Крем за лице против бръчки?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Крем за лице против бръчки?

Мнениеот Изабел » 22 Авг 2011, 11:33

Здравейте!Искам да попитам от кои кремове за лице против бръчки сте доволни и имат видим резултат?
Проявявам интерес към Лиерак Ексклузив,аз съм на 42,доста кремове п/в бръчки съм ползвала но този не.
Carpe diem!
Аватар
Изабел
 
Мнения: 104
Регистриран на: 22 Авг 2011, 11:21

Re: Крем за лице против бръчки?

Мнениеот Bella » 25 Окт 2011, 13:07

Изабел написа:Здравейте!Искам да попитам от кои кремове за лице против бръчки сте доволни и имат видим резултат?
Проявявам интерес към Лиерак Ексклузив,аз съм на 42,доста кремове п/в бръчки съм ползвала но този не.

Малко коментирана тема и не мога да си обясня защо? Има толкова хубави кремове за лице против бръчки, а никой не е споделил мнение.
Ето и моите предложения: ХРОНОЛИС ЕНЕРГИЗИРАЩ КРЕМ иХРОНОЛИС SPF 15. А вие какво ще кажете?
Аватар
Bella
 
Мнения: 233
Регистриран на: 20 Сеп 2011, 15:17

Re: Крем за лице против бръчки?

Мнениеот kriskiss2001 » 25 Окт 2011, 13:17

Bella написа:
Изабел написа:Здравейте!Искам да попитам от кои кремове за лице против бръчки сте доволни и имат видим резултат?
Проявявам интерес към Лиерак Ексклузив,аз съм на 42,доста кремове п/в бръчки съм ползвала но този не.

Малко коментирана тема и не мога да си обясня защо? Има толкова хубави кремове за лице против бръчки, а никой не е споделил мнение.
Ето и моите предложения: ХРОНОЛИС ЕНЕРГИЗИРАЩ КРЕМ иХРОНОЛИС SPF 15. А вие какво ще кажете?

Една красива и секси жена не се нуждае от крем против бръчки. Белла, ти нямаш нужда, това е мнението ми. Казвам го съвсем откровено
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

Re: Крем за лице против бръчки?

Мнениеот niya_mazova » 28 Окт 2013, 12:50

Имам приятелки, които постоянно се мажат с какво ли не, а честно казано не виждам резултат! Може би, усещат кожата си по различен начин, но видима разлика, аз не усещам. :(
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Re: Крем за лице против бръчки?

Мнениеот beautymaniac » 30 Окт 2013, 14:32

Отскоро започнах да ползвам такъв тип кремове. Може би най-доброто, което съм ползвала е този крем на Ланком http://bg.strawberrynet.com/skincare/la ... 68/#DETAIL
Но само употребата на крем не е достатъчна. Нуждаем се и от повече сън, спокойствие, добър хранителен режим и по-малко стрес ;)
beautymaniac
 
Мнения: 173
Регистриран на: 22 Окт 2012, 14:35


Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта