Кога мъжете са готови да станат бащи?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Кога мъжете са готови да станат бащи?

Мнениеот analizatorka » 12 Мар 2016, 10:23

rose_92 написа:
rose_92 написа:
Mon_ton написа:Приятелят ми вече говори за бебета, напоследък забелязвам аз друга тенденция, много мъже са готови да станат бащи, а приятелките им не искат да се решат на тази важна крачка! :roll:



Ми моят приятел понякога прави някакви намеци ама колко са сериозни е друг въпрос. При нас първо има разлика в годините, аз все още не желая да ставам майка, не се чувствам готова и освен това няма къде да живеем. Не може да иска дете без да сме се оженили и да имаме дом..Къде ще го отглеждаме това дете? Преди няколко години мислех по един начин нещата и бях готова даже и тогава да стана майка, но като почнах да навлизам в реалния живот и нещата се промениха. :lol: Не са толкова розови както си представях. Надявам се, че преди 30 години ще ми се случи и на мен, защото не искам да бъда възрастна майка, а и след определена възраст може и да искам да забременея, но да не мога..До тогава надявам се да съм постигнала нещо в живота си, за да мога да гледам едно дете спокойно и да не ми се налага да живея с майка му например. Когато ми осигури дом и сигурност, тогава да говори за деца. :smile:


Трябва да бъдеш сигурна в мъжа до теб, за да родиш дете, без да имаш стабилен доход и да не се чувстваш зависима.
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Кога мъжете са готови да станат бащи?

Мнениеот Pipilota » 12 Мар 2016, 14:21

За съжаление в наши дни да имаш и работа и дом и всичко да ти е цветя и рози и тогава да раждаш е много късно. Аз родих живеехме при роднини, после се преместихме на квартира, след това си купихме жилище - купуваме си го все още всеки месец. Не може да се отлагат само хубавите неща, не всичко е материално, макар че и аз предпочитам сигурността, но не и с ценат ана всичко да се лишаваш от щастието да имаш дете. :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Кога мъжете са готови да станат бащи?

Мнениеот rose_92 » 12 Мар 2016, 16:47

Pipilota написа:За съжаление в наши дни да имаш и работа и дом и всичко да ти е цветя и рози и тогава да раждаш е много късно. Аз родих живеехме при роднини, после се преместихме на квартира, след това си купихме жилище - купуваме си го все още всеки месец. Не може да се отлагат само хубавите неща, не всичко е материално, макар че и аз предпочитам сигурността, но не и с ценат ана всичко да се лишаваш от щастието да имаш дете. :)



Е ако наближавам 30-те да речем и вече много искам да имам дете, ще направя компромиси, но защо през това време да не опитам да направя нещо, за да осигуря ако има как по-добро бъдеще на детето си? Знам, че понякога животът ни поднася изненади :lol: но ако зависи от мен първо ще направя нещо в живота си, ще имам поне сигурна работа, ще спестя някакви пари и след това ще раждам, че после с малко дете кой ще ме вземе? Те сега не те искат ако нямаш опит и само те разпитват по интервюта дали смяташ скоро да се жениш и раждаш пък камо ли като вече имаш дете и ти се налага често да отсъстваш, тогава абсолютно никой няма да те наеме, а без пари как се гледа това дете?
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Кога мъжете са готови да станат бащи?

Мнениеот Monika_Spasova » 12 Мар 2016, 20:52

Трудно е, но се намират много разбрани работодатели, моят е такъв, нямаме никакъв проблем с грижите за детето! Все пак децата нис а бъдещето.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Кога мъжете са готови да станат бащи?

Мнениеот rose_92 » 13 Мар 2016, 02:39

Monika_Spasova написа:Трудно е, но се намират много разбрани работодатели, моят е такъв, нямаме никакъв проблем с грижите за детето! Все пак децата нис а бъдещето.



Значи си извадила невероятен късмет!!! :!: :wink: Такива много трудно се намират..
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Кога мъжете са готови да станат бащи?

Мнениеот Kremiliya » 14 Мар 2016, 12:59

Наистина е трудно да се намери мъж, който освен финасово да е готов да стане баща, да може да осигури, то той самия да бъде готов да бъде баща като личност и да помага и да възпитава детето си, да се грижи за новия член на семейството и подобни! :) Въпрос на желание и самосъзнание, което обаче може и да не дойде никога.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Кога мъжете са готови да станат бащи?

Мнениеот mamina » 14 Мар 2016, 13:57

След 35 г. като че ли по не ги вее вятъра на бял кон. По-сериозни и отговорни са май.
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Кога мъжете са готови да станат бащи?

Мнениеот Rali_hr » 14 Мар 2016, 15:02

mamina написа:След 35 г. като че ли по не ги вее вятъра на бял кон. По-сериозни и отговорни са май.

Не мсиля, след това пък ги кваща критическата, та май никога не са готови да станат бащи. По-скоро има един промеждутък около 30те в които биха били отговорни родители. Но малко мъже имат усещането, желанието и призванието да са родители. :(
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Кога мъжете са готови да станат бащи?

Мнениеот zagrijena » 15 Мар 2016, 15:50

Rali_hr написа:
mamina написа:След 35 г. като че ли по не ги вее вятъра на бял кон. По-сериозни и отговорни са май.

Не мсиля, след това пък ги кваща критическата, та май никога не са готови да станат бащи. По-скоро има един промеждутък около 30те в които биха били отговорни родители. Но малко мъже имат усещането, желанието и призванието да са родители. :(


Рали, много си крайна. Не е толкова зле положението. Има много всеотдайни бащи, повече познавам такива, отколкото от другия вид.
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Кога мъжете са готови да станат бащи?

Мнениеот Rali_hr » 17 Мар 2016, 13:34

zagrijena написа:
Rali_hr написа:
mamina написа:След 35 г. като че ли по не ги вее вятъра на бял кон. По-сериозни и отговорни са май.

Не мсиля, след това пък ги кваща критическата, та май никога не са готови да станат бащи. По-скоро има един промеждутък около 30те в които биха били отговорни родители. Но малко мъже имат усещането, желанието и призванието да са родители. :(


Рали, много си крайна. Не е толкова зле положението. Има много всеотдайни бащи, повече познавам такива, отколкото от другия вид.

Не знам какво разбираш под всеотдайни, аз познавам повече от другия вид!
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта