Кой е любимият ви български сериал?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Кой е любимият ви български сериал?

Мнениеот Mon_ton » 20 Фев 2015, 17:14

И аз харесвам столичани в повече, не ми харесва, че трудно се разбират българските филми :(
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Кой е любимият ви български сериал?

Мнениеот rabotnata pchela » 20 Фев 2015, 17:27

Mon_ton написа:И аз харесвам столичани в повече, не ми харесва, че трудно се разбират българските филми :(
Това и мен ме тормози, затова не ги гледам, дразня се, че не разбирам собствения си език!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Кой е любимият ви български сериал?

Мнениеот don_paco » 10 Мар 2015, 16:36

"Под прикритие" 1 и 2 сезони бяха много добри, аз лично доста се насладих да ги гледам. Но следващите сезони ме разочароваха. Трудно може да се достигне нивото на българските филми от преди години, за съжаление.
don_paco
 
Мнения: 3
Регистриран на: 10 Мар 2015, 16:11

Re: Кой е любимият ви български сериал?

Мнениеот Snejna » 10 Мар 2015, 16:57

don_paco написа:"Под прикритие" 1 и 2 сезони бяха много добри, аз лично доста се насладих да ги гледам. Но следващите сезони ме разочароваха. Трудно може да се достигне нивото на българските филми от преди години, за съжаление.

Аз пък никога не съм харесвала българските филми, обидно е как не се влага малко старание и пари да се направят филмите качествено, да се чуват героите какво говорят, това ни е най-големият проблем, може да гледаш български филми да не разбереш нищо. Има напредък в тази насока, но е малък. Тъпо е и като почнат да псуват, все пак е филм! Не е като да кажат "мамка му" или "по дяволите" а теглят едни майни извадени от най-съкровеното място в душите им. :!:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Кой е любимият ви български сериал?

Мнениеот Ваня Стойчева » 16 Мар 2015, 13:43

Имам някои любими български сериали, но повечето са от миналото, от модерните сега не харесвам почти никой, само Столичани в повече ми е интересен. :)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Кой е любимият ви български сериал?

Мнениеот m0n4eto » 31 Мар 2015, 12:27

преди гледах под прикритие, първи и втори сезон, но спрях. после хванах един... къде е маги... пълна скръб, хич не ми хареса и на третия епизод просто се отказах! от старите сериали ми харесва тя и той със стефания колева ;)
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Кой е любимият ви български сериал?

Мнениеот Локумът » 02 Апр 2015, 10:32

m0n4eto написа:преди гледах под прикритие, първи и втори сезон, но спрях. после хванах един... къде е маги... пълна скръб, хич не ми хареса и на третия епизод просто се отказах! от старите сериали ми харесва тя и той със стефания колева ;)

Тя и той си беше истински як сериал, за разлика от сегашните, дето говорят като на рецитал.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Кой е любимият ви български сериал?

Мнениеот m0n4eto » 03 Апр 2015, 17:28

Локумът написа:
m0n4eto написа:преди гледах под прикритие, първи и втори сезон, но спрях. после хванах един... къде е маги... пълна скръб, хич не ми хареса и на третия епизод просто се отказах! от старите сериали ми харесва тя и той със стефания колева ;)

Тя и той си беше истински як сериал, за разлика от сегашните, дето говорят като на рецитал.

усеща се разликата на актьорите, които са играли на театрална сцена и тези, които са прясно дипломирани от НАТФИЗ :lol:
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Кой е любимият ви български сериал?

Мнениеот Pipilota » 04 Апр 2015, 09:31

Монче, не знам но сегашните млади актьори, толкова им приписват модерно говорене на младежите ала "ко стаа брат копеуе" че нищо не им се разбира. Въпреки че имам доста приятели във възрастта около 20г. никой не ми е създавал проблеми в разбирането му. Не знам каква е тая глупава мода в българското кино, абсурдно е просто!
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Кой е любимият ви български сериал?

Мнениеот Rali_hr » 04 Апр 2015, 10:34

Pipilota написа:Монче, не знам но сегашните млади актьори, толкова им приписват модерно говорене на младежите ала "ко стаа брат копеуе" че нищо не им се разбира. Въпреки че имам доста приятели във възрастта около 20г. никой не ми е създавал проблеми в разбирането му. Не знам каква е тая глупава мода в българското кино, абсурдно е просто!

Права си! Не знам на тези режисьори каква е извратената им представа за младите хора, но е гнусно чак! :x
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта