Нов гел за мигли Realash, заслужава ли си?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Нов гел за мигли Realash, заслужава ли си?

Мнениеот dessiblond » 22 Май 2014, 14:12

Из мрежата се появиха много публикации и реклами за този нов гел за удължаване на мигли Realash и любопитството ми ме човърка да разбера, дали наистина работи или поредната скъпа измама, която се е появила.

Ако съдим от цената, още при покупката на гела трябва да започнат миглите ти да стават километрични! :mrgreen: :lol: :lol: Наистина не малко пари е, затова и много се двоумя дали да го поръчам.
Чудя се коя от вас е по-запозната с марката Realash и дали сте ползвали гела им за мигли? :? Най-вече ме интересува дали качеството на продукта отговоря на цената му – заслужава ли си?

Не зная дали е от смяната на сезоните, но освен косата и миглите ми започнаха да капят и наистина имам нужда от подобен продукт като гела на Realash, но ако го поръчам дали няма да успея да се прецакам? :? :?
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Нов гел за мигли Realash, заслужава ли си?

Мнениеот sofi_black » 22 Май 2014, 14:16

И да имах възможност нямаше да си го купя, е, човек никога не знае, но само ако наистина имам нужда от него... и ако помага де :!:
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Нов гел за мигли Realash, заслужава ли си?

Мнениеот Ginger » 22 Май 2014, 15:54

Много зависи от миглите ви, според мен може да се постигне подобен ефект с хубава спирала. Моя приятелка си беше взела на Realash и остана доволна, но тя имаше проблем с миглите и то сериозен.
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Нов гел за мигли Realash, заслужава ли си?

Мнениеот pepa1974 » 28 Май 2014, 13:54

80 лв за спирала или 194 за стартов пакет ми се струва неоправдано скъпо.У нас няма надзор на продуктите, които се внасят, камо ли на тези он-лайн.Това че ще ми върнат парите при неотварян пакет, не ми гарантира нито ефект, още по-малко съм наясно с евентуални странични ефекти, които биха могли да ми се появят и по-натнатък, ако има вредни вещества. Естествено, че ако ги питам, ще ми отговорят, че са безвредни и много ефикасни, но каква е разликата мужду тях и Орифлейм?
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: Нов гел за мигли Realash, заслужава ли си?

Мнениеот molly_dolly » 04 Юли 2014, 15:35

Включавам се и аз да споделя,че съм изумена от ефекта, който постигнах с този серум. Наистина действа. НЕ вярвах, че някакъв си серум за мигли ще може да помогне на опърпаните ми мигли, но ето, че имало как! :) не се чудете никак, заслужава си парите, на мен ми стигна за ок 5 месеца като разделите парите излиза , че не са толкова много! дано съм полезна на някой :)
molly_dolly
 
Мнения: 2
Регистриран на: 04 Юли 2014, 15:31

Re: Нов гел за мигли Realash, заслужава ли си?

Мнениеот penny » 07 Юли 2014, 12:22

molly_dolly написа:Включавам се и аз да споделя,че съм изумена от ефекта, който постигнах с този серум. Наистина действа. НЕ вярвах, че някакъв си серум за мигли ще може да помогне на опърпаните ми мигли, но ето, че имало как! :) не се чудете никак, заслужава си парите, на мен ми стигна за ок 5 месеца като разделите парите излиза , че не са толкова много! дано съм полезна на някой :)

Само една опаковка ли си използвала и в такъв случай дълготраен ли е ефекта или трябва да го поддържаш, т.е. да не става с една опаковка :?
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Нов гел за мигли Realash, заслужава ли си?

Мнениеот molly_dolly » 18 Юли 2014, 11:57

Да, само една, тя ми стигна за почти 5 месеца, малко по-малко де :) но пише, че след третия месец трябва да се нанася малко по-рядко, аз слагах три пъти в седмицата и така ми стигна за повече. Иначе за резултата - все още е същия не знам колко време ще трае, но засега е ок , предполагам докато не ти пораснат нови мигли :)
molly_dolly
 
Мнения: 2
Регистриран на: 04 Юли 2014, 15:31

Re: Нов гел за мигли Realash, заслужава ли си?

Мнениеот Fancy » 18 Юли 2014, 15:00

molly_dolly написа:Да, само една, тя ми стигна за почти 5 месеца, малко по-малко де :) но пише, че след третия месец трябва да се нанася малко по-рядко, аз слагах три пъти в седмицата и така ми стигна за повече. Иначе за резултата - все още е същия не знам колко време ще трае, но засега е ок , предполагам докато не ти пораснат нови мигли :)

почти ме нави, ноо има ли ограничения за кърмещи? :?
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Нов гел за мигли Realash, заслужава ли си?

Мнениеот Nadya_Kin » 17 Ное 2014, 16:05

Здравейте, от известно време ползвам все по-популярния серум рилаш и съм направо очарована от него.
Много ми пораснаха миглите, всички ме питат дали съм с изкуствени мигли :) Невероятен продукт!Заслужава си! ;)
Nadya_Kin
 
Мнения: 1
Регистриран на: 17 Ное 2014, 15:59

Re: Нов гел за мигли Realash, заслужава ли си?

Мнениеот LaCoquine » 12 Май 2015, 16:53

Nadya_Kin написа:Здравейте, от известно време ползвам все по-популярния серум рилаш и съм направо очарована от него.
Много ми пораснаха миглите, всички ме питат дали съм с изкуствени мигли :) Невероятен продукт!Заслужава си! ;)

Ухааа, чак пък изкуствени, то май няма да стои много красиво :D От седмица някъде аз си мажа моите с рициново масло и си чакам резултата, това май е прекалено като цена за мен :|
LaCoquine
 
Мнения: 291
Регистриран на: 10 Юли 2014, 14:58

Следваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта