Сексология и сексуални проблеми

В този раздел на нашия форум можете да задавате въпроси, свързани с психология, психиатрия и сексология, да споделяте мнения и да получите съвет.

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 19 Сеп 2013, 23:26

gan4o_s написа:Здравейте д-р Еров!На 25г. съм и имам проблем с ерекцията.Лесно получавам ерекция,но я губя бързо и след това е почти невъзможно да я върна,а проникване не е възможно.Проблема според мен е или психически или заради голямото ниво на адреналин по време на акта.Така мисля защото при мастурбация нямам никакви проблеми.Знам че трябва да се посети специалист,но ми трябва спешно решение на проблема.Трябва да се отсрамя пред една девойка,защото и 2та пъти от които искахме да правим секс аз се провалях брутално.Единия от пътите бях изспил 2 хапчета Вита Гра(сексуален стимулант)и 2 хапчета Еромакс.С момичето сме от една обща компания,а тя споделя всичко с останалите и се носят много грозни слухове. Моля Ви помогнете ми!Препоръчайте ми най-силния препарат за ерекция(Виагра,Левитра или Циалис) в възможно най-голяма доза за да съм сигурен че всичко ще е наред.
Благодаря Ви предварително


Не е редно да се препоръчва лекарство без да се е провела консултация, но може да опитате с Виагра от 50 mg
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот lili vanili » 23 Сеп 2013, 18:39

д-р Еров искам да Ви попитам за следния проблем: Имам приятел от 6 месеца но той не ме приема като сексуален обект както другите момичета с които е бил и неможем да правим почти никакъв секс. Той тварди че има чувства (които досега не е имал с другите) и затова се получавало така? Това възможно ли е и ако Да как можем да разрешим този проблем.
lili vanili
 
Мнения: 1
Регистриран на: 23 Сеп 2013, 18:36

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот goshetooo » 24 Сеп 2013, 21:35

Здравейте,доктор Еров!
На 21г. съм и искам да си увелича пениса.Ще си взема хидро-помпа която създава вакум и разпъва пениса и така той се уголемява.Единия ми е според Вас такава вакуум помпа ли е по-добре или уред за разпъване на пениса?Другия ми въпрос е след като си уголемя пениса с 2-3 см на дължина и 0.5-1 см на дебелина по-трудно ли ще получавам ерекция или ще е същото.И третия ми въпрос е упражненията кегел наистина ли помогат за по-добра ерекция?
Благодаря ви предварително!
goshetooo
 
Мнения: 3
Регистриран на: 24 Сеп 2013, 21:19

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Chkanee » 28 Сеп 2013, 15:14

Здравейте, Д-р Еров!
Аз съм мъж на 23 години и водя полов живот от 15-16 годишен. Честотата на моите полови актове е между 2-3 на месец, но понякога се случва и да са по-чести. Имам доста сериозен проблем с еякулацията ми. Случва се доста често при извършване на полов акт, еякулацията ми да идва по-бързо от нормалното при мъжете (от 2 до 5 минути). Има случаи, в които ако продължа половия акт след еякулацията, може вторият период да е дълъг повече от час, но това са много редки случаи. Също така искам да попитам, че в последно време отделям много малко количество при еякулацията и дали двата проблема имат нещо общо помежду си? Надявам се, че има някакво решение по въпроса и да водя нормален полов живот, без да ме е страх дали ще мога да предложа удоволствие на партньорката ми.
Ще Ви бъда много благодарен, ако можете да ми дадете някакъв съвет или да ми предложите медикаменти, които биха ми помогнали.
Chkanee
 
Мнения: 2
Регистриран на: 17 Апр 2013, 00:09

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Помощ » 08 Окт 2013, 14:42

Здравейте от една седмица наблюдавам , че по пенисът ми има нещо странно. Бяло и вече започва да се показва друго. Не боли,сърби и няма неприятна миризма . Не е от секс. Опасно ли е и какви мерки да предприема. Загледайте се по надолу и в страни. Опасно ли е. Можели да се лекува или ще си мине от самосебеси.
uj.jpg
Ето това е проблемното място забелязва се.
uj.jpg (334.79 KiB) Прегледано 570 пъти
Помощ
 
Мнения: 1
Регистриран на: 08 Окт 2013, 14:05

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот danchella » 14 Окт 2013, 15:01

zdraveite d-r Erov.neznaq kak da zapochna i malko se sramuvam,no se nadqvam da mi otgovorite spored vas vuzmojno li e da se zarazish sus spin ot travestit chrez oralna lubov.sluchi mi se suvsem skoro predi 3 sedmici nqkade.doide edna jena i me pokani s neq da vlqza i togava zapochna da me obarva i poiska da mi pravi oralna lubov,no sled kato se osuznah vednaga izcheznah,ne sum svurshval a i dosta kratko beshe,vednuj za nqkolko sekundi i posle oshte minuta da e bilo.dve sedmici sled toq akt poluchih za den raztroistvo i sled tova sprq,no sega izprajneniqta mi sa julti.vuzmojno li e da me e zarazil s toq virus i tova da sa simptomi.strashno mnogo mi e pretesneno.blagodarq vi za otgovora
danchella
 
Мнения: 8
Регистриран на: 11 Окт 2013, 18:31

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот danchella » 18 Окт 2013, 18:33

Здравеите д-р Еров.случи ми се доста гадно нещо,искам да ви попитам вузможно ли е да са ме заразили от орална любов сус спин или сифилис,случи ми се някаде преди по малко от месец за минута две и след като разбрах че това е травестит избягах,веднага се измих,след седмица две някаде получих остро разстроиство за 1 ден,но цвета на изпражненията ми бесхе жълт около 4-5 дена.претеснявам се много и не мога да отида на лекар,защото не сум в Българиа и работя всеки ден,нямам почивен ден.нямам никакви симптоми освен това разстроиство което беше.Благодаря ви много за отговора.
danchella
 
Мнения: 8
Регистриран на: 11 Окт 2013, 18:31

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Amina » 23 Окт 2013, 05:57

Здравейте! Аз съм жена на 31г., имам дъщеря на 11г., и мисля, че освен със стимулация на клитора не мога да бъда задоволена по друг начин. Според Вас това нормално ли е и не мога ли да се опитам да свърша от самия полов акт, без това да ми бъде фикс идея разбира се, тъй като продължителната и редовна стимулация на клитора, води до болка и зачервяване на това място и не ми се иска да продължавам с това. Не знам какво да предприема в половите си отношения, за да мога да достигна до оргазъм, дори не знам дали не съм получавала досега оргазъм от полов акт, но просто да не съм го забелязала, тъй като клиторният оргазъм е много по-разтърсващ и вероятно очаквам същото нещо и от вагиналния такъв... извинете ме, ако въпросът ми е объркан и неясен, не не знам как по-ясно да се изразя. Благодаря Ви предварително за отговора!
Amina
 
Мнения: 3
Регистриран на: 23 Окт 2013, 05:38

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 29 Окт 2013, 22:49

lili vanili написа:д-р Еров искам да Ви попитам за следния проблем: Имам приятел от 6 месеца но той не ме приема като сексуален обект както другите момичета с които е бил и неможем да правим почти никакъв секс. Той тварди че има чувства (които досега не е имал с другите) и затова се получавало така? Това възможно ли е и ако Да как можем да разрешим този проблем.

Възможно е поведението на вашия партньор да е в резултат на дълбоки чувства. Бъдете търпелива, най- вероятно с времето проблемът ще се разреши, особено ако има желание и от двете страни. Не спирайте да опитвате. Вашият партньор трябва да преодолее психологическата бариера, постарайте се да не му създавате допълнително напрежение.
Извинете за късния отговор, но имах много професионални ангажименти.
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 29 Окт 2013, 22:54

[quote="goshetooo"]Здравейте,доктор Еров!
На 21г. съм и искам да си увелича пениса.Ще си взема хидро-помпа която създава вакум и разпъва пениса и така той се уголемява.Единия ми е според Вас такава вакуум помпа ли е по-добре или уред за разпъване на пениса?Другия ми въпрос е след като си уголемя пениса с 2-3 см на дължина и 0.5-1 см на дебелина по-трудно ли ще получавам ерекция или ще е същото.И третия ми въпрос е упражненията кегел наистина ли помогат за по-добра ерекция?
Благодаря ви предварително![/quote
При постоянство, упражненията могат да подобрят ерекцията и да забавят еякулацията. Уголемяването на пениса чрез вакуум помпа има временен ефект и не нарушава ерекцията. Аз не Ви препоръчвам нито един от двата метода ( помпата и уреда за разпъване), защото не са особено ефективни.
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

ПредишнаСледваща

Назад към Психология, психиатрия и сексология

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта