Хранителна добавка, за да избегнем пролетната умора?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Re: Хранителна добавка, за да избегнем пролетната умора?

Мнениеот roksana » 14 Фев 2017, 23:15

Боровият прашец и на мен ми изглежда добро средство за борба с пролетната умора и вдигането на имунитета. Ако не повече витамини и готово.
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Хранителна добавка, за да избегнем пролетната умора?

Мнениеот Gold » 15 Фев 2017, 15:46

Да, боровия прашец наистина изглежда подходящ. Цялата тази отпадналост при пролетната умора нали се дължи като цяло на липсите на вещества в организма, които през зимата не можем да си набавяме от сезонна храна, от забавен метаболизъм, от това, че слънчева светлина е ограничена и сме по-поспаливи. А той засилва тези неща. Но бих добавила, че като се подобри времето е добре повече разходки да включваме и да има повече движение. Това също помага за тонизиране.
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Хранителна добавка, за да избегнем пролетната умора?

Мнениеот S_Milenska » 15 Фев 2017, 16:49

Магнезият много помага да се справят особено жените с пролетната умора. Хубаво е да се вземат добавки и е достъпен, за разлика от много други добавки.:)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Хранителна добавка, за да избегнем пролетната умора?

Мнениеот klara » 15 Фев 2017, 23:14

Сега повече слънчево време го дават, че ще бъде и ще е приятно да се разхожда човек :smile: . Упражнения дори и с лека натовареност също много ще помогнат, редуването на топъл и студен душ бързо ще вдига тонуса.
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Хранителна добавка, за да избегнем пролетната умора?

Мнениеот renetka » 22 Фев 2017, 11:11

Аз вече пия боров прашец и се надявам да не я усетя пролетната умора. Слънцето днес е наистина прекрасно, вече и листенца тук почнаха да се разлистват, скоро ще дойде и Баба Марта... абе, хубав сезон :)
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Хранителна добавка, за да избегнем пролетната умора?

Мнениеот Rali_hr » 22 Фев 2017, 15:00

Аз съм сигурно от малкото, които не усещат пролетна умора, направо разцъфвам с цветята и аз, слънцето ме изпълва с толкова много енергия, никога не се чувствам изморена, има няколко момента, в които съм прекалила с пресния чесън при баба на село, когато ме е напекло слънцето,но като цяло се държа. ;) Обаче витамините, ако се чувствате зле могат да ви съживят, Допелхерц пие мъжа ми.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Хранителна добавка, за да избегнем пролетната умора?

Мнениеот Pipilota » 22 Фев 2017, 16:39

Rali_hr написа:Аз съм сигурно от малкото, които не усещат пролетна умора, направо разцъфвам с цветята и аз, слънцето ме изпълва с толкова много енергия, никога не се чувствам изморена, има няколко момента, в които съм прекалила с пресния чесън при баба на село, когато ме е напекло слънцето,но като цяло се държа. ;) Обаче витамините, ако се чувствате зле могат да ви съживят, Допелхерц пие мъжа ми.

Звучи супер, според мен пролетната умора е точно от това, че те напича слънцето и човек става ленив.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Хранителна добавка, за да избегнем пролетната умора?

Мнениеот denislavahristova » 07 Мар 2017, 10:03

Пролетта наближава и умората се увеличава. Напоследък след работа се чувствам като бита с мокър парцал. Лягам си рано и спя доста, а като се събудя отново съм изморена. Мисля да си взема някакви витамини, за да се почувствам малко по-жизнена, спрях се на тези мултивитамини https://healthstore.bg/pure-nutrition-d ... 0-tabletki , мислите ли, че ще ми помогнат да се почувствам по-добре и пълна с енергия?
denislavahristova
 
Мнения: 124
Регистриран на: 04 Фев 2016, 21:43

Re: Хранителна добавка, за да избегнем пролетната умора?

Мнениеот Andrey » 07 Мар 2017, 10:48

Вземи си допелхерц с Магнезий, за жените е супер, купих такива на жена ми и каза, че се чувства много по-добре.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Хранителна добавка, за да избегнем пролетната умора?

Мнениеот denislavahristova » 07 Мар 2017, 13:19

Нещо не съм изпратила линка. Питам за ето тези витамини https://healthstore.bg/pure-nutrition-d ... 0-tabletki . Тези сякаш са по-добри, защото освен магнезий, има цинк, калций и други витамини.
denislavahristova
 
Мнения: 124
Регистриран на: 04 Фев 2016, 21:43

ПредишнаСледваща

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта