Как заминахте да работите в чужбина?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Как заминахте да работите в чужбина?

Мнениеот Kaya » 14 Май 2015, 10:46

Вече и на мен ми се заминава, но не е така лесно и евтин удоволствие, както си го мислим тук. :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Как заминахте да работите в чужбина?

Мнениеот S_Milenska » 14 Май 2015, 11:05

Kaya написа:Вече и на мен ми се заминава, но не е така лесно и евтин удоволствие, както си го мислим тук. :)

Мои познати заминават като директно си хващат пътя и отиват да си дирят щастието, всички се хващат на много обикновена работа, но се справят.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Как заминахте да работите в чужбина?

Мнениеот rabotnata pchela » 26 Апр 2017, 12:38

То не е само до заминаването, там работата, която намерите трябва да ви носи пари и удовлетворение. Свекърва ми замина, живее като роб там, почти не й стигат парите, праща и у дома... не това е начин за преживяване, нали?? По-добре при близките си за по-малко пари, отколкото там сама.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как заминахте да работите в чужбина?

Мнениеот Elica » 15 Май 2017, 15:58

За да се замине в чужбина човек трябва да е много сигурен, че може да се справи. Нагледах се вече на хора, които заминават, с големите амбиции и големите истории и накрая се връщат с пари на заем посърнали. Не е това за всеки, премисляйте добре, дали бихте могли да се справите.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Как заминахте да работите в чужбина?

Мнениеот уморена » 17 Май 2017, 15:47

Аз бих заминала само на уредена работа, с уредени документи, много наши познати заминаха на шега и така и не успяха да се реализират там успешно, похарчиха голяма сума пари, за да мизерстват в друга държава.
уморена
 
Мнения: 158
Регистриран на: 29 Авг 2016, 15:34

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта