Сексология и сексуални проблеми

В този раздел на нашия форум можете да задавате въпроси, свързани с психология, психиатрия и сексология, да споделяте мнения и да получите съвет.

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот donislav96 » 15 Сеп 2016, 00:21

Здравейте!Само на 19 съм, а вече имам проблем с ерекцията.Не съм имал сексуален контакт отдавна.Някой хора казват,че проблема ми се дължи на ежедневната мастурбация и затова не се възбуждам от реални образи.Липсва и сутрешна ерекция.Какво да правя?
donislav96
 
Мнения: 2
Регистриран на: 15 Сеп 2016, 00:15

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 27 Сеп 2016, 15:51

donislav96 написа:Здравейте!Само на 19 съм, а вече имам проблем с ерекцията.Не съм имал сексуален контакт отдавна.Някой хора казват,че проблема ми се дължи на ежедневната мастурбация и затова не се възбуждам от реални образи.Липсва и сутрешна ерекция.Какво да правя?


Трябва ми малко повече информация около Вашия случай, защото това, което ми казвате, е доста оскъдно. Най- вероятно става въпрос за проблем на психологическо ниво, Затова е желателно да направим една консултация
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот donislav96 » 28 Сеп 2016, 19:20

Няма проблем за консултацията.От софия ли сте?
donislav96
 
Мнения: 2
Регистриран на: 15 Сеп 2016, 00:15

Сексуален проблем

Мнениеот Lazarov » 14 Окт 2016, 13:18

От извесно веме ми е мек и трудно свършвам. С диабет и кръвно налягане съм - какви таблетни мога да вземам?
Рядко през ноща е много твърд но бързо омеква!
Lazarov
 
Мнения: 2
Регистриран на: 14 Окт 2016, 13:09

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 18 Окт 2016, 22:14

donislav96 написа:Няма проблем за консултацията.От софия ли сте?

Да, в София съм. Номерът ми е 0899 85 90 72
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Сексуален проблем

Мнениеот Dr Todor Erov » 18 Окт 2016, 22:17

Lazarov написа:От извесно веме ми е мек и трудно свършвам. С диабет и кръвно налягане съм - какви таблетни мога да вземам?
Рядко през ноща е много твърд но бързо омеква!


Може да взимате лекарства от групата на фосфодиестеразните инхибитори- напр. силденафил. Но! Първо трябва да ми кажете какви медикаменти приемате. Трябва да знам тежестта на Вашия диабет, какво е кръвното Ви и имате ли исхемична болест на сърцето?
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот nadejda.filipova » 30 Окт 2016, 00:45

Здравейте значи приятелят ми има малак проблем с еяколацията трудно му е когато сме двамата а сам му е лесно на какво се далжи това и как да го решим (пиша ас защото него страшно го е срам)
nadejda.filipova
 
Мнения: 1
Регистриран на: 30 Окт 2016, 00:41

Re: Сексуален проблем

Мнениеот Lazarov » 03 Ное 2016, 10:38

Dr Todor Erov написа:
Lazarov написа:От извесно веме ми е мек и трудно свършвам. С диабет и кръвно налягане съм - какви таблетни мога да вземам?
Рядко през ноща е много твърд но бързо омеква!


Може да взимате лекарства от групата на фосфодиестеразните инхибитори- напр. силденафил. Но! Първо трябва да ми кажете какви медикаменти приемате. Трябва да знам тежестта на Вашия диабет, какво е кръвното Ви и имате ли исхемична болест на сърцетоНа инсулин съм и приемам хабчета за високо кравно
Ако е необходимо друго-- оставете телефон и ще Ви званна
Lazarov
 
Мнения: 2
Регистриран на: 14 Окт 2016, 13:09

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Dr Todor Erov » 04 Ное 2016, 12:50

nadejda.filipova написа:Здравейте значи приятелят ми има малак проблем с еяколацията трудно му е когато сме двамата а сам му е лесно на какво се далжи това и как да го решим (пиша ас защото него страшно го е срам)


Предполагам, че причината за това смущение е психоемоционална, но за да бъда полезен, трябва да ми дадете по - подробна информация. На каква възраст сте с партньора Ви? От колко време сте заедно? Партньорът Ви има ли някакви притеснения по време на половия акт? Номерът ми за консултации е 0899 85 90 72
Аватар
Dr Todor Erov
 
Мнения: 267
Регистриран на: 21 Апр 2012, 09:01

Re: Сексология и сексуални проблеми

Мнениеот Валери » 07 Ное 2016, 22:41

Здравейте! От дълго време обмислям да си направя пиърсинг, който минава през главичката на пениса. Интересува ме до колко е болезнена тази процедура? Колко време трябва да се въздържам от сексуални контакти? С какви медикаменти трябва да се третира мястото? Последният ми въпрос е - дали има опасност за партньора и дали е болезнено (включително и при анален секс)?
Предварително Ви благодаря за отделеното време!
Валери
 
Мнения: 3
Регистриран на: 03 Ное 2016, 03:12

ПредишнаСледваща

Назад към Психология, психиатрия и сексология

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта