Балсам без отмиване за бухнала коса?!

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Балсам без отмиване за бухнала коса?!

Мнениеот penny » 22 Апр 2014, 10:56

Вярно е, че косата ми никога не е имала кой знае какъв прилежен вид, но от едно време насам започна да става неконтролируема! :shock: :shock: Пробвах какви ли не шампоани и единственото ми спасение е да я вържа или изправя, но и да я изправя (особено през зимата) няма голям ефект, понеже влагата й вижда сметката! :(

Гледам какви ли не предложения за балсами без отмиване, само това не съм пробвала, но се надявам да е ефикасно, понеже това остана един от последните ми варианти! :( :(
Гледах снощи рекламата на бласама Глис без отмиване за оформяне на къдрици, някой ползвал ли го е да каже за ефекта му? :? Нямам абсолютно никакво време и желание да си къдря косата, така че се надявам на някакъв балсам без отмиване да свърши работа за бухнала коса!
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Балсам без отмиване за бухнала коса?!

Мнениеот Lyomi » 22 Апр 2014, 10:59

Не съм ползвала балсами без отмиване, понеже мисля, че лесно ще омазнят косата ми. Може да пробваш да смениш прическата си или пък вечер да сплиташ косата си на плитка, като предварително си я намачкала с пяна, на мен това най-много ми помага, а и не се изтощава :idea: :P
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: Балсам без отмиване за бухнала коса?!

Мнениеот pepa1974 » 22 Апр 2014, 17:33

и на мен-балсам без отмиване ми звучи на мазна коса
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: Балсам без отмиване за бухнала коса?!

Мнениеот Ginger » 23 Апр 2014, 11:50

pepa1974 написа:и на мен-балсам без отмиване ми звучи на мазна коса

Напротив, косата става само по-лъскава и с повече блясък, а ако си се омазнява за един ден, то това няма да се дължи на балсама :!:
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Балсам без отмиване за бухнала коса?!

Мнениеот Rali_hr » 22 Яну 2015, 14:09

СПоред мен косата ще се омазнява от сутринта до вечерта, не бих го ползвала ;) Мисля, че с малко пяна и правилното сушене на косата може да се постигне този ефект :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Балсам без отмиване за бухнала коса?!

Мнениеот penny » 13 Май 2015, 13:05

Аз не правя голяма разлика между кремовете от типа на термозащитата или тези, които се използват за оформяне на къдрици и балсамите без отмиване, но аз съм много доволна от моя крем без отмиване, който ползвам и никак не влияе на омазняването, това е мит!
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Балсам без отмиване за бухнала коса?!

Мнениеот MaLkA_sLaDoRaNa » 21 Май 2015, 10:35

То щом и без него ти се омазнява за един ден косата, с него няма да е по-различно, така че, за да не годиш като плашило с бухнала коса, нищо не коства да си го вземеш, те тези балсами приличат на кристалите, аз имам такова и съм доста доволна, само че не е за къдрици, но от тази серия има и за къдравелки :)
MaLkA_sLaDoRaNa
 
Мнения: 126
Регистриран на: 03 Апр 2015, 14:03

Re: Балсам без отмиване за бухнала коса?!

Мнениеот Rali_hr » 21 Май 2015, 12:01

penny написа:Аз не правя голяма разлика между кремовете от типа на термозащитата или тези, които се използват за оформяне на къдрици и балсамите без отмиване, но аз съм много доволна от моя крем без отмиване, който ползвам и никак не влияе на омазняването, това е мит!

а за колко време ти се омазнява косата? :roll:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54


Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта