Какво ще правите с децата си през лятната ваканция?

Как възпитаваме детето си, грижи за физическото и душевното му развитие, съвети

Какво ще правите с децата си през лятната ваканция?

Мнениеот Мади Ранчева » 14 Май 2014, 15:47

Много се чудя какво ще правя с детето през лятната ваканция!!! :oops: Не мога да си оставам вкъщи, а родителите ми също работят, тези на мъжа ми са извън града, но и те са работещи! :oops:

Замислих се за занималня или зелено училище, но целодневните са ужасно скъпи, не зная как ще смогна с всички разходи! Мислих да пробвам да го оставям за половин ден и в следващата половина да го вземам при мен на работа, ама не зная дали ще са въодушевени шефовете ми от това! :?

Вие измислихте ли вече какво ще правите с детето си през лятната ваканция, дайте предложения, съвети, идеи… каквото се сетите... :)
Мади Ранчева
 
Мнения: 240
Регистриран на: 21 Яну 2014, 12:37

Re: Какво ще правите с децата си през лятната ваканция?

Мнениеот maminka » 14 Май 2014, 15:52

В нашето училище се организира занималня, разбира се платена, но не толкова колкото частните, естествено... разпитай можеш да отиде детето и в друго училище! ;)
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Какво ще правите с децата си през лятната ваканция?

Мнениеот pepa1974 » 14 Май 2014, 17:48

Тези огромни ваканции трябва да се забранят! В целия нормален свят започват на 1 ви септември и завършват средата на юли, но през годината имат много ваканциики за по 2-3 дни, в които им организират екскурзии или децата почиват, а сега-всичко ще забравят, нас ще ни побъркант, изобщо голяма глупост.
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: Какво ще правите с децата си през лятната ваканция?

Мнениеот Mr.Eko » 16 Май 2014, 11:58

Предполагам, че ще предпочетем сборните групи, но за ученика ще го мислим, предполагам, че ще откачи за една седмица при прабаба си, камо ли за повече време!
Mr.Eko
 
Мнения: 79
Регистриран на: 06 Ное 2013, 12:14

Re: Какво ще правите с децата си през лятната ваканция?

Мнениеот Snejna » 28 Ное 2014, 16:55

Хич не е лесно с тези летни ваканции, много е трудно, ние редуваме отпуски, бабите, селото, лагер и т.н. и пак се налага да стои вкъщи!
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Какво ще правите с децата си през лятната ваканция?

Мнениеот Rali_hr » 20 Апр 2017, 10:37

С малките деца начина е да остават сами, да намерите някоя кака по-голяма около 15-16 години, която да прави компания на ученика, а вие за благодарност после да я вземете с вас на море (ако ви е роднина), или да й дадете някакви парички за нейната почивка. Може да се измислят много неща. Дъщеря ми ще получи желаната екскурзия срещу това, че цяло лято ще се грижи за брат си, който е на 9. :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54


Назад към Възпитание, грижа и съвети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта