Кой от видовете сушилня е по-добър?

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Кой от видовете сушилня е по-добър?

Мнениеот mangusta » 14 Апр 2014, 14:09

От както имам дете не мога да си позволя да нямам сушилня, старата направо се скапа, затова сега трябва да купим нова, понеже онази беше от войната, дори не става за ремонт! :!: :mrgreen:

Разглеждам различни магазини за техника и по нищо не мога да се ориентирам коя сушилня е по-добра. До колкото разбирам има вида – кондензен и изпарителен, но единственото, което разбрах за различните видове сушилни е, че едните харчат повече ток, от другите!

Забелязвам, че сушилните не са нещо, което има всеки вкъщи, но за младите майки мисля, че е супер удобство :!: , у вас имате ли сушилня и от кой вид е? Доволни ли сте и коя марка е за предпочитане? :?
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

Re: Кой от видовете сушилня е по-добър?

Мнениеот red_eyes » 14 Апр 2014, 14:18

Пред последните 5 месеца се родих! Преместих се в нов дом и имаме на Аристон сушилня и ме устройва идеално, не съм гладила от както съм се нанесла, дори и да имат гънки се оправят, когато ги сгъна!
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Кой от видовете сушилня е по-добър?

Мнениеот Elica » 19 Яну 2015, 18:09

red_eyes написа:Пред последните 5 месеца се родих! Преместих се в нов дом и имаме на Аристон сушилня и ме устройва идеално, не съм гладила от както съм се нанесла, дори и да имат гънки се оправят, когато ги сгъна!

Ехаа! Аз също съм чувала, че не се мачкат много дрехи със сушилня, но не знам дали е истина. Не съм ползвала, но ми се иска да си взема.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Кой от видовете сушилня е по-добър?

Мнениеот rabotnata pchela » 22 Яну 2015, 15:52

и аз събирам мнения за сушилня, много се чудя дали ад не си вземем, омръзна ми това съхнене с дни, така имам чувството, че не ми остава време да изпера всичките дрехи у дома! :roll:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Кой от видовете сушилня е по-добър?

Мнениеот ManiJani » 11 Май 2015, 15:04

И аз съм замислила направо сушилня с пералня да си взема, но ми се ще да е от по-големите марки и на място ще преценявам, каквото ми предложат в магазина, според мен няма голямо значение вида на самата сушилня, важно е да е ефикасна и икономична!
ManiJani
 
Мнения: 152
Регистриран на: 20 Мар 2015, 12:40

Re: Кой от видовете сушилня е по-добър?

Мнениеот Fancy » 14 Май 2015, 12:57

А какви са всъщност видовете сушилня и аз все още се чудя доста дали да взема, но мисля да рауча преди да се тресна на първото, което видя, а всъщност наясно ли сте сушилнята колко харчи :roll:
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Кой от видовете сушилня е по-добър?

Мнениеот Bambaa » 23 Май 2015, 22:57

Не смятам, че за хора без деца са достатъчно добър избор сушилните, тъй като само съсипват дрехите!
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Кой от видовете сушилня е по-добър?

Мнениеот Krum » 25 Май 2015, 10:24

Bambaa написа:Не смятам, че за хора без деца са достатъчно добър избор сушилните, тъй като само съсипват дрехите!

Явно не я ползваш правилно сушилнята си у нас имам от година, много мразя да простирам, сам мъж виж ме само как съм седнал на терасата с купчина дрехи... Използвам само сушилнята, за някои неща дори е по-добър избор.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Кой от видовете сушилня е по-добър?

Мнениеот silver933 » 25 Май 2015, 11:51

Ние също си взехме сушилня, когато се роди бебето. Улеснение е, но в началото разбира се осакатихме доста дрехи :)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Кой от видовете сушилня е по-добър?

Мнениеот Nightmare » 13 Фев 2017, 17:05

Тези, които са на изпарителен принцип, не е ли малко по-дложно с тях? В смисъл, че трябва да се предвиди комин, през който да излиза парата. Те май бяха по-икономичните. Аз не съм ползвала сушилня, сигурно някои не се виждат живи без такава машина :smile: .
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Следваща

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта