"Лумбална spina bifida - какво следва след тази диагноза

"Лумбална spina bifida - какво следва след тази диагноза

Мнениеот julia » 11 Юни 2012, 17:51

след проведен ЯМР ми откриха несраснали дъги на L 5 и наличие на фистула на нивото на несрасналите дъги .какво следва след това
julia
 
Мнения: 4
Регистриран на: 11 Юни 2012, 17:22

Re: "Лумбална spina bifida

Мнениеот miki » 13 Юни 2012, 14:44

julia написа:след проведен ЯМР ми откриха несраснали дъги на L 5 и наличие на фистула на нивото на несрасналите дъги .какво следва след това

Здравей, julia, надали някой от нас, пишещите в този форум би могъл да ти помогне със съвет. Мисля, че трябва да се обърнеш към невролог, за да ти обясни подробно за начините на лечение и какво следва, след като се открие спина бифида. Знам, че се среща при малките деца, знам какво представлява, но и през ум не ми минава как се процедира при това положение. Надявам се всичко при теб да се развие по най-добрия начин и ти пожелавам успех!
miki
 
Мнения: 80
Регистриран на: 08 Мар 2012, 10:19

Re: "Лумбална spina bifida

Мнениеот Bella » 13 Юни 2012, 16:39

julia написа:след проведен ЯМР ми откриха несраснали дъги на L 5 и наличие на фистула на нивото на несрасналите дъги .какво следва след това

Има ли други оплаквания свързани с тези несрастнали дъги? Изпитваш ли болка някъде?
Аватар
Bella
 
Мнения: 233
Регистриран на: 20 Сеп 2011, 15:17

Re: "Лумбална spina bifida

Мнениеот julia » 14 Юни 2012, 18:12

Болка имам когато фисулата започне да набира течност ,тогава почти немога да се движа .Като парализирана се чувствам .Прилича на дископатия , но при направения ЯМР - липсва такава .
julia
 
Мнения: 4
Регистриран на: 11 Юни 2012, 17:22


Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с неврологични заболявания

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта