Сексология и сексуални проблеми

В този раздел на нашия форум можете да задавате въпроси, свързани с психология, психиатрия и сексология, да споделяте мнения и да получите съвет.

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот asddddddddd » 22 Яну 2014, 02:44

Dr Todor Erov написа:
asddddddddd написа:Здравейте. Проблема ми е следния на 24 години съм и след като пробвахме да правим секс с новата ми приятелка нещата просто не се получиха не можах да го "вдигна" което ми се случва за първи път. Когато успея да го "вдигна" ми се струва, че прекалено бързо спада и съм силно притеснен и незнам какво да правя има го и страха да не се случи пак при следващия опит. Ще съм ви много благодарен ако можете да ми дадете някакъв съвет .
Споделеното от вас преживяване е често срещано ;няма медицинска причина за безпокойство , но тъй като има страха от добро представяне ,аз ви съветвам за известен период от време сексуалният ви живот да се простира в рамките на любовни ласки /петинг -включващ и орален секс/,но без проникване .След като се почувствате достатъчно уверен ,тогава може да подновите половия акт.Ако и след това има някъкво смущение потърсете ме на тел. 0899859072.


Докторе нямам подобрение проблема си е същия. Възможно ли е да ми кажете някакъв вид подсилващо или някакви хапчета за да ми помогнат? Поздрави
asddddddddd
 
Мнения: 4
Регистриран на: 16 Дек 2013, 20:03

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот zdrave70 » 22 Яну 2014, 22:57

Здравейте.Аз съм жена на 43г.Никога до сега не съм получавала оргазъм дори клиторен да не говорим за вагинален.Аз самата се опитвам да напипам (бутончето)клитора когато съм възбудена,но не го намирам.Какъв може да е проблема и имали някакъв начин с някакви упражнения или хапчета да се получи .Благодаря ви много.
zdrave70
 
Мнения: 3
Регистриран на: 22 Яну 2014, 22:51

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот asddddddddd » 25 Яну 2014, 20:29

asddddddddd написа:
Dr Todor Erov написа:
asddddddddd написа:Здравейте. Проблема ми е следния на 24 години съм и след като пробвахме да правим секс с новата ми приятелка нещата просто не се получиха не можах да го "вдигна" което ми се случва за първи път. Когато успея да го "вдигна" ми се струва, че прекалено бързо спада и съм силно притеснен и незнам какво да правя има го и страха да не се случи пак при следващия опит. Ще съм ви много благодарен ако можете да ми дадете някакъв съвет .
Споделеното от вас преживяване е често срещано ;няма медицинска причина за безпокойство , но тъй като има страха от добро представяне ,аз ви съветвам за известен период от време сексуалният ви живот да се простира в рамките на любовни ласки /петинг -включващ и орален секс/,но без проникване .След като се почувствате достатъчно уверен ,тогава може да подновите половия акт.Ако и след това има някъкво смущение потърсете ме на тел. 0899859072.


Докторе нямам подобрение проблема си е същия. Възможно ли е да ми кажете някакъв вид подсилващо или някакви хапчета за да ми помогнат? Поздрави
Също искам да попитам ако пия ЛИДЕРИН дали ще ми помогне?
asddddddddd
 
Мнения: 4
Регистриран на: 16 Дек 2013, 20:03

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 03 Фев 2014, 13:58

zdrave70 написа:Здравейте.Аз съм жена на 43г.Никога до сега не съм получавала оргазъм дори клиторен да не говорим за вагинален.Аз самата се опитвам да напипам (бутончето)клитора когато съм възбудена,но не го намирам.Какъв може да е проблема и имали някакъв начин с някакви упражнения или хапчета да се получи .Благодаря ви много.
Здравейте ,при вас най-вероятно се касае за състояние наречено аноргазмия -липса на оргазъм ,но за да ви бъда по полезен искам и допълнителна информация,приемала ли сте някакъв вид полов стимулант ,имате ли постоянен партньор ?
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот zdrave70 » 03 Фев 2014, 19:53

Dr Todor Erov написа:
zdrave70 написа:Здравейте.Аз съм жена на 43г.Никога до сега не съм получавала оргазъм дори клиторен да не говорим за вагинален.Аз самата се опитвам да напипам (бутончето)клитора когато съм възбудена,но не го намирам.Какъв може да е проблема и имали някакъв начин с някакви упражнения или хапчета да се получи .Благодаря ви много.
Здравейте ,при вас най-вероятно се касае за състояние наречено аноргазмия -липса на оргазъм ,но за да ви бъда по полезен искам и допълнителна информация,приемала ли сте някакъв вид полов стимулант ,имате ли постоянен партньор ?


Здравейте.Не не съм приемала никакви полови стимуланти,и съм с постоянен пратньор.Благодаря ви,дано можете да ми помогнете или дадете съвет.
zdrave70
 
Мнения: 3
Регистриран на: 22 Яну 2014, 22:51

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот asddddddddd » 05 Фев 2014, 00:05

Благодаря, че НЕ ми отговорихте на въпроса!
asddddddddd
 
Мнения: 4
Регистриран на: 16 Дек 2013, 20:03

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот ИВЕЛИНА ИВАНОВА » 12 Фев 2014, 15:16

Здравейте искам да Ви попитам за нещо,тъй като аз го смятам за значителен проблем,а според приятеля ми няма друг вариант.Става въпрос за следното:незнам дали аз съм по тясна или неговия диаметър е голям ,но резултатът е ,че без лубрикант сексът между нас е неприятен за мен,а при него още по зле-болката,която изпитва го секва и всичко свършва члена му пада и не може да свърши.Проблем нямаше до скоро,но сега искаме бебе и не се получава вече година-според мен проблема е само лубриканта,който възпрепятства забременяването.Той си направи спермограма,аз си правих цитонамазка,гледаха ме на ехограф(от вътре,ако има значение)и няма причина.Искам да знам права ли съм-лубриканта проблем ли е в нашия случай и какво решение бихте предложили.
ИВЕЛИНА ИВАНОВА
 
Мнения: 4
Регистриран на: 23 Яну 2014, 12:47

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот tani111 » 12 Фев 2014, 17:45

Здравейте,д-р Еров,
аз съм жена на 21.Преди 2 дни се върнах от малка почивка. Тъй като моят цикъл е доста нередовен,имах притеснения,че през времето на почивката ще ми дойде ,защото усещах леки болки ниско в корема. Затова дни преди да отидем, аз започнах да пия Прималут Нор,за да забави цикъла ми.Така и стана ,цикълът не дойде. По време на почивката правих за пръв път от 3 години секс. С приятелят ми не използвахме презерватив. Правихме секс 3 пъти и той винаги свършваше извън мен и след това половия акт продължаваше около 3 минути. Въпросът ми е има ли вероятност да съм бременна и за по-сигурно да си купя ли Ескапел? Ще стане ли бум в организма ми на хормони и какви ще са последствията? Благодаря :)
tani111
 
Мнения: 3
Регистриран на: 12 Фев 2014, 17:24

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот s_ivelina » 17 Фев 2014, 14:34

Здравейте Д-р Еров!
Искам да Ви попитам какво е лечението при потискане на ерекцията при мъжа.Мъжът ми е на 31г,не успява да ме задоволява,бързо свършва,след първия полов акт трудно го вдига и много бързо се изморява,а и по принцип си е доста изморен и не успява да се наспива.Иска да ме задоволява докрай,а не може и е притеснен от всичко.близо година той не успява добре да си почине,мисля че има хронична умора.Дайте съвет ,ако има нужда от витамини какви са те.той е под непрекъснат стрес от години.искам да му помогна ,успявам но,стреса натрупан с годините си оказва влияние .като малък е претърпял голям стрес и отключва псориазис..много е емоционален и е под непрекъснат стрес и се чувства ужасно изморен,Това ни се отразява на половия ни живот,Помогнете ни.много се обичаме и разбираме,винаги го подкрепям емоционално и искам да му помогна.Благодаря предварително!Слънчев ден!
s_ivelina
 
Мнения: 231
Регистриран на: 02 Фев 2014, 11:26

Re: Д-р Тодор Еров - сексология и сексуални проблеми

Мнениеот bisco » 18 Фев 2014, 16:35

Здравейте Д-р Еров!
Искам да Ви попитам, каk да постъпя при съмнения за срастване на кожата или друг възможен физиологичен проблем на пениса. Възможно ли е да се направи груба предварителна преценка на база на снимки и след това да се посети специалист. какъв специалист трябва да бъде, сексолог, уролог, хирург?
Биско.
bisco
 
Мнения: 1
Регистриран на: 18 Фев 2014, 16:27

ПредишнаСледваща

Назад към Психология, психиатрия и сексология

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта