Защо младите и свестни мъже са сами?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Защо младите и свестни мъже са сами?

Мнениеот mix_twix » 06 Яну 2015, 18:03

Кая, ами ти нищо не искаш моето момиче..
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Защо младите и свестни мъже са сами?

Мнениеот Pipilota » 07 Яну 2015, 15:42

Кая е дала кратък списък на нашите изисквания, въпросът е има ли свестни мъже, които да отговорят на тях? :Р
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Защо младите и свестни мъже са сами?

Мнениеот Snejna » 07 Яну 2015, 16:02

Pipilota написа:Кая е дала кратък списък на нашите изисквания, въпросът е има ли свестни мъже, които да отговорят на тях? :Р

ооо, има мъже, които отговарят на всичките ни изисквания, може да си сигурна. :oops: :lol: :mrgreen: Но в много случаи жените гледат само финансовия интерес и се продават, а свестните не търсят такава ...стока. :roll:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Защо младите и свестни мъже са сами?

Мнениеот Malina » 24 Мар 2015, 12:51

на мен ми беше много трудно да си намеря мъж, честно да си призная. Вярно, че и ние жените не предлагаме кой знае какво - ботокс, екстеншъни и изкуствени нокти, нагло държание и молби за скъпо телефонче!
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Защо младите и свестни мъже са сами?

Мнениеот dinkog » 24 Мар 2015, 15:21

Подари същата причина, защото и младите и свестни жени са сами, прекалено завишени критерии имат въпросните идеални хора ;)
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Защо младите и свестни мъже са сами?

Мнениеот miron » 22 Юли 2015, 10:25

dinkog написа:Подари същата причина, защото и младите и свестни жени са сами, прекалено завишени критерии имат въпросните идеални хора ;)

Еее, недей така де! Не всеки е чак пък толкова идеален! :mrgreen: Просто явно не ги бива във връзките ;)
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Защо младите и свестни мъже са сами?

Мнениеот rabotnata pchela » 22 Юли 2015, 11:55

Не знаем какви са хората във връзките, имам познат, който е готин,ама като има връзка е ужасен, ревнив, сприхав, контролиращ, еми.. каква връзка след като не е склонен на компромиси?!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Защо младите и свестни мъже са сами?

Мнениеот Mauritius » 22 Юли 2015, 12:53

rabotnata pchela написа:Не знаем какви са хората във връзките, имам познат, който е готин,ама като има връзка е ужасен, ревнив, сприхав, контролиращ, еми.. каква връзка след като не е склонен на компромиси?!

Много вярно, хората се променят много, когато влязат в една връзка, но не смятам, че това не може да бъде променено, просто не си е намерил майстора :idea:
Mauritius
 
Мнения: 282
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 13:01

Re: Защо младите и свестни мъже са сами?

Мнениеот dinkog » 09 Сеп 2015, 12:03

Mauritius написа:
rabotnata pchela написа:Не знаем какви са хората във връзките, имам познат, който е готин,ама като има връзка е ужасен, ревнив, сприхав, контролиращ, еми.. каква връзка след като не е склонен на компромиси?!

Много вярно, хората се променят много, когато влязат в една връзка, но не смятам, че това не може да бъде променено, просто не си е намерил майстора :idea:

Всяко гърне може да си намери похлупака, това е така. ;) Не става обаче без да се правят компромиси и да не се отстъпва от време на време. ;)
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Защо младите и свестни мъже са сами?

Мнениеот rabotnata pchela » 09 Сеп 2015, 14:36

Mauritius написа:
rabotnata pchela написа:Не знаем какви са хората във връзките, имам познат, който е готин,ама като има връзка е ужасен, ревнив, сприхав, контролиращ, еми.. каква връзка след като не е склонен на компромиси?!

Много вярно, хората се променят много, когато влязат в една връзка, но не смятам, че това не може да бъде променено, просто не си е намерил майстора :idea:

ВЕче се чудя дали ще си го намери, винаги е той властния в една връзка.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта