Кой какво гледа по телевизията?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Кой какво гледа по телевизията?

Мнениеот red_eyes » 28 Апр 2014, 14:22

След като прочетох темата за българските сериали ми хрумна това, тъй като имаме едно любимо предаване по History, което спряха да дават :( и сега трябва да си намерим заместител, като разбира се отбягваме политическите предавания и най-вече националните телевизии! :!: :!: :!:

Интересно ми е дали младите хора следят все още политическите предавания, новините и все такива неща, които напрягат, вместо да смъкват напрежението?! :?
Коя телевизия гледате най-често и кое е любимото ви предаване?! Похвалете си го, кажете какво представлява! В момента другата любима телевизия стана 24Kitchen, както и Fine Living, вашата?! :roll:

П.С. Последно да ви питам, според вас, ако на пенсионерите им спрат националните телевизии, ще спрат ли да гледат телевизия изобщо?! :roll: :lol: :D :lol: :D :lol: :mrgreen:
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Кой какво гледа по телевизията?

Мнениеот bojo_kolev » 28 Апр 2014, 14:27

Вкъщи често върви NatGeo и Wild, не пропускаме и Animal Planet, чак за предавания не мога да ти кажа, не стоя и толкова вкъщи! Категорично са забранени новини и всякакви подобни предавания + реалитита :!: оо нещо, което следим като сериал е Отместопрестъплението :!:
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: Кой какво гледа по телевизията?

Мнениеот Womanitka » 28 Апр 2014, 14:48

Хмм... Гледаме търсачи на реликви.
Как са го направили.... Иначе "Тази сутрин" по Нова.
Смятам, че точно младите трябва да следят какво се случва в страната им и да се опитват да го оправят с малкото което могат да направят. Иначе оставяте да решават съдбата Ви малограмотните и пенсионерите, които плачат за изгубените си младини... Последните много често продават вашето бъдеще за 20лв. така че следете моля Ви и политически новини, но на няколко медии че доста има дето са купени.
Womanitka
 
Мнения: 17
Регистриран на: 29 Мар 2013, 22:36

Re: Кой какво гледа по телевизията?

Мнениеот Harmony » 29 Апр 2014, 13:05

Ти с гледане как оправяш това положение? И аз не мисля, че трябва да се напрягаме с излишните трагедии, които си сътворява Парламента :geek:
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Кой какво гледа по телевизията?

Мнениеот S_Milenska » 24 Ное 2014, 17:31

Гледам най-вече ако дават някой филм почивни дни, иначе телевизорът е по-скоро като фон, или изобщо не го пускам. Не знам как има хора по цял ден гледат телевизия..
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Кой какво гледа по телевизията?

Мнениеот Rali_hr » 29 Ное 2016, 14:47

Напоследък много често гледам BTV comedy, много ми е забавно, а и си припомням "Моите мили съседи", гледах ти като дете! :mrgreen: Дори виждам много части, които съм забравила и серии, които не съм гледала.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Кой какво гледа по телевизията?

Мнениеот lussy » 29 Ное 2016, 16:05

Май основно гледам Фермата и новините, за друго нямам време и желание.
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: Кой какво гледа по телевизията?

Мнениеот Monika_Spasova » 29 Ное 2016, 16:05

Rali_hr написа:Напоследък много често гледам BTV comedy, много ми е забавно, а и си припомням "Моите мили съседи", гледах ти като дете! :mrgreen: Дори виждам много части, които съм забравила и серии, които не съм гледала.

И аз ги гледам, много са ми забавни, доста старо сериалче, но е много весело. Само космите подмишниците на Рафа на мога да преживея. :mrgreen:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Кой какво гледа по телевизията?

Мнениеот penelopa » 30 Ное 2016, 00:00

То по-добре да не се гледа телевизия, направо могат да те побъркат от глупости и гадости.
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Кой какво гледа по телевизията?

Мнениеот Monika_Spasova » 30 Ное 2016, 10:35

penelopa написа:То по-добре да не се гледа телевизия, направо могат да те побъркат от глупости и гадости.

Да, много добро заключение, но във въпроса се пита кой какво гледа, а не дали да гледа телевизия - за и против.
:lol: :lol: :lol:
Аз винаги пускам телевизора у нас, като втори човек вкъщи ми е, без него не мога. Гледам фокс лайф и бтв комеди, както и нова кино, заради филмите. :) От както си пуснах и HBO често гледам и там!
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Следваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта