Защо младите и свестни мъже са сами?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Защо младите и свестни мъже са сами?

Мнениеот sofi_black » 14 Май 2014, 13:31

За пореден път говорихме с мои приятели преди няколко вечери и се чудим къде отидоха свестните жени, съответно защо младите мъже са сами? :shock: :shock:
Двамата ми приятели са млади, добре образовани и интелигентни, свестни мъже, кавалери, имат добра работа и собствен дом, общо взето мъже – мечта! :oops: Не им правя реклама, но ако не бяхме приятели вече щях да имам дете от един от двамата :D Но какво се оказва, че младите жени са напористи, вятърничави, с проблеми в обвързването, агресивни в желанията си, самовлюбени, съдейки по техния опит. :o :shock: :o

Установихме, че заради това младите и свестни мъже са сами, вие бихте ли споделили същото мнение? :? По-скоро тук въпросът стои така, защо са такива съвременните жени, къде отиде романтиката, защо да си свестен вече е проблем и влизаш в графата загубеняк? Според вас, какво търсят съвременните жени, за да не откриват в младите и свестни мъже мечтания партньор и къде отиде женският свян? :?: :?:
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Защо младите и свестни мъже са сами?

Мнениеот bojo_kolev » 14 Май 2014, 13:37

Абе твоите приятели се целят твърде високо, а стандарта за високо се е променил, в момента, когато мъж ухажва жена и й прави подаръци, води я на срещи на свещи и подобни... без продължение е ясно, че няма да го възприема като мъж, а като човека с подаръците и се възползват напълно от това. Изкуствено създаденият висок стандарт подклажда точно подобен вид поведение, което не е изненада! :(
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: Защо младите и свестни мъже са сами?

Мнениеот pepa1974 » 14 Май 2014, 17:56

Съгласна съм с Божо Колев, може да са им много високи претенцийте на твоите двама приятели и да търсят някакви несъществуващи идеални жени, а от друга страна и жените, които не се женят по любов, здраво са се материализирали и си гледат интереса и кефа.
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: Защо младите и свестни мъже са сами?

Мнениеот Ginger » 15 Май 2014, 13:17

pepa1974 написа:Съгласна съм с Божо Колев, може да са им много високи претенцийте на твоите двама приятели и да търсят някакви несъществуващи идеални жени, а от друга страна и жените, които не се женят по любов, здраво са се материализирали и си гледат интереса и кефа.

В крайна сметка жените, които се омъжват заради материалното, не мисля, че някога биха могли да обичат човека, а не предметите :!: другия вариант е мъжете да се престарават да бъдат супер галантни и да не открият истинската принцеса, май е време да си възобновят разбиранията!
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Защо младите и свестни мъже са сами?

Мнениеот may-may » 19 Юни 2014, 09:06

Защото осъзнават, че са млади и имат обкръжението на обвързани жени. Ти би имала хипотетично :lol: дете от млад и свестен, ама ако не е приятел :D . Лицемерие от А до Я е? :)
may-may
 
Мнения: 3
Регистриран на: 19 Юни 2014, 08:47

Re: Защо младите и свестни мъже са сами?

Мнениеот moni.sparrow » 21 Юни 2014, 22:16

may-may написа:Защото осъзнават, че са млади и имат обкръжението на обвързани жени. Ти би имала хипотетично :lol: дете от млад и свестен, ама ако не е приятел :D . Лицемерие от А до Я е? :)

лошото е, че връзките ден днешен се основават основно на лицемерие и в момента, в който разберат за какво иде реч - раздяла или развод, лошо единствено за децата... :|
moni.sparrow
 
Мнения: 286
Регистриран на: 05 Ное 2013, 15:24

Re: Защо младите и свестни мъже са сами?

Мнениеот Krum » 25 Ное 2014, 10:48

И аз това се чудя, пример съм за самотен млад мъж, че съм и свестен, но уви. Като гледам какви палячовци имат семейства и лошо ми става.. :?
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Защо младите и свестни мъже са сами?

Мнениеот Andrey » 11 Дек 2014, 15:14

Не мисля, че е от значение бе хора жените. Има всякакви жени, може би критерия им е такъв, че си падат все по един вид жени, които явно не са за тях. След като толкова хора толкова бързо създават семейства, може би тези младежи имат твърде много претенции..
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Защо младите и свестни мъже са сами?

Мнениеот Burborino » 11 Дек 2014, 15:24

Andrey написа: Има всякакви жени, може би критерия им е такъв, че си падат все по един вид жени, които явно не са за тях.

Абсолютно подкрепям! Аз пък имам приятелка, която явно все си харесва мъже, които не са за нея и съответно все си е сама, а е свестно момиче. Просто трябва да сменят таргета може би?!
Иначе и аз имам приятели мъже, които са сами и не знам какво търсят честно казано. Единия от тях не знам дали въобще ще си намери някога половинка защото като го слушам... тая била грозна, оная не знам си каква... малко ми е идиотско.
What's it got in its nasty little pocketses, eh, my precious?
Аватар
Burborino
 
Мнения: 301
Регистриран на: 26 Ное 2014, 18:52
Местоположение: middle-earth

Re: Защо младите и свестни мъже са сами?

Мнениеот S_Milenska » 11 Дек 2014, 17:52

Според мен самите хора са виновни в тази ситуация. Имах приятел, който намери страхотна половинка, много я обичаше, майка му не я харесваше и само им създаваше проблеми, а той податлив - остави я. :roll:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта