Какво може да те изкара извън нерви?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Какво може да те изкара извън нерви?

Мнениеот Andrey » 23 Апр 2015, 09:40

Мен глупостта, това ми е най-противното, и когато направя лапсус и после почнат да ме подиграват и да ми се смеят и то безкрайно, това наистина може да ме вбеси тотално.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Какво може да те изкара извън нерви?

Мнениеот Kaya » 29 Апр 2015, 07:09

Andrey написа:Мен глупостта, това ми е най-противното, и когато направя лапсус и после почнат да ме подиграват и да ми се смеят и то безкрайно, това наистина може да ме вбеси тотално.

Да, това е неприятно и мен ме изнервя, не знам що хората умират от кеф да те подиграват за някоя грешка. :) Аз никога не го правя! :!: :geek:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Какво може да те изкара извън нерви?

Мнениеот Rali_hr » 29 Апр 2015, 11:07

Аз се изнервям най-много, когато трябва по 200 пъти да повторя едно и също нещо и да го обяснявам по милион пъти, щото някой просто не иска да ме разбере.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Какво може да те изкара извън нерви?

Мнениеот Snejna » 29 Апр 2015, 11:41

Rali_hr написа:Аз се изнервям най-много, когато трябва по 200 пъти да повторя едно и също нещо и да го обяснявам по милион пъти, щото някой просто не иска да ме разбере.
Това е вече когато глупостта започва да ти личи :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Какво може да те изкара извън нерви?

Мнениеот Ваня Стойчева » 29 Апр 2015, 15:43

mangusta написа:Мразя нетолерантните хора, все пак всеки си има причина за нещо, както и тези, които непрекъснато хулят и оплюват :evil: :evil: :evil: :evil:

Това също не е хубаво, а ние в България сме имунизирани с/у толерантност ;)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Какво може да те изкара извън нерви?

Мнениеот Snejna » 30 Апр 2015, 11:53

Ваня Стойчева написа:
mangusta написа:Мразя нетолерантните хора, все пак всеки си има причина за нещо, както и тези, които непрекъснато хулят и оплюват :evil: :evil: :evil: :evil:

Това също не е хубаво, а ние в България сме имунизирани с/у толерантност ;)

Разбира се, за по-сигурно не страдаме от такива отклонения на българския дух! :mrgreen:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Какво може да те изкара извън нерви?

Мнениеот Anka » 30 Апр 2015, 16:04

:lol: :lol: :lol: Можем да сме спокойни, никога няма да приемем нищо ново и различно. Примерите са много, като се почне от дебелите и се стигне до гейовете и татуираните.
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Какво може да те изкара извън нерви?

Мнениеот Elica » 02 Юли 2015, 09:38

Anka написа::lol: :lol: :lol: Можем да сме спокойни, никога няма да приемем нищо ново и различно. Примерите са много, като се почне от дебелите и се стигне до гейовете и татуираните.

Хайде хайде, това е друг въпрос! :)
Мен ме изкарва извън нерви нежеланието на хората да слушат! :lol:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Какво може да те изкара извън нерви?

Мнениеот Snejna » 26 Яну 2017, 12:32

Anka написа::lol: :lol: :lol: Можем да сме спокойни, никога няма да приемем нищо ново и различно. Примерите са много, като се почне от дебелите и се стигне до гейовете и татуираните.

Да, много е вероятно да останем все още в миналото, а и то ни и личи, годините минават, ние говорим за световното от 94-та и България на три морета. :) тази затвореност и отричане на всичко много ме дразни!
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Какво може да те изкара извън нерви?

Мнениеот mamina » 26 Яну 2017, 12:51

Когато се отнася лично до мен, може да ме изкара от нерви това да ме обвиняват в нещо, което не съм направила или казала, това направо ме влудява. Колкото до извън мен, простотията и глупостта ме ядосват и същевременно изморяват.
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта