Как си представяте идеалната детска стая?

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Re: Как си представяте идеалната детска стая?

Мнениеот Kaya » 24 Апр 2015, 10:59

Тези стаи, които са по снимките няма как да станат със скромен бюджет. Синът ми когато се роди му взехме тази детска стая от Мондо:

GetImage.jpg
GetImage.jpg (35.06 KiB) Прегледано 437 пъти

Снимката е от сайта на Мондо. Доволна съм, но легълцето е много малко, иначе всичко си има необходимо и скоро предполагам, че ще се ползва правилно и по предназначение бюрото. А и е много интересно и свежо с тези червейчета. Единствената разлика е, че нашите врати на гардероба са прави, а не така извити.
Сега с оглед на това как бързо расте, бих взела по-практична стая, но се надявам скоро да имаме друго дете, което да отгледаме отново с тези мебели. :roll:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Как си представяте идеалната детска стая?

Мнениеот silver933 » 24 Апр 2015, 13:01

Да, на Мондо не са лоши, но на нас не ни паснаха размерите и решихме да се охарчим малко повече, иначе за по-малък бюджет са супер, а и все пак една такава детска стая ще е подходяща, докато детето стане на 10-12 години, след това идва ред на плакатите и прочие, което не се връзва с пеперуди. Затова е може би по-добър вариант да се вземат такъв тип по-евтини обзавеждания за около 600-700лв. и да се заменят с израстването. ;)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Как си представяте идеалната детска стая?

Мнениеот rabotnata pchela » 04 Май 2015, 20:22

Тъй като моетео дете милото си няма собствена стая, та това ми е фикс идея и мечта и както вървят нещата ще правим тийн стая направо! :) А идеална за малките деца (не за бебета) е с хубаво легло, с бюро, красиви картинки по стените, хубави пердета, светла стая, свежи стени с някакви рисунки, хубав килим, място за игра и място за гости. :))) И разбира се мебелите трябва да са свежи и живи! :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как си представяте идеалната детска стая?

Мнениеот Pipilota » 05 Май 2015, 09:59

rabotnata pchela написа:Тъй като моетео дете милото си няма собствена стая, та това ми е фикс идея и мечта и както вървят нещата ще правим тийн стая направо! :) А идеална за малките деца (не за бебета) е с хубаво легло, с бюро, красиви картинки по стените, хубави пердета, светла стая, свежи стени с някакви рисунки, хубав килим, място за игра и място за гости. :))) И разбира се мебелите трябва да са свежи и живи! :)

И аз май ще правя като тебе, той единия вече ще стане на 10 няма как да го наглася в стая с червейчета, макар че стаята на Кaya е жестока! :)
Но това лято ще правим стая и много се чудя, как да е подходяща и за господина на 10 и този на 7 :( то ще ми трябват поне 2 бюра да учат, или да спра да си мисля, че това на 10 ще продължава да учи? :roll:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Как си представяте идеалната детска стая?

Мнениеот rabotnata pchela » 07 Май 2015, 12:44

Мечтая си за идеалната стая :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как си представяте идеалната детска стая?

Мнениеот Malina » 19 Яну 2017, 13:18

Направихме хубава детска стая на дъщеричката ми, главно в розово. За мен това е идеалната стая, според мен ако иамме възможност трябва да направим стаята възможно най-нежна и най-сладка, а след време да престроим ;)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Как си представяте идеалната детска стая?

Мнениеот rabotnata pchela » 19 Яну 2017, 15:30

Malina написа:Направихме хубава детска стая на дъщеричката ми, главно в розово. За мен това е идеалната стая, според мен ако иамме възможност трябва да направим стаята възможно най-нежна и най-сладка, а след време да престроим ;)

Да иу аз така искам!
Сега предстои след година -две да успеем да направим стая на моето момче, което вече ще е на 8-9г. и затова съм се спряла на тийн вариант, двойно легло, диван в стаята, телевизор, мебели в по-неутрални цветове и абсолютно младежки вид, подходящ и за времето, когато ще нощува у дома с компания! Но ако беше бебе щях да направя бебешка стая! :inlove:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как си представяте идеалната детска стая?

Мнениеот anetageorgieva » 05 Фев 2017, 11:24

Вкъщи вече сме спокойни, защото си имаме нашето мъжко кралство. Детската стая на сина ми вече изглежда наистина зашеметяващо, след като сложихме този невероятно красив фототапет http://www.home-max.bg/detski-fototapet ... 04h243-sm/ . Синът ми е много щастлив, усмивката не се маха от лицето му какво по-хубаво от това за една майка.
anetageorgieva
 
Мнения: 119
Регистриран на: 08 Сеп 2016, 19:35

Re: Как си представяте идеалната детска стая?

Мнениеот kalinka-kuku » 05 Фев 2017, 12:23

anetageorgieva написа:Вкъщи вече сме спокойни, защото си имаме нашето мъжко кралство. Детската стая на сина ми вече изглежда наистина зашеметяващо, след като сложихме този невероятно красив фототапет http://www.home-max.bg/detski-fototapet ... 04h243-sm/ . Синът ми е много щастлив, усмивката не се маха от лицето му какво по-хубаво от това за една майка.

Не са лоши фототапетите, но според мен някак си натоварват излишно стаята, особено и отстрани като е натрупано с играчки и какво ли не... :) сещаш се. За мен идеалната стая е с малки красиви декорации, които правят стаята уютна, красива и приятна.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Как си представяте идеалната детска стая?

Мнениеот anetageorgieva » 26 Фев 2017, 10:47

Фототапетът е само на едната стена, така че е идеално. :)
anetageorgieva
 
Мнения: 119
Регистриран на: 08 Сеп 2016, 19:35

ПредишнаСледваща

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron