Кой какво гледа по телевизията?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Кой какво гледа по телевизията?

Мнениеот mamina » 30 Ное 2016, 10:44

Аз повече музикалните канали пускам, помага ми да си почина, пък и настроение ми дават :smile: .
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Кой какво гледа по телевизията?

Мнениеот silver933 » 30 Ное 2016, 12:03

Гледам научнопопулярните, хобитв и подобни, най-добре се чувствам. Рядко гледам някакви сериали, или пък реалити предавания.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Кой какво гледа по телевизията?

Мнениеот отчаяна » 01 Дек 2016, 11:29

Аз много харесвам реалити форматите, не изпускам нищо! Забавни са ми с техните интриги, как се правят на важни, а после лъсват с глупостите си.
отчаяна
 
Мнения: 92
Регистриран на: 25 Авг 2016, 13:49

Re: Кой какво гледа по телевизията?

Мнениеот S_Milenska » 01 Дек 2016, 14:42

отчаяна написа:Аз много харесвам реалити форматите, не изпускам нищо! Забавни са ми с техните интриги, как се правят на важни, а после лъсват с глупостите си.
На мен също ми харесват, сега гледам Фермата. :razz:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Кой какво гледа по телевизията?

Мнениеот Mauritius » 02 Дек 2016, 12:25

Фермата ме изненада, миналия сезон не съм го гледал, но този е много интересен и няма нищо общо с простотиите на такива реалити формати.
Mauritius
 
Мнения: 282
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 13:01

Re: Кой какво гледа по телевизията?

Мнениеот Anka » 02 Дек 2016, 14:53

Веднъж съм гледала само финала на фермата, какъв е смисъла на предаването?
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Кой какво гледа по телевизията?

Мнениеот rose_92 » 02 Дек 2016, 15:17

От сериалите гледам "София - ден и нощ" и "Откраднат живот" по Нова тв - това ми е и любимата телевизия. Харесвам и Кино Нова, защото пускат хубави филми. Доскоро гледах Вип Брадър, но свърши. Предаванията, които сега дават, не са ми особено интересни. Снощи гледах "Мис Пепеляшка" - възмущавала съм се 1 час как може това нещо с огромни джуки и 5 бани по рождение да бъде Мис..Кой ги избира тези, направо е необяснимо. По-добре да не го гледам това предаване повече. Иначе гледам новините почти всеки ден, за да се информирам какво се случва. Политически предавания не обичам да гледам, защото ме натоварват. Поради тази причина и сутрешните блокове ги избягвам, защото още от сутринта не ми се гледат и слушат тези...
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Кой какво гледа по телевизията?

Мнениеот Elica » 02 Дек 2016, 15:27

rose_92 написа:От сериалите гледам "София - ден и нощ" и "Откраднат живот" по Нова тв - това ми е и любимата телевизия. Харесвам и Кино Нова, защото пускат хубави филми. Доскоро гледах Вип Брадър, но свърши. Предаванията, които сега дават, не са ми особено интересни. Снощи гледах "Мис Пепеляшка" - възмущавала съм се 1 час как може това нещо с огромни джуки и 5 бани по рождение да бъде Мис..Кой ги избира тези, направо е необяснимо. По-добре да не го гледам това предаване повече. Иначе гледам новините почти всеки ден, за да се информирам какво се случва. Политически предавания не обичам да гледам, защото ме натоварват. Поради тази причина и сутрешните блокове ги избягвам, защото още от сутринта не ми се гледат и слушат тези...

Всичко ми хареса, което си написала... :) С изключение на първите ти 2 изречения, всичко се препокрива с мен. За мен това "София - ден и нощ" е най-голямата простотия, която е измисляла телевизията, чудя се кое е по-зле - софия ден и нощ, съдби на кръстопът, съдебен спор или биг брадър. такива предавания имат за цел да затъпеем хептен!
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Кой какво гледа по телевизията?

Мнениеот Slavena » 02 Дек 2016, 16:40

Ас гледам софия ден и нощ много ми харесва имам си и лубимци, само 4е много ме е яд, 4е е много кратко, добре 4е го повтарят през сабота и неделя по -дълго време. мисля 4е по кино нова го дават.
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Кой какво гледа по телевизията?

Мнениеот Ваня Стойчева » 02 Дек 2016, 16:57

Гледам сериали, които си подбирам, реалити много рядно, предпочитам разтоварващи и комедийни. Политически предавания гледам изключително рядко, да не кажа хич, но сутришния блок не го пропускам, защото ми е приятно да започна деня ядосано. :lol: Така се информирам за всичко по-съществено, което се случва по нашите ширини.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта