходещ по петите ми мъж, не мога да издържам подобно нещо, имам чувството, че ме задушава и преследва. :shock:

Това не е ли присъщо повече на малките деца, отколкото на големите зрели хора?!


Те някои не са си оставили детските навици :mrgreen: .
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Кои са най-дразнещите мъже?

Мнениеот kalinka-kuku » 23 Май 2017, 09:55

Мързеливите и тези, които не могат да подемат инициатива за нищо, или постоянно очакват някой друг да свърши работата. Масово мъжете чакат жените да свършат административните неща и да решат един куп проблеми.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Кои са най-дразнещите мъже?

Мнениеот Stark » 29 Юни 2017, 11:25

Дразнят ме тея, които идват и се запознават и почват да повтарят ''кукло, котенце" и подобни! Направо ме побъркват и започват да докосват, откачам! Или ако са познати и вече сте излизали почват с безумните съобщения и смс=и..
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00

Re: Кои са най-дразнещите мъже?

Мнениеот S_Milenska » 29 Юни 2017, 11:58

Stark написа:Дразнят ме тея, които идват и се запознават и почват да повтарят ''кукло, котенце" и подобни! Направо ме побъркват и започват да докосват, откачам! Или ако са познати и вече сте излизали почват с безумните съобщения и смс=и..

С пиян поглед и заплетен език и да говорят от близо и да плюят! Спомням си ги от времето, когато бях млада, явно нищо не се променя.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Кои са най-дразнещите мъже?

Мнениеот kikimoraa » 29 Юни 2017, 14:57

И онези,които почват да говорят как ще се самоубият без теб и как ще си посегнат на живота,а ко не си с тях, ако не излезеш на среща.. ужас направо! Мен ме преследваше един такъв, ами реших да рискувам да ми тежи на съвестта смъртта му, но той се осафери и тръгна след друга.
kikimoraa
 
Мнения: 255
Регистриран на: 26 Мар 2017, 11:03

Re: Кои са най-дразнещите мъже?

Мнениеот Stark » 21 Юли 2017, 11:34

kikimoraa написа:И онези,които почват да говорят как ще се самоубият без теб и как ще си посегнат на живота,а ко не си с тях, ако не излезеш на среща.. ужас направо! Мен ме преследваше един такъв, ами реших да рискувам да ми тежи на съвестта смъртта му, но той се осафери и тръгна след друга.

Такива пък са възможно най-глупавите хора, които може да ги има. Да заплашваш някоя жена, която обичаш.. гнусна работа! А това не се случва така рядко, колкото си мислим, дори и младите се заплашват с опити за самоубийства и подобни истории...
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта