Защо тапети, а не латекс?

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Защо тапети, а не латекс?

Мнениеот Perla » 11 Апр 2014, 10:24

Тапетите не са отживелица, няма и да бъдат, казват едни, други, в това число и аз, ги смятат за демоде, защото поставянето им наистина е трудоемко и скучно! Те са отживелица и някак не се вписват в модерния интериор! Чудя се кое кара хората да продължават да ги търсят и използват!? :roll: Какво не му харесват на латекса? На цялото си жилище съм придала цвят чрез латекса и съм изключително доволна! :D
Хора, използвайте и нови способи, защо се вкопчвате така в "старото, шарено" минало!? ;)
Perla
 
Мнения: 23
Регистриран на: 10 Апр 2014, 10:09

Re: Защо тапети, а не латекс?

Мнениеот Sophia.G » 09 Юли 2014, 09:21

Тапетите и латекса са горе долу едно и също, но зависи от повърхността. Тапетите се лепят много по-лесно от боядисването. Но и животът им е еднакъв с боядисването.
Sophia.G
 
Мнения: 155
Регистриран на: 14 Апр 2014, 22:04

Re: Защо тапети, а не латекс?

Мнениеот Nightmare » 30 Юли 2014, 14:03

Хубавото, че ако искаш латекс, а имаш тапети ще ти е по-трудно, от колкото ако имаш тапети и искаш пак тапети. А при правилно поддържане може да изкараш дълго време и с двете понеже има и тапети, и мазилки, които могат да се мият.
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Защо тапети, а не латекс?

Мнениеот Sophia.G » 30 Юли 2014, 14:49

И двете с миенето не са много удачни, мие се, но без препарат не се чисти добре.
Sophia.G
 
Мнения: 155
Регистриран на: 14 Апр 2014, 22:04

Re: Защо тапети, а не латекс?

Мнениеот Lollipop » 24 Ное 2014, 10:31

Някои много харесват тапети, аз също предпочитам латекс, не харесвам подобни шарении, а едноцветни стени. Тези тапети макар и вече по-модерно направени, си остават тапети.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Защо тапети, а не латекс?

Мнениеот Pipilota » 18 Мар 2015, 11:21

Perla написа:Тапетите не са отживелица, няма и да бъдат, казват едни, други, в това число и аз, ги смятат за демоде, защото поставянето им наистина е трудоемко и скучно! Те са отживелица и някак не се вписват в модерния интериор! Чудя се кое кара хората да продължават да ги търсят и използват!? :roll: Какво не му харесват на латекса? На цялото си жилище съм придала цвят чрез латекса и съм изключително доволна! :D
Хора, използвайте и нови способи, защо се вкопчвате така в "старото, шарено" минало!? ;)

Чак пък скучно, от кога боядисването е по-забавната част, готино е докато почнеш, после умираш от скука! :lol: :lol: :lol: :lol: Иначе много зависи от много неща, аз не харесвам тапетите, защото в повечето случаи хората избират да има шарка да има цвят и се превръщат домовете им в съвкупност от ВСИЧКО :lol:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Защо тапети, а не латекс?

Мнениеот rabotnata pchela » 18 Мар 2015, 16:03

Предпочитам латекса пред тапетите, а не обратното, не знам защо никога не съм харесвала тапети, твърде са ми... кичозни. :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Защо тапети, а не латекс?

Мнениеот Elica » 18 Мар 2015, 17:18

Аз харесвам повече тапетите, по-лесно се слагат, стоят много красиво и лесно се подменят, а ако си купиш тапет, който може да се мие ще е удобно, ако изцапате стените без да искате, а боята винаги се размива и остава петно.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Защо тапети, а не латекс?

Мнениеот Ваня Стойчева » 22 Мар 2015, 12:23

И за мен тапетите са голям кич, никога не съм ги харесвала. Има стикери за стени, които се слагат и стават много красиво, вместо цялата къща да бъде облепена :)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Защо тапети, а не латекс?

Мнениеот kauda » 24 Мар 2015, 10:26

не знам защо някои хора си избират тапети, а напоследък се превърна това в страшна мода, твърде много цветове стават така. А и избират и мебелите си на райета и то става едно хипнотизиращо жилище, което по-скоро напряга..
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Следваща

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron