Намирате ли спектакъла на Snuff Puppets за образователен?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Намирате ли спектакъла на Snuff Puppets за образователен?

Мнениеот kauda » 28 Дек 2016, 16:04

Попаднах на уникално видео, което не знам дали е шоу, или е образователно и насочено към децата, но съдейки от публиката, предимно деца, може би е за тях. Разказва се за една кукла, носеща името Everybody и показва живота на хората, че всички се раждат, умират, ползват тоалетна и т.н.
Качвам ви част от видеото, а там има и други проекти, които също може да разгледате и да кажете мнението си! Аз лично съм потресена!
Не си обяснявам кой нормален човек би отишъл там с детето си най-вече и да го остави да се радва на това шоу.
Вярно е, че всички хора сме това, но мисля, че сме много по-приятна картинка. :mrgreen:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Намирате ли спектакъла на Snuff Puppets за образователен?

Мнениеот rabotnata pchela » 28 Дек 2016, 16:29

Това е едно от най-creepy нещата, които съм гледала напоследък! :lol: Със смесени чувства съм, но не бих изпратила детето си там, но аз бих отишла да се посмея.
може би има някакъв замисъл, но аз не го намирам, ама какво ли разбирам от изкуство. Поинтересувах се, тея австралийци не са много наред, и другите им спектакли не са много по-добри от това, което виждаме, но това е забавно. Пък и всички се смеят... :roll: Обаче с детето си не отивам.
Пп. звуковете са потресаващи. :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Намирате ли спектакъла на Snuff Puppets за образователен?

Мнениеот pavleta » 28 Дек 2016, 17:16

Образователната цел я разбирам, но да изкарваш органи и течности от една плашеща надуваема кукла не мисля, че е най-образователното. Доста странно ми се видя.
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Намирате ли спектакъла на Snuff Puppets за образователен?

Мнениеот страстоцвет » 29 Дек 2016, 11:59

Гледал съм ги на живо, тея са тотално побъркани, случайно попаднах на едно тяхно представление. Определено са болни мозъци, куклите са гротески отвратителни, та децата не знам какво правят там, по-скоро е подходящо за възрастни хора са извратени представи за живота. :roll:
страстоцвет
 
Мнения: 98
Регистриран на: 06 Дек 2016, 09:40

Re: Намирате ли спектакъла на Snuff Puppets за образователен?

Мнениеот penelopa » 29 Дек 2016, 12:14

Убедила съм се, че всичко, що е на запад, мисли с някои други части, а не с мозъка си вече и сътворяват пълни безумия. Като почнеш от тая кукла и стигнеш до най-новото предложение да се узаконят браковете между хора и секс роботи.
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Намирате ли спектакъла на Snuff Puppets за образователен?

Мнениеот rabotnata pchela » 30 Дек 2016, 17:06

penelopa написа:Убедила съм се, че всичко, що е на запад, мисли с някои други части, а не с мозъка си вече и сътворяват пълни безумия. Като почнеш от тая кукла и стигнеш до най-новото предложение да се узаконят браковете между хора и секс роботи.

Тея по-скоро са на юг. :mrgreen: Но са забавно хахави, не са чак толкова лоши де! :)))
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Намирате ли спектакъла на Snuff Puppets за образователен?

Мнениеот mimeto90 » 17 Яну 2017, 12:11

Ако имаш за цел детето ти да се изплаши и да спи неспокойно, върши работа. Големите обаче май повече се забавляват.
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Намирате ли спектакъла на Snuff Puppets за образователен?

Мнениеот Jully » 17 Яну 2017, 13:41

mimeto90 написа:Ако имаш за цел детето ти да се изплаши и да спи неспокойно, върши работа. Големите обаче май повече се забавляват.

Ако е много малко ще се изплаши, но ако е по-голямо ще му е смешно, децата са жестоки. :bump:
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Намирате ли спектакъла на Snuff Puppets за образователен?

Мнениеот Локумът » 28 Апр 2017, 11:58

Сигурно, ако се гледа на живо щее някаква смесица от ужас, смях, овращение и през цялото време ще се питаш "какво става по дяволите!" :shock:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Намирате ли спектакъла на Snuff Puppets за образователен?

Мнениеот vanusha » 28 Апр 2017, 15:23

Даже се чудя с каква цел е този спектакъл, дали се визират някакви неща свързани с децата, или са неща за възрастни.
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта