За еротичните фантазии и сънища… ще споделите ли вашите?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

За еротичните фантазии и сънища… ще споделите ли вашите?

Мнениеот ramimni » 10 Май 2014, 15:38

Странно е, когато си лягаш до твоя човек и в следващия момент в съня ти нахлува съвсем друг, не мислите ли? :? :oops: Е, по веднъж в седмицата от около месец ми се случва :oops: , не мисля, че реално имам такива еротични фантазии, :idea: но тези сънища са факт, чак започнах да се притеснявам! :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Странното е, че не помня някога да съм имала еротични фантазии, но пък приятелки са ми споделяли за такива с известни мъже! :o Предполагам, че това са и най-честите еротични фантазии и за двата пола :roll: – с известни личности, можете ли да споделите същото? :?

Интересно ми е споделяте ли фантазии и сънища с човека до вас или предпочитате да ги оставите само за себе си? :? Не питайте за мен, когато става въпрос за тайнствения мъжага в съня ми, :oops: разбира се, че няма да споделя с приятеля ми, :lol: но когато става въпрос за него – винаги си казвам! :)
А ще прекаля ли ако ви помоля да споделите част от еротичните фантазии тук – по-анонимно няма на къде повече?! :!:
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: За еротичните фантазии и сънища… ще споделите ли вашите?

Мнениеот Bambaa » 10 Май 2014, 15:44

Май надушвам, че нещо не ти достига в сексуално отношение, иначе няма да сънуваш мъжаги :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: не се заяждам, но аз само в такива моменти са влизали в сънищата ми Брат Пит и Деян Донков и от време на време Блатечки, но той само до хладилника се отбива :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: За еротичните фантазии и сънища… ще споделите ли вашите?

Мнениеот PasDeDeux » 16 Май 2014, 11:08

Като, че ли не ми отива на възрастта и ролята (на майка) да споделям еротични фантазии и сънища, но смятам за нормално да присъстват в човешкото въображение... с когото и да било - за успокоение на ramimni ;) аз споделям абсолютно всичко с човека до мен и така смятам, че е най-правилно, не става въпрос да си му отворена книга и в споделянето има загадъчен момент хихихи
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: За еротичните фантазии и сънища… ще споделите ли вашите?

Мнениеот S_Milenska » 25 Ное 2014, 12:57

Честно да ви кажа, случвало ми се е веднъж - два пъти, и то само мъжа ми е участвал в тези сънища, което е много странно, защото все пак той си е у нас :lol: :lol:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: За еротичните фантазии и сънища… ще споделите ли вашите?

Мнениеот rabotnata pchela » 16 Дек 2014, 15:45

Никога не съм сънувала известни мъже! Само познати мъже и ... жени. :oops: :lol: :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: За еротичните фантазии и сънища… ще споделите ли вашите?

Мнениеот Rali_hr » 17 Дек 2014, 14:01

Нямам такива сънища, много съм скучнааа ;((
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: За еротичните фантазии и сънища… ще споделите ли вашите?

Мнениеот Lili_pili » 24 Яну 2015, 12:43

Хохо.. ами, сънувам аз много често еротични сънища, най-често сънувам тройки и някакви такива оргии, не се ограничавам до един партньор.. :mrgreen:
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: За еротичните фантазии и сънища… ще споделите ли вашите?

Мнениеот Krum » 24 Яну 2015, 15:15

Lili_pili написа:Хохо.. ами, сънувам аз много често еротични сънища, най-често сънувам тройки и някакви такива оргии, не се ограничавам до един партньор.. :mrgreen:

Ти хубаво ги сънуваш, въпросът е ако ти предложат дали ще се съгласиш? :mrgreen:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: За еротичните фантазии и сънища… ще споделите ли вашите?

Мнениеот Rali_hr » 21 Дек 2016, 12:33

Скоро ми се случи , за първи път, беше толкова странно!
Фантазии мога да имам много, но сънищата са ми по-малко, но все пак сънувах, че съм с мъжа ми и някой друг, някакви тройки бяхме завъдили! леле, на сутринта не исках да го погледна, все едно бях изневерила. :mrgreen:
Сещам се за моя приятелка,която сънувала, че гаджето й е с друга, после му се сърдеше. :lol:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: За еротичните фантазии и сънища… ще споделите ли вашите?

Мнениеот YoLindi » 21 Дек 2016, 15:14

Интересно, но аз също много рядко имам такива сънища. Когато съм сънувала, никога не е било с човека до мен, а познати, които в реалния живот не бих погледнала :lol: . Странна работа!
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта