Шаловете - не просто аксесоар!


Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Шаловете - не просто аксесоар!


Мнениеот Ваня Стойчева » 28 Май 2015, 15:02

rabotnata pchela написа:И аз много харесвам шалове, но не мога да нося, това ме задушава, а и не разбирам в най-голямата жега да си с шал, защото ти допълва тоалета, бла! :?

Аз също не харесвам, обичам врата ми да е открит, иначе започвам да се припотявам.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Шаловете - не просто аксесоар!


Мнениеот qwerryyy » 02 Юни 2015, 13:08

Дори сега нося шал, толкова ги харесвам, а и има много тънки материи, хубавото на шала е, че ако ми стане студено мога да се наметна и да се постопля ;)
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Шаловете - не просто аксесоар!


Мнениеот Rali_hr » 13 Авг 2015, 10:24

Много харесвам шалове, толкова са красиви! :) Но нямам голямо разнообразие, не мога да си намеря от никъде подходящи красиви шалове сякаш, но имам 2 които не свалям от врата си от септември до април! :mrgreen:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Шаловете - не просто аксесоар!


Мнениеот Jully » 13 Авг 2015, 13:26

харесвам ги когато ги носят други хора, върху себе си сякаш не ми стоят добре и не намирам голямо приложение, но имам доста шалове, все се кипря с тях и все ги оставям! :oops:
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Шаловете - не просто аксесоар!


Мнениеот Мади Ранчева » 17 Авг 2015, 15:06

Много зависи от материя, цвят, начин за връзване, нищо не приключва само с купуването на шала и това, че си го харесал, но на хората с къс врат сякаш наистина не им отива
Мади Ранчева
 
Мнения: 240
Регистриран на: 21 Яну 2014, 12:37

Re: Шаловете - не просто аксесоар!


Мнениеот S_Milenska » 12 Сеп 2015, 13:17

Мади Ранчева написа:Много зависи от материя, цвят, начин за връзване, нищо не приключва само с купуването на шала и това, че си го харесал, но на хората с къс врат сякаш наистина не им отива

Къс и дебел и не се получава, да, за такъв тип е по-добре шалът да се носи просто преметнат, колкото да пази по малко ;)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Шаловете - не просто аксесоар!


Мнениеот Fancy » 30 Дек 2015, 13:09

S_Milenska написа:
Мади Ранчева написа:Много зависи от материя, цвят, начин за връзване, нищо не приключва само с купуването на шала и това, че си го харесал, но на хората с къс врат сякаш наистина не им отива

Къс и дебел и не се получава, да, за такъв тип е по-добре шалът да се носи просто преметнат, колкото да пази по малко ;)

Смятам, че ако се комбинира с някаква яка, било то на палто или яке, няма толкова да си личи, че е къс врата му, а и обикновено това е нужда в тези месеца, така лесно се съчетава, без да изглежда зле.
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Шаловете - не просто аксесоар!


Мнениеот Jully » 22 Мар 2017, 16:20

Е то и с яка и с шала,а и направо ка то детективи от детско филмче може да изглеждат, още повече натрупано в областта на шията.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Предишна

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron