Сексология и сексуални проблеми

В този раздел на нашия форум можете да задавате въпроси, свързани с психология, психиатрия и сексология, да споделяте мнения и да получите съвет.

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Svetlin4o » 08 Юли 2013, 09:06

Здравейте имам проблем и искам да питам как мога да се свържа с Д-р Тодор Еров.
Svetlin4o
 
Мнения: 1
Регистриран на: 03 Юли 2013, 16:58

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 09 Юли 2013, 23:16

Svetlin4o написа:Здравейте имам проблем и искам да питам как мога да се свържа с Д-р Тодор Еров.


Телефонът ми е 0899 85 90 72 . Може да ми се обадите и да насрочим час и ден за консултация.
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Плами » 10 Юли 2013, 17:08

Здравейте д-р Еров! Аз съм момиче на 19г и имам приятел, който е на 24г. Заедно сме от 4год. Проблемът е там, че секса не ми харесва и никога не съм стигала до оргазъм по време секс. В смисъл, в началото на половия акт всичко е както трябва, но след няколко минути просто спирам да изпитвам удоволствие. Това се превръща в сериозен проблем за нашата връзка и се надявам да може да ни дадете някакъв съвет. Благодаря предварително!
Плами
 
Мнения: 1
Регистриран на: 10 Юли 2013, 16:29

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Beti » 14 Юли 2013, 16:59

Добър ден искам да попитам На 30 години съм и имам проблем с желанието за секс семена съм партньра ми е един и същ женени сме от 10 години и изведнъж нямам никакво желание за секс си горно имам проблем болна съм нещо.Как да се лекувам , какво да правя?
Beti
 
Мнения: 2
Регистриран на: 14 Юли 2013, 16:47

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 18 Юли 2013, 23:39

Beti написа:Добър ден искам да попитам На 30 години съм и имам проблем с желанието за секс семена съм партньра ми е един и същ женени сме от 10 години и изведнъж нямам никакво желание за секс си горно имам проблем болна съм нещо.Как да се лекувам , какво да правя?


Сексуалното желание може да бъде намалено или липсващо в резултат на заболявания на щитовидната жлеза, съдови, гинекологични заболявания, при депресивни състояния, хронична умора, заради определени медикаменти и много други. За да се установи причината, трябва да си направите конкретни изследвания и да проведем един по-задълбочен разговор.
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 18 Юли 2013, 23:44

Плами написа:Здравейте д-р Еров! Аз съм момиче на 19г и имам приятел, който е на 24г. Заедно сме от 4год. Проблемът е там, че секса не ми харесва и никога не съм стигала до оргазъм по време секс. В смисъл, в началото на половия акт всичко е както трябва, но след няколко минути просто спирам да изпитвам удоволствие. Това се превръща в сериозен проблем за нашата връзка и се надявам да може да ни дадете някакъв съвет. Благодаря предварително!


На тази възраст голям процент от жените не получават нужната сексуална удовлетвореност. Това изисква време, подходящ партньор и опит. Трябва ми повече информация, свързана с вашите интимни отношения. Например, какво харесвате в партньора си и кое ви доставя удоволствие по време на секс? И паралелно с това - какво не харесвате по време на секс?
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот nahalen » 06 Авг 2013, 22:38

Zdraveite d-r Erov,
kolko e normalnata produljitelnost na masturbaciqta na 15 godisha vuzrast predi eakulaciqta ?
nahalen
 
Мнения: 1
Регистриран на: 06 Авг 2013, 22:25

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот muj2 » 06 Сеп 2013, 15:17

Zdraveite ot dosta vreme nabludavam che glavichkata na penisa mi ima nqkakvi strani puknatini neshto kato tsepki nqma kruv no sum chuval che trqbva da e gladka kajete zashto e taka predvaritelno vi blagodarq.
muj2
 
Мнения: 1
Регистриран на: 06 Сеп 2013, 15:01

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 09 Сеп 2013, 21:43

muj2 написа:Zdraveite ot dosta vreme nabludavam che glavichkata na penisa mi ima nqkakvi strani puknatini neshto kato tsepki nqma kruv no sum chuval che trqbva da e gladka kajete zashto e taka predvaritelno vi blagodarq.


За да отговоря на въпроса Ви професионално, трябва да се извърши преглед, който може да бъде от личен лекар или от уролог.
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот gan4o_s » 13 Сеп 2013, 18:51

Здравейте д-р Еров!На 25г. съм и имам проблем с ерекцията.Лесно получавам ерекция,но я губя бързо и след това е почти невъзможно да я върна,а проникване не е възможно.Проблема според мен е или психически или заради голямото ниво на адреналин по време на акта.Така мисля защото при мастурбация нямам никакви проблеми.Знам че трябва да се посети специалист,но ми трябва спешно решение на проблема.Трябва да се отсрамя пред една девойка,защото и 2та пъти от които искахме да правим секс аз се провалях брутално.Единия от пътите бях изспил 2 хапчета Вита Гра(сексуален стимулант)и 2 хапчета Еромакс.С момичето сме от една обща компания,а тя споделя всичко с останалите и се носят много грозни слухове. Моля Ви помогнете ми!Препоръчайте ми най-силния препарат за ерекция(Виагра,Левитра или Циалис) в възможно най-голяма доза за да съм сигурен че всичко ще е наред.
Благодаря Ви предварително
gan4o_s
 
Мнения: 5
Регистриран на: 13 Сеп 2013, 18:38

ПредишнаСледваща

Назад към Психология, психиатрия и сексология

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта