Шампоан заместител на Pregaine

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Шампоан заместител на Pregaine

Мнениеот anamisho » 10 Сеп 2012, 13:17

Здравейте,

от известно време продукта Pregaine изчезна от аптечната мрежа за голямо мое съжаление. Позлзвам го от 10 години и косата ми се сгъсти изключително много. Винаги съм била с доста тънък косъм, но последните 7-8 години косата ми се сгъсти много и общо взето изглежда доста гъста (поне това е мнението на познати и фризьори).
Последната една година косата ми пада много (повече от 100 косъма на ден), заплита се и някак си седи на топка в долния край. Краищата са много сухи, а корените мазни. Въпреки косопада не изглежда рядка и не губя косми в горната част на скалпа. Стрижа я, но това също не помага. Мия само корените, а на сухите краища слагам балсам с течни кристали, маски и така нататък.
Имам чувството, че всичко това е в резултат на факта, че вече не я мия с Pregaine. Моля, препоръчайте ми някакъв медицински шампоан-заместител за тънък и заплитащ се косъм. Има ли някаква надежда продуктът Pregaine да се появи отново в търговската мрежа или е спрян от производство?
Благодаря!
anamisho
 
Мнения: 1
Регистриран на: 10 Сеп 2012, 12:16

Re: Шампоан заместител на Pregaine

Мнениеот Камелия » 10 Сеп 2012, 15:55

Никога не съм чувала за тоя шампоан за това реших да се поразровя из нета да видя какво ще ми излезе. А ти не си ли пробвала и с други шампоани против косопад, на Виши - дермакос е добър, Ревалид - също.
Камелия
 
Мнения: 183
Регистриран на: 27 Мар 2012, 14:56

Re: Шампоан заместител на Pregaine

Мнениеот Даниела Стоянова » 29 Окт 2012, 16:45

anamisho написа:Здравейте,

от известно време продукта Pregaine изчезна от аптечната мрежа за голямо мое съжаление. Позлзвам го от 10 години и косата ми се сгъсти изключително много. Винаги съм била с доста тънък косъм, но последните 7-8 години косата ми се сгъсти много и общо взето изглежда доста гъста (поне това е мнението на познати и фризьори).
Последната една година косата ми пада много (повече от 100 косъма на ден), заплита се и някак си седи на топка в долния край. Краищата са много сухи, а корените мазни. Въпреки косопада не изглежда рядка и не губя косми в горната част на скалпа. Стрижа я, но това също не помага. Мия само корените, а на сухите краища слагам балсам с течни кристали, маски и така нататък.
Имам чувството, че всичко това е в резултат на факта, че вече не я мия с Pregaine. Моля, препоръчайте ми някакъв медицински шампоан-заместител за тънък и заплитащ се косъм. Има ли някаква надежда продуктът Pregaine да се появи отново в търговската мрежа или е спрян от производство?
Благодаря!

На скоро едно момиче ме попита дали съм срещала някъде из аптечната мрежа шампоан Прегаин бил много ефикасен срещу косопад. При теб как беше?
Даниела Стоянова
 
Мнения: 123
Регистриран на: 05 Авг 2011, 13:42

Re: Шампоан заместител на Pregaine

Мнениеот beautymaniac » 31 Окт 2012, 11:54

Аз съм много доволна от продуктите на марката Макадамия Нечъръл Ойл, при мен имат страхотен ефект. Аз си мисля, че тази марка все още не е добре позната у нас. Аз лично си поръчвам тези продукти с безплатна доставка от Ягодката и съм много доволна засега. :)
beautymaniac
 
Мнения: 173
Регистриран на: 22 Окт 2012, 14:35

Re: Шампоан заместител на Pregaine

Мнениеот Niko » 31 Окт 2012, 17:28

beautymaniac написа:Аз съм много доволна от продуктите на марката Макадамия Нечъръл Ойл, при мен имат страхотен ефект. Аз си мисля, че тази марка все още не е добре позната у нас. Аз лично си поръчвам тези продукти с безплатна доставка от Ягодката и съм много доволна засега. :)

Казваш, че е непозната марка за България, а ти как я откри, как става поръчването и доставката?
Niko
 
Мнения: 65
Регистриран на: 02 Юли 2012, 11:29

Re: Шампоан заместител на Pregaine

Мнениеот beautymaniac » 02 Ное 2012, 12:03

Niko написа:
beautymaniac написа:Аз съм много доволна от продуктите на марката Макадамия Нечъръл Ойл, при мен имат страхотен ефект. Аз си мисля, че тази марка все още не е добре позната у нас. Аз лично си поръчвам тези продукти с безплатна доставка от Ягодката и съм много доволна засега. :)

Казваш, че е непозната марка за България, а ти как я откри, как става поръчването и доставката?

От доста време ми я препоръчват мои познати живеещи в чужбина. Потърсих я тук, но не я открих. Видях, че я предлагат на един от сайтовете, от които си поръчвам парфюми и козметика - StrawberryNET с безплатна доставка.Поръчването става по стандартния начин - отиваш на сайта, регистрираш се, харесваш си продукт, оформящ си поръчката и плащаш с дебитна/кредитна карта или PayPal. Доставката е безплатна и аз си получавам пратките в рамките на 10 дена. Дано съм ти помогнала с тази информация:D Ако те интересува още нещо - питай :D :D :D
beautymaniac
 
Мнения: 173
Регистриран на: 22 Окт 2012, 14:35


Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта